Procy Craft Faction Wars! Kaliteyi Hisset (1.7.x - 1.8.x)(ÖZEL KUTU,RÜTBE,RÜTBEHAMMADDE,ÖZEL EVENT!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AliBey01

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selam Abi Ben KeremTR yani KeremBey bu arada ünlü olmuşum xD abi servere ne oldu ?? kapalı.
[/url][/IMG]

Ayn Kardeşim o zaten ço kkotu bir rehebr ben oyundayım Adım KeremTR ben zaten klaandada duydum onlara mute atma filan diye hemde ss er var Gördüğünüz gibi f title yi ney kkoyuyor. başka birtane daha var.
Ekli dosyayı görüntüle 44120 Ekli dosyayı görüntüle 44120

İşte Birtane DAHA Kotu Çocuk Rain Ss SiEkli dosyayı görüntüle 44121

İşte Dediğim Gibi Bu RainHero adlı Rehber çok küfürbaz, istedigi gibi konuşuyor, kusura bakmasın ama çok artistliği var.
İnşallah yetkisi Alınır Böyle kötü rehberlerin güzelim swde rehber olmaması lazım ha bir adam diyorya 90m mute attı diye bende şahidim .

İşte Bu rainhero denilen rehber ss yok ama klanda yemin ederim ki dediki bana neden onlara mute atıyorsun aynı klandayız atılıcan ha dedi bende dedimki rezil olmasın diye /f c den konuştum kardeim diğerlerine haksızlık olur sizin clandayım diye size mute atmıcak halim yok değil mi sen cok adaletsiz bir rehbersin ben kim olursa olsun küfürünü veya spam nını veya daha fazlasını duyarsam direk mute atarım aynı clanda olsak bile.
SS olmadan iftira atman hoş değil ve sadece title'a küfür yazmıştım oda arkadaşlar arası ve 90m mute hayatımda atmamışımdır bu arada server cidden kötü durumda adalet diye bir şey yok KeremTR adlı rehber oyuncularla kuş beyinli ve salak diye konuşmakta sonrasında Burak Abi'de diyor deyip o zaman bende derim diyor.
[/url][/IMG]

http://i.resimyukle.xyz/L0SPP.png

AliBey01

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
dediklerinizin asılsız oldugu konusunda gülmekteyim , sunucumdaki bir rehbersiniz , başka bir sunucuda yetki alamazsınız kurallarımızdır , atıldınız ve banlayabilirsin dedigin için banlandın . Küfür mute sebebidir yöneticiye küfür ban sebebidir . '' BESTHUNTER FACTİON '' da yetkilisiniz isim de verdik. teşekkürler iyi oyunlar boş yorum yapmamanızı tavsiye etmekteyim Bay RainHero

saçma sohbetleriniz devamın da fotograflı kanıtlar sunulacaktır(LOG KÜFÜR sunucu yetkililiği vs.)

daha detaylı şeyler de sunabiliriz iyi oyunlar dileriz !

Buda yetkili oldugun sunucunun kurucusu , daha istiyormusun rezil olmak için ?
Rehberliğimin neden alındığından bahsetmedim farkındaysanız sevinirim. Kurucuya direk bir küfür etmedim ? Tek Burak siz değilsiniz farkında olursanız güzel olur ve bunu all chat'de olmamakla birlikte arkadaşımla özelde konuşurken yaptım ki bu küfür olayı 2.hesabımın banlanma sebebidir.
1.hesabımın neden banlandığını siz daha iyi bilirsiniz. (Forumda konu baltalamak). Skype'tan ettiğin hakaretlerden bahsetmemiştim bile ki aşağıda ki ss'te onlar da bulunmakta.
[/url
http://i.hizliresim.com/qbj9ZV.png

procycraft

Marangoz
En iyi cevaplar
0
öncelikle işine yarayan yerleri kırpman açıkcası gülünç

ve yetkili oldugun sunucudan banlanıyorsun , arkadaşım dedigin adam senle ilişkilerini kesmekte , nekadar aciz bir konu baltalayıcı & tahrik eden playersin , sunucudan küfürden banlanıyorsun açılıyor reklamdan banlanıyorsun utanmadan buralara geliyorsun , ek ssler birazdan eklenecektir.

Wourzy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim warplarımız eksikse bildirebilirsin. Ve şu an tüm warplar bence eksiksiz yerinde.

ömercanyanık

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2.5 Haftadır boss yok yapamıyorsanız söyleyin NBTEditor ile size yapayım güvenmiyorsanızda ögretimde yapın artık

Oliver580

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu Tasarımı, prefixler, chat, build kötü. Beğenmedim sunucuyu. Eğer ufak yaştaki çocukların ilgisini istiyorsanız tam serverini açtınız.Bana 2013 2014'te açılan sunucular gibi geldi. Şimdi dicek ki sunucuya bile girmemiş baltalamaya çalışıyor. İşim gücüm yok baltalıcam madem. Gelişmeniz dileğiyle iyi oyunlar!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...