* Prof. Pixel Art Yapımcısı Aranıyor..

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
...
Merhaba arkadaşlar. Bir iş için Prof. Pixel Art Yapımcısı arıyorum. Lütfen -15 varsa, şimdiden konudan çıksın. İşim ciddi. Para isterse para, herhangi bir şey isterse herhangi bir şey karşılayabilirim. Hatta 1 Hafta içersinde bulamazsam aklımda bir fikir olacak, onu tasarıya geçireceğim. Lütfen ilgili ve bilgili arkadaşlar iletişime geçsin benimle.
.Yapılacak.Şey.
Prof. Pixe Art(çı): Hapisten Kaçış sunucusuna uygun bir 64x64 server-icon. (Eğer sunucu adına uyarlayacaklar var ise, sunucu adı HKMine)
...
Şundan da bahsetmem gerekir. Tabii ki isterse kesinlikle parasını ne isterse vereceğim fakat gidip bana benim yapabileceğim derecede bir server-icon yaparsa.. Üzgünüm ama ondan daha iyisini kendim yapar ve ona bunun için para veremeyeceğimi hatta istemediğimi söylerim. Bu yüzden Prof. Pixel Art Yapımcısı dedim.
...
[NOT: İsteyenler Server-icon'u yapabilir ve konuya atabilir. Eğer ücret istiyorlar isede yorumun altında belirtmeleri önemle rica olunur. Konuya atılan mesajlar hergün mobil cihaz tarafından izlenecektir fakat ciddi cevaplar Hafta Sonu verilecektir.]
...

Teşekkürler.
İyi günler!
...

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben daha yeniyim bugün başladım ama çok ciddi yazmışın la yapasim gelmedi :'( sanki kesinlikle benden daha iyi yapıcaksın gibi :'(
https://forum.gamer.com.tr/konu/pixelart-elucidator-kilici-bitti-sao-sword.325546/
Bir server-icon sunucunun adıyla sanıyla kendisiyle bağdaşık olup onu en iyi şekilde kısaca anlatabiliyorsa. Neden ben senden daha iyi yapıyor olayım :) Bu işlerde önemli olan fikir, nerede ne yapacağın, nerede ne kullanacağın..