Premium Türk Sunucusu Tutarmı

Pozekoi

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Millet, sizlere sorum şu;
Ben Okul sonuna doğru bir Faction server açmayı düşünüyorum da, Şimdiden çalışmalara başladım. Lapis kesinlikle olmuycak, Fakat sunucu premium olacak. Sunucu premium olsa, En Azından bi 10 kişi Gelirmi sizce oynamalık? Bu arada Yanlız yapıyorum sunucuyu. Tek Kişi olduğumdan dolayı kötü olabilir belki fakat, 7-8 Ay çalışcam sunucu üzerinde. Sunucu tutarmı tutmazmı Alta Görüşünüzü bildirirseniz sevirim. Şimdiden Teşekkürler, iyi forumlar.

Edit : Bu yaz 3 Ay açıcam, Bide Creative hazırlıycam. Faction boş kalırsa creative çevircem, En azından Muhabbet iyi olur.

Son düzenleme:

ruzgartan1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bence tutmaz napcan Premium sunucuyu crack aç işte :)

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Deneyfaresi gibi bir harika sunucu vardi eskiden. Bilen bilir cok zor ve kasilmak emek istiyordu.. Premiumdu ancak 10 oyuncuyu gecmeyince cracke alindi, sonradan kapatildi. Premium sunucu acacaksaniz ayri bir emek ve ozen gostermeniz lazim. Bunu becerdikten sonra, beklentileri karsilayan bir sunucuyu bizlerle bulusturmaniz gerek. Yapacaginiza inaniyorsaniz acin..

Son düzenleme:

SüperAhmet

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açarsan gelirim ama tutmayabilir hamachi açman bence daha uygun olur belli kişiler oynarız hamachi olmasının sebebi tutmazsa para boşa gider

Pozekoi

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Olmadı Premium Whitelist açarız, Yada Creative.
Açarsan gelirim ama tutmayabilir hamachi açman bence daha uygun olur belli kişiler oynarız hamachi olmasının sebebi tutmazsa para boşa gider

Teşekkürler, destekleriniz için
Tutmayabilir ama tutarsa o 10 kişiden biri ben olurum.

Mesele oyuncu değilde, şöyle bi korkum var ; kimse olmaz, kendi başıma oynarım.
Deneyfaresi gibi bir harika sunucu vardi eskiden. Bilen bilir cok zor ve kasilmak emek istiyordu.. Premiumdu ancak 10 oyuncuyu gecmeyince cracke alindi, sonradan kapatildi. Premium sunucu acacaksaniz ayri bir emek ve ozen gostermeniz lazim. Bunu becerdikten sonra, beklentileri karsilayan bir sunucuyu bizlerle bulusturmaniz gerek. Yapacaginiza inaniyorsaniz acin..

Crackte küfürbaz çok olur, Prede banlarız bidaha Gelmez.
bence tutmaz napcan Premium sunucuyu crack aç işte :)

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Olmadı Premium Whitelist açarız, Yada Creative.

Teşekkürler, destekleriniz için

Mesele oyuncu değilde, şöyle bi korkum var ; kimse olmaz, kendi başıma oynarım.

Crackte küfürbaz çok olur, Prede banlarız bidaha Gelmez.
Ozaman mesele oyuncu olmuş oluyor.

Pozekoi

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır yani, 10 kişi değil 0 kişi olursa,

En azından zevki çıkması için ( Rekabet olması için )

Blueyescat

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnternette 1000+ çalıntımı çakmamı ne işte pre vardır, ban at başka bir pre bulup geri gelir. Hile ve küfüre ban atmakla engel yok yani direk engellicen pluginlerle. Ban atmak = uzaklaştırmak

ShadowPlayer

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Edit : Bu yaz 3 Ay açıcam, Bide Creative hazırlıycam. Faction boş kalırsa creative çevircem, En azından Muhabbet iyi olur.

Bu yazmı? Hayııııır! Olamaz! :'( . Bağış yapabilir miyim yada serverin yapımına yardım edebilir miyim!?

Pozekoi

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Olabilir, seninle konuşcam, tabii ki bazı şeylerde yardıma ihtiyacım olacak.

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türklerin 70%'i crack ve bu yüzden bu durum sıkıntılı biraz. Ha ben gelirim mesela, hem lapis yok, hem de kaliteli insanlar. Kaliteli derken kestiğinde küfredip saçma hareketlerde bulunmayan tarzda kişiler. Veya hack/makro açmayan kişiler. Ama dediğim gibi Türkiye'de premium hesaba sahip çok az kişi var. Hem de sunucuda lapis olmayacak. İşte bu yüzden oyuncu sayın düşük olacaktır. Biraz alakasız olacak ama geçen bi videonun altında yorum gördüm baya ünlü bi youtuber'ın videosunun altında, birşeyler tartışılmış, birinin tartışmaya tartışmaya yazdığı şu: herkes senin gibi zengin değil herkes premium alamıyor *(anabacı küfür)* . Kimse ona premium niye yok dememiş. Ona bi laf atılmamış. Adamın tartışmadaki ilk mesajı. Tartışma makro konusu, premium ile alakası yok. Ama işte adam böyle diyor.
Bu arada yanlış anlaşmasın, crack olanlara sözüm yok, premium'lar kaliteli derken, orjinal hesabı olmayıp düzgün olan çok kişi var hiçbirini de yargılamıyorum, ben de eskiden orjinal hesaba sahip değildim. Ancak hesabı orjinal olanların çok azı saçma kişiler.

Pozekoi

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sizin gibi güzel insanların gelecegini umuyorum.
Türklerin 70%'i crack ve bu yüzden bu durum sıkıntılı biraz. Ha ben gelirim mesela, hem lapis yok, hem de kaliteli insanlar. Kaliteli derken kestiğinde küfredip saçma hareketlerde bulunmayan tarzda kişiler. Veya hack/makro açmayan kişiler. Ama dediğim gibi Türkiye'de premium hesaba sahip çok az kişi var. Hem de sunucuda lapis olmayacak. İşte bu yüzden oyuncu sayın düşük olacaktır. Biraz alakasız olacak ama geçen bi videonun altında yorum gördüm baya ünlü bi youtuber'ın videosunun altında, birşeyler tartışılmış, birinin tartışmaya tartışmaya yazdığı şu: herkes senin gibi zengin değil herkes premium alamıyor *(anabacı küfür)* . Kimse ona premium niye yok dememiş. Ona bi laf atılmamış. Adamın tartışmadaki ilk mesajı. Tartışma makro konusu, premium ile alakası yok. Ama işte adam böyle diyor.
Bu arada yanlış anlaşmasın, crack olanlara sözüm yok, premium'lar kaliteli derken, orjinal hesabı olmayıp düzgün olan çok kişi var hiçbirini de yargılamıyorum, ben de eskiden orjinal hesaba sahip değildim. Ancak hesabı orjinal olanların çok azı saçma kişiler.

R

Reloven

Ziyaretçi
Şöyle bir şey Söyliyim Reklam Degil Kesinlikle Yanlış Anlaşılmasın Bizim Sunucumuz Var Rpg Bölümünde Görebilirsin Onu Premium Olarak Açıcaz Ama Sadece Beta Olarak Çünkü Türkiyede Maxium 20 30 Kişi Girer Emeğin Boşa Gider.