Premiumsuz skin nasıl yapılır?

Poiness

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi her yolu denedim yapamadım, yardımcı olacak biri var mı?

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Öyle bir şey mümkün değil. Ya oyun dosyalarından kendine özel ayarlarsın. Ya da başkasının adını çalıp hırsızlık yaparsın. İkisinden birini seç ve internette ara. Yapabilirsin :C

BattleDragon14

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
sunucuna skinrostorer kur /skin skinli isim yazarak skinini değiştirebiliyon

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
SonOyuncuya kaydoluyorsun, sonra sonoyuncudan 3scye 1 aylık skin alıp yüklüyorsun, Son Oyuncu launcher kullanan herkes senin skinini görüyor

Thraud

Bazen ölmek de umuttur.
En iyi cevaplar
0
İlk olarak %appdata% girerek .minecraft dosyasına giriyorsun.
Daha sonra oradan resource pack klasörüne girerek oradan kullandığın texture pack'ı seçiyorsun.
Seçtiğin zip'in veya klasör'ün içine giriyorsun ;
assets dosyasına giriyorsunuz,minecraft dosyasına giriyorsunuz,textures dosyasına giriyorsunuz,entity dosyasına giriyorsunuz ve en altta veyahut png-jpg dosyalarının aralarında bulunan steve.png dosyasını değiştiricez. Bunun için; McSkinSearch'dan veyahut novaskin'den bir skin seçip indiriyoruz. Daha sonra bu seçtimiz skinin adını steve yapıyoruz,uzantısının png olmasına dikkat ediyoruz.Ve zip'in ya da klasör'ün içinde girmiş olduğumuz(assets,minecraft,textures,entity) dosyasının içnideki steve.png ile değiştiriyoruz. Ve oyuna steve olan bir skin ve isim ile giriyoruz. Mesela ben AydinnCetinn ile giriyorum ve yapmış olduğum skin çıkıyor.
Uyarı : Kesinlikle steve bir isim ile girmeniz gerekiyor ve tekrardan kesinlikle o masaüstüne çıkarttığımız texture pack'ı kullanmamız gerekiyor.