[Program] TT server maker - Sunucu kurmanın en kolay yolu [Vanilla, Snapshot, Bukkit, Forge, Spigot]

EnderWiggin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
(Öncelikle program benim değildir. Ben sadece sunucu kurmak isteyen fakat zorlanan arkadaşlara hitaben bu çeviriyi yaptım)

---------------------------------------------------------------------------------------------

Tanıtacağım program sizlere sunucu kurma konusunda çok yardım edici ve tek tuşla güncelleyebileceğiniz bir programdır :)

Yükleme adımları:
1. İndirme sayfasını açın ----> http://server-maker.tthread.com/
2. İndirin
3. Setup.exe ye tıklayın
Bu kadar kolay :D

Şu anda destekledikleri

Antivirüs programınız sizi uyarabilir ama yapımcısı yine de devam etmemizi kesinlikle virüs olmadığını belirtti. Eğer işinizi garantiye almak istiyorsanız sanal bilgisayardan yapmanızı tavsiye ederim. Çünkü gerçekten çok kullanışlı bir program.

Son güncellemeler:
-Forge server desteği eklendi.
-Yeni dizayn yapıldı.
-Premium desteği eklendi.
-Kolay UHC yüklemesi eklendi.

Özellikleri: Programın port yönlendirici butonu vardır. Sizin tek yapmanız gereken portunuzu yazmak ve program sizin local ip adresinizen açılacaktır. Eğer local ip nizi değiştirirseniz program çalışmaz. Program kendiliğinden en yeni snapshotları bulur. Yani istediğiniz sürümü snapshotlarıyla birlikte oynayabilirsiniz. Program güncellenmeye devam ediyor.

Programın kısa bir tanıtımı :

Ve ayrıntılı olarak programın kullanımı :

Ekran Görüntüleri

Kolay gelsin :cay:

EDİT : Videodan anlamayan arkadaşlarım için bilgisayarımın müsait olmaması nedeniyle video çekemedim ama kabul ederseniz bir tane buldum :

Son düzenleme:

mertylol

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok yararlı konu olmuş aradığım bir program diyebilirim :) Nerden buldun bunu? :)