PrisonTurk - Türkiye'de İlk Ve Tek Olan Prison Server (10.10.2015) (Alım'lar Sıfırdan Aktif Edildi)

İstediğiniz Server Türleri

• Kullanılan toplam oy
    23
  • Anket kapatılmış .

ANL45

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Rehber Adayları bugün seçilecek bilginize

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

I_M_M_O_R_T_A_L

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kardeşim neden 14 dedim ? Forumdaki yaşın 14 gözükmekte.Eğer gerçekten 14 yaşında değilsen lütfen onu düzelt.Aynı sıkıntıyı bende çekmiştim beni de böyle uyardılar ondan yazdım yoksa fark etmiştim :) Plugin ya da skript konusunda bir sıkıntı olursa skype ekleyebilirsin.: efenakis441

KeremAratRs

Marangoz
En iyi cevaplar
0
SERVERDE BAŞ MOD SEÇILDIM VE MODUMUZU ARIYORUZ (bu konun serverini başmoduyum) MODUMUZU ARIYORUM MOD ALIMINI BEN YAPIYORUM mod olmak isteyenler skype eklesin : play1gamer . Teşekkür ederim.

I_M_M_O_R_T_A_L

Marangoz
En iyi cevaplar
0
SERVERDE BAŞ MOD SEÇILDIM VE MODUMUZU ARIYORUZ (bu konun serverini başmoduyum) MODUMUZU ARIYORUM MOD ALIMINI BEN YAPIYORUM mod olmak isteyenler skype eklesin : play1gamer . Teşekkür ederim.
Kerem sen pluginden ne anlarsınki mod oldun :)Azbucuk bi buildi ve hd bilgisi var.Onuda internetten bakıyor zaten :)30 dakkada iki kılıç yapmıştı :)Ama güzel olmuştu onu belirteyim.:)

KeremAratRs

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Olum seçildim ve sadece mod Aranıyor sadece mod olmak için skype ekleyim

xxProcallengexx

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
GenelMod
Ad SoyAd Koray Arslan
Yas : 15
Online süre : 5-6 saat
Bilgiler : Baya var
Tecrübeler : daha önce 5 serverde Admin 3 sw de BasKurucu 4 Serverdede Moderator Oldum hepside Benden Çok memlundu
Davranışların : Oyuncularla aram iyidir küfür etmem oyuncularla ilgilenirim Sorularını cevaplarım sorunları olursa çözmeye gayret ederim
Kendini tanıtırmısın : Ben Koray yasım 15 8 e gidiyorum Minecraft ta yaklaşık 20-30 serverde Yetkili oldum 5-6 kere panel oldu bende serverde yetkililere ve oyuncululara elimden geldince yardım ederim bilgim baya vardır beni seçerseniz sevinirim :)

EnesKrkmzTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
GenelMOD:
Ad: Enes
Online Süre: genellikle 8 saat
Bilgiler: bunu deneyerek görseniz :D
Tecrübe'ler: Asuscraft/Kurucu(Hala açık) FestivalGaming/moderator(kapandı) Ephialtes/kurucu(Hala açık) Olympos ekibi/ekip üyesi
Davranışların: saygılı/salaş/trolcü/birazda düzensiz :D
Kendini Tanıtır mısın?(En Az 50 Kelime) : diğer arkadaşlar gibi 15-16 serverde kurucu oldum demeyip size kendi referansımı açık olarak sunmuş bulunmaktayım beni almak size kalmış ama projelerimizden biri olan tecrübeler kısmındaki asuscrafta göz atarsanız memnun olacağınızı düşünmekteyim neden siz konusuna gelince daha önce bir prison ekibinde yer almadım ancak almak isterim

uncleoyunda1

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ad :çağan
Soyad : CENGİZ
Tecrübeleriniz :12 sw de admin 14 sw de build 10 sw de mod 17 sw de rehber 12 sw de reklamci 13 sw de pluing yani nerdeyse bütün yetkileri aldım :D
Oyuncuya Karşı Davranışınız :küfür asla etmem güldürürüm eğlendiririm çok isek gelirse oyuncuları kırmam evet yaparım
Bildiğiniz ÖNEMLİ Komutlar :wg we %99 bilirim
Online Durum :Hafta içi 4-5 hafta sonu 7-8
yalan söyleme o kadar swde admin olamazsın

DangermuratBircandan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Builder(Mimar):
Ad:Murat
Online Süre:Hafta içi 4 5 Hafta Sonu 7 6
Tecrübe'ler:2 Senelik Builderimdir 7 Sunucum Vardı Başarılıydılar.
Yaptığın Mimar'i Resimleri (En Az 3 Farklı Mimari):Skypeden Atarım

kaptanpizzaeren

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad:eren
Online Süre:14 saat
Bilgiler:mod olmak kolay bir iş sanıp hemen mod olcam diyorlar bende o yollardan geçtim oyuncuları anlamak vb. zor iş hertürlü yönüm vardır seçilirsem şanslısınız :D
Tecrübe'ler:4.5 yıllık bir tecrübem var

Davranışların:hobilerim minecraft oynamak :D türkiyedeki server psikolojisini incelemek
Kendini Tanıtır mısın?(En Az 50 Kelime) :ilk olarak 2011 başlarında başladım minecraft yaşım şu an 17 çok şey biliyorum gayet başarılı bir oyuncuyum tecrübem çok

ddarkk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skripter & Pluginer:
Plugin Deneyimi (7.9/10):
Ad: Enes Akkaya
Online Süre: Günde 3 Saat - Bilgisayar Mühendisliği okuyorum.. bazen zamanım olamıyorum.. Java işlerine yeni başladım Plugin deneyimime 7 puan uygun gordum.. belkide çok az fazladır :)
Pluginleri Türkçeleştirme Seviyen (4.7/5):
Skript Yazma Bilgin: Skript yazma bilgim %48 filandır. galiba normalde benim Alanım Web Tabanlı uygulamalar (HTML - PHP , vs..)
Kod Bilgin: Var.