Profesyonel Tasarımcı Arayanlar Buyursun

aress180

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar selam, ben aress180 öncelikle kendimi tanıtayım 1.5.2 sürümünden beri oyunu oynamaktayım komutlarla ilgili vs. bilgim var fakat tasarımcı arıyorsanız zaten bunlar sizi ilgilendirmez. Ben 4 yıldır profesyonel olarak Adobe Premier , Adobe PS CS6 ve CS5 kullanıyorum. Sunucular için banner, tema, reklam tasarımı, tarzı tasarımlar yapıyorum ilgilenen arkadaşlar yorumlara yazarsa ya da bana pm atarsa sevinirim, iyi günler.

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Arkadaşlar selam, ben aress180 öncelikle kendimi tanıtayım 1.5.2 sürümünden beri oyunu oynamaktayım komutlarla ilgili vs. bilgim var fakat tasarımcı arıyorsanız zaten bunlar sizi ilgilendirmez. Ben 4 yıldır profesyonel olarak Adobe Premier , Adobe PS CS6 ve CS5 kullanıyorum. Sunucular için banner, tema, reklam tasarımı, tarzı tasarımlar yapıyorum ilgilenen arkadaşlar yorumlara yazarsa ya da bana pm atarsa sevinirim, iyi günler.
Profosyonel bir tasarıma ihtiyacımız var gerçekten en ince detayına kadar düşünülmüş bir tasarıma ve bedavaya teklif etmiyoruz ücretini vereceğiz.

Discord: Eren#5125

İletişime geçersen sevinirim

DahiAdam

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Merhaba benimde profesyonel bir tasarima ohtiyacim olacak cok kisa bir sure icinde sunucuma internet sitesi acmayi planliyorum ilgini cekerse discord adresim: @Ertuğrul#7774

Not: Sunucum dandik hostlardan vs acilmamistir. Batihost guvencesinde hizmet vermekteyim.