ProSurvival 16.05.15 14:00 SIFIRLANDI /GÖREVLER/ŞANS KUTUSU/Sanal Market/İpeksiSpawner/Köylü/TOP10

Sizce Emek Vermişmiyiz ?

• Evet

Kullanılan: 65 69.1%
  • Hayır

Kullanılan: 29 30.9%

• Kullanılan toplam oy
    94
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

R4ptor

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Cok guzel server yapmissiniz elinize saglik emege saygi, server cok zevkli oluyo oynamasi oyunculari toplulugu ve daha fazlasi... Tesekkur ederim size boyle eglenceli server yaptiginiz icin :-)

Aliosak213

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Harika Bir server aşık oldum ilk defa harika kaliteyi burda buldum beni ararsanız adım Aliosak dır

huggecool

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
abi eline sağlık süpr olmuş bide hack olmasa süper olcak adam 4 tane p3 gitti adım :huggecool

lazkopat3718

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Böyle bir server kurduğunuz için çok teşekkür ederim . Çok güzel ve başarılı bir server !
Cok guzel server yapmissiniz elinize saglik emege saygi, server cok zevkli oluyo oynamasi oyunculari toplulugu ve daha fazlasi... Tesekkur ederim size boyle eglenceli server yaptiginiz icin :-)
Harika Bir server aşık oldum ilk defa harika kaliteyi burda buldum beni ararsanız adım Aliosak dır
abi eline sağlık süpr olmuş bide hack olmasa süper olcak adam 4 tane p3 gitti adım :huggecool
harika sw dostum. Restlee :)
hepinize çok teşekkür eder iyi oyunlar dileriz :):)[DOUBLEPOST=1427476032,1427393434][/DOUBLEPOST]++++ :)[DOUBLEPOST=1427536904][/DOUBLEPOST]Akşam Eventleri Kaçırmayın

R4ptor

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Peki ya eventler saat kacta olucak ? :D

smolu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Böyle bir server kurduğunuz için çok teşekkür ederim . Çok güzel ve başarılı bir server !
harika sw dostum. Restlee :)

Hepinize Yeniden Tesekkur Ederim Oynadiginiz Ve bizim yanimizda oldugunuz icin

lazkopat3718

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Doğru Soyluyorsun
teşekkkürler :)[DOUBLEPOST=1428163905,1428158451][/DOUBLEPOST]cumartesileri düzenli event yapılmaktadır[DOUBLEPOST=1428179212][/DOUBLEPOST]:) ++[DOUBLEPOST=1428228523][/DOUBLEPOST]++[DOUBLEPOST=1428230772][/DOUBLEPOST]Bugünki Eventleri kaçırma :)[DOUBLEPOST=1428242655][/DOUBLEPOST]

Şuanki Durum :)[DOUBLEPOST=1428332024][/DOUBLEPOST]++[DOUBLEPOST=1428420397][/DOUBLEPOST]serverimizde yeni dünya oluşturulup sadece orada pvp açık olacaktır spawnın olduğu dünyada pvp komple kapanacaktır savaş dünyasında claim atılamayacak sethome komutu engelli olacak ve yeni savaş dünyasına sadece /savas yazarak girilebilecektir :)[DOUBLEPOST=1428528289][/DOUBLEPOST]Savaş Dünyası Aktif Hale Gelmiştir artık sadece /savas Yazınca gittiğiniz dünyada pvp açıktır

ahmet_Safa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Madenler az gözükür nedir?Hiç gözükmeseydi en iyi server olurdunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...