ProjectKorra plugin tanıtımı - Elementleri kontrol edin!

Clouds

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1618557764649.png

Bending tanıtım konuma hoş geldiniz!

1618557992184.png
Önce tanım ile başlayalım. Bending, Türkçesiyle bükme nedir? Neden "bükme" deniyor? Avatar: The Last Airbender ve Avatar: The Legend of Korra serilerini izleyenler bilirler; karakterler elementleri kontrol etme yeteneğine sahiplerdir. Ayrıca elementleri kontrol etmeye seri içerisinde "bükücülük" adı verilir. Minecraft plugini olan ProjectKorra ise size bu olanağı sağlıyor. Element bükmeyi!

1618558236174.png

• Minecraft Zocker (Almanya, Global, Crackli)
Minecraft Zocker, pek de iyi bir yönüyle bilinmeyen bir sunucu aslında. İnsanlar genelde oranın configinin (yetenek hasarları, yetenek hızları ve güçler) dengesiz olmasından yakınırlar. Elementlerin dengelenmesi kolay bir iş değildir ayrıca. IP Adresi: play.minecraftzocker.net Sürüm: 1.16.5
  • Elementum (Amerika, İngilizce, Premium)
Elementum genel olarak Türk oyuncu barındırmaz çünkü makinesi Amerika'da. Ben girdiğimde pingim 200ün aşağısına düşmüyor :( Ancak kaliteli bir sunucu. Sadece survival oynayacağım diyorsanız deneyebilirsiniz. IP Adresi: elementum.me Sürüm: 1.16.5
  • PhanaticMC (Amerika, İngilizce, Premium)
PhanaticMC yalnızca PvP dayalı bir bending sunucusudur. Config ayarları hakkında bir fikrim yok, ama laf atan da görmedim. İyi bir sunucu ama kitlesi yüzünden sevilmiyor. Tekrar Amerika'da olduğu için ping minimum 200 :( IP Adresi: play.phanaticmc.com Sürüm: Bir fikrim yok
  • Clouds (Türkiye, Türkçe, Crackli)
Koymadan geçmezdim tabii ki. Clouds, Türkiye makineli bir bending sunucusu. Configini kişisel olarak beğeniyorum ancak henüz online değil, dolayısıyla oyuncuların yorumu ne olur bilemiyorum. Makine çok da güçlü olmayacak çünkü dolar :( Ancak denemek isteyebilirsiniz! Bu sunucuda ek olarak SlimeFun denilen mod benzeri plugin de olacak. Konu hakkında daha çok bilgi için [TIKLA]
  • MysticEmpire(Amerika, İngilizce, Premium)
Mystic Empire configi beğenilen nadir sunuculardandır. Oyuncu sayısı zamanında çok olmasına rağmen şimdi kontrol ettiğimde kimse oynamıyor. IP Adresi: play.mysticempire.net Sürüm: 1.16.5

1618559290510.png

Clouds üzerinden henüz bir turnuva yapılmadığı için bir video koyamadım. Ancak işte bir turnuva videosu, size bendingin nasıl bir şey olduğu hakkında fikir kazandıracaktır. Turnuva yapılmış olan sunucu Mystic Empire'dır. YouTube videosuna gitmek için [TIKLA]

Konumun sonuna geldik, okuduğunuz
için teşekkür ederim.

ProjectKorra resmi websitesi: [TIKLA]