Yardım Preparing diyor fakat oyun açılmıyor

Daaydreamer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
Oyunu minecraft.net adresinden satın alırsan hiçbir sorun yaşamayacaksın.

UsainSrht

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beyler tüm crackli başlatıcılarda aynı sorun mevcut, 1.14.3 ve altı tüm sürümler sorunsuz ama 1.14.4 sürümünde dün bir sorun başladı, orjinal minecraft başlatıcısında hiçbir sorun yok fakat biz crackliler son sürüme ve en son çıkan 1.15 snapshotlarına giremiyoruz.

CyberRulx

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Beyler Bende TLauncher Kullanıyordum Böyle Bir Hata Aldım Enter the Game Dediğim Zaman
hata minecraft tlauncher.PNG
Sonra Developer Console Felan Açılıyor Ve Bir Hata Daha Veriyor .

05376503610

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar bunu çözdüm önce %appdata% e giriyoruz oradan .minecraft options.txt i siliyoruz ardından versions dan 1.14.4 ü siliyoruz daha sonra tlauncher ile giriyoruz bende oldu inşaallah sizde de olur

SoloDataBase

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Eğer Benim Gibi Titan Launcher Kullanıyorsan , Kullanıyorsanız orjinal 3.8.0 indirip haber kısmına Bakarsanız Launcher'ın Hata Verip Broken Olduğunu Görürsünüz Yani Güncellenip Yenilenene Kadar 1.14.3 Sürümü Oynayabiliriz.

Emirstone

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
bende upgrading launher yazıyo kapanıyo sonra mesaj gelior sonra türkçe çevirdim
3.8.1 başlatıcısı sürümü şimdi Minecraft 1.14.4 ve önceki tüm sürümlerle uyumludur. Daha sonraki sürümler de işe yarayabilir. Şimdi MythicMC'yi sunucu listenize ekler. MythicMC ile doğrudan ilişkili değiliz.

Titan başlatıcısı 3.8.0 otomatik güncellemeleri ne yazık ki bozuldu. Buradan yakında el ile güncelleyebilirsiniz.

Talimatlar: Geçerli başlatıcısı simgesinin özelliklerini yapın. "Dosya konumunu aç" ı tıklayın. İndirilen yeni başlatıcıyı aynı klasöre kaydedin.

Bu sayfadaki güncellemeler düzensiz olabilir. Daha fazla bilgi için minecraft.net veya Minecraft Wiki sayfasına gidin.
peki dosya konumunu açıyom aynı klasör nasıl kaydedecem ??

JacoQl

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Titan Launcher'i Güncellemen Gerekiyor. Titan Launcher'in Orjinal Sayfasına Giderek Download'a Bas Son Sürüm İniyor Zaten Bende O Şekilde Çözdüm.