Prophet ve Alycia'nın Karanlık Dünyası [1].

Batuhannxdm

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sabah olmuştu, Alycia yeni uyanmıştı.Evden çıkıp biraz odun kesmeye başladı ve o arada Prophet uyuyordu.Alycia odun keserken 5 Ağacın arkasında olan Herobrine vardı.Alycia farketmemişti çünkü odunu kesmeye odaklıydı.
Prophet evde yemeğin olmadığını farkedince oltasını ve kılıcını alıp dışarı çıkmıştı.İnek,Domuz kesip etleri toplayıp oltaylada balık yakalıyordu.Oltayla balık yakalırken garip bir eşya çıkardı.Bu eşya ise kanlı bir bottu.Prophet içinde kötü his oluşunca eve dönmeye karar verdi.Eve gidince topladığı 4 balığı ve 7 eti dolaba koydu.Alycia çok sıkılmıştı Prophet'e dönerek:

Alycia: Ben çok sıkıldım, madene inelim bir şeyler buluruz.
Prophet: Tamam o zaman ben etleri pişiriyim kazmayı al.

Prophet etleri pişirdikten sonra kazmasını alıp Alycia ile madene inmeye başladı.Başlıca demir ve altın buldular fakat onların tek isteği elmas idi.Derinliklere inmeye başladılar ve o arada Alycia bir tane elmas buluyor ve direk Prophet'e haber veriyor.Prophet direk kazmaya başlıyor fakat elması kazdıktan sonra elmasın arkasında Herobrine belirlendi.Korkunç bir ses çıkartarak Alycia Ve Prophet'i korkudan kaçırdı.

Alycia Ve Prophet madenden çıkıp direk eve gidiyorlar.Evi çok sıkı bir güvenliğe koyuyolar ve sonrasında yatıyorlar.Saat gece 4 idi.O arada bir yabancı Prophet'in evine gelerek kapıyı çok hızlı bir şekilde tıklattı.

Prophet ve Alycia uyanmıştı.Kapıyı açtıklarında yabancı şunu demişti:
-Efendim! Evinizin penceresinde ''Herobrine''yi gördüm !

Bu seri haklında aklımda çok uzun bir hikaye var buna başlıyorum.Sağlıkla kalın :)
Devam edecek...