-(Profesyonal)- Mimar Ariyan Iceri Girib Okusun

BenimAdimEmre

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
_____________________________________________________________________________________________________________________________________ [Hogeldin]
Öncelikle Bunu Okuyan Güzel insan Bu Mesajı Tam okursaniz Mutlu Olurum Ben 4-5 Yıldır Builderim Yani Çok Serverde MİMAR oldum Bilgim Cok
Serverini Ciddiye Alan Ve Tasarimcisindan Tutun Her Seyi Olan Bi Serverde Mimar Olurum Kendine Guvenen Discorduma Ulaşa Bilir Aternos Ve Server Pro Ark Atmasin Ztn Direk Arkdan Cikaricam Bunu Sonuna Kadar Okuyan Sen Çok Thx Ederim

<3

DISCORD:BenimAdim|Emre#5979

151366

_________________________________________________SERVERDE ISDEDIGIM OZELLIKLER__________________________________________________________________
* 6-8 GB RAM
* FACTION - SKYBLOCK Serveri Olmasi
* Yetkililer Kendi Yetkisini Iyi Bilmeli
* Yetkililer Serverle Ilgilenmeli Hic Olmasa 24 Saate / 2 Saatini Serverde Gecirmeli
* Serverde 10-15 Oyuncu Olmali ^ Server Hayla Oyuncu Yoksa Guzelse Ola Bilirim
* Tasarimcisi V.b gibi Yetkililer Olmali Yoksa Geri Donus Yapmam
* Yetkililer Bilgili Olmali
151366

_____________________________________________________FOTOLAR_____________________________________________________________________________________
1.FOTO
2020-03-24_00.58.48.png

___________________________________________________________________________________________________________________________________

2.FOTO
2020-03-24_01.01.23.png

___________________________________________________________________________________________________________________________________

Simdilik Sağlıcakla Kalın ^ ^

Son düzenleme: