Profesyonel İşlere, Profesyonel Hosting Lazım!

DarkRazer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
unknown.png

Whoobies | Sponsor Hosting Görüşmeleri

Merhaba Minecraft Türkiye sakinleri. Son 1 aydır çalışmaya başlayan bir ekibiz. PHP'den tutun Java'sına kadar; Bize özel ücretli olarak çalışmakta olan bir sürü insan var. @Deichor ( Canım Kankam ) var. Fakat bir zamandan sonra sermayemiz bitiyor tabii ki. Ne yapalım yani? Her şey elimden gelicek değil ya. Bizde SkyBlock sunucu açmayı planladık.
Profesyonel bir şekilde sitemiz ve sunucumuz olucak. Mimarımız 3 tane var. 2'si orta seviye ve 1 tanesi ise yüksek seviye global halde çalışmaktadır.Yani yakın zamanda en iyisini göstermek için gelmek istiyoruz.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Öncelikle dostlarım, bizim vizyonumuz ileride en az 2 bin kişiyi bulan bir sunucu haline gelmektir. HUB demek kalmayacak. tabii ki; Global halde dillere sahip olacağız. İngilizcesinden tutun Çincesine kadar. Fakat bunun için en az 3 sene geçmesi gerekicek. İleride çoğu mini games'imiz (örn; skywars) bize özel olarak kodlanmış olucak. Yani farkımızın olması gerekir bu durumda ve özel oyunlar bile getiricez. Misyonumuza gelirsek pek bir şey diyemiyorum, çünkü bir tek ben burada kendimden bahsedebilirim. Herkes ileride takımımızı iyice tanıyacak ve tanımak isteyen de discord adresimize gelebilir zaten.

İlk 3 ay içinde neler olucak ?

Dostlarım ilk 3 ay içinde; en az 100 kişiyi geçmiş olucağız. Çünkü YT kankalarım sağ olsun. Hepsi birbirinden farklı, pürüzsüz, iyi 30K'dan başlayan insanlar oluyor.
Bu yüzden en az 100 kişiyi geçeriz diye umuyorum ilk 3 ay içinde. Zaten kendimize özel sistemlerimiz olucak. Yani kendimiz kodluyoruz diyelim.

Mimari Yapılarımız bir bakınız derim

AzMp2Q.png

4zo5mY.png

OD6P23.png

JDJvLE.png

Zulu

Hurra, Die Welt Geht Unter.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Kardeşim moralini bozmak istemem ancak konu tasarımın kötü gibi duruyor. Biraz daha iyileştirebilirsin. İyi günler

DarkRazer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim moralini bozmak istemem ancak konu tasarımın kötü gibi duruyor. Biraz daha iyileştirebilirsin. İyi günler
Hayatta bunun gibi şeyler moralimi bozamaz. Aksine daha çok mutlu eder. Bana bunu söylediğim için sağ ol. Tasarımcı arkadaşlarımız çok yoğundu ben de böyle minik bir açılım yapayım dedim. :)