Altın Provanas >[1.16.5-1.20.2]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & Faction & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Plugin güncellemesi yapıldı. Yeni logo yerleştirildi.

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abi değişen vip özelliklerini http://www.provanas.com/ daki gibi ayrıntılı bir şekilde yazar mısın? Ve bir sorum olacak,ultra vipin p5'i ile platın p5'i farklı diyorlar bunların farkı ne acaba?

Darknightmare

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Abi değişen vip özelliklerini http://www.provanas.com/ daki gibi ayrıntılı bir şekilde yazar mısın? Ve bir sorum olacak,ultra vipin p5'i ile platın p5'i farklı diyorlar bunların farkı ne acaba?

Platiniumda, set : Kırılmazlık 3, Dikenler 3, Koruma 5.
Ultra Vipde ise set : Kırılmazlık 4, Dikenler 4, Koruma 5.

Fakat iyi oynarsan p4 ile bile ultra giyen birisinin zırhını kırabilirsin. her şey zırhta bitmiyor.

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Yeni özellikler eklenecek, daha koymadım. İşlerimden vakit kaldığı gün düzenlenecek. Takipte kalın facebooktan

GhoulManyağı

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hala bana göre türkiyenin en iyi 2.sunucusu 1.SonOyuncu değil yanlış anlamayın 1.bana göre FFA :D

varunax

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Vip almadan kimse muhteşem pvp ci olamadı Provanas'da. bu arada Mockingjay benim hesabım ve saçma bir nedenden tüm klan ban yedik. kurucu zaten bizi banlamak için sebep arıyordu. saçma bir bug kullanıncada eline sebep geçti ve tüm klanımı (yaklaşık 9 kişi) banladı. bundan önce yazdıklarım varya hani "viplerin ayrıcalığı yok viplerde ban yiyor oyuncularda" diye. öyle birşeyde yok. benim klanımda 10 aydır en pahalı vipi alan bir oyuncu vardı. bugu bizden 2 hafta önce kullanmaya başlamasına rağmen o ban yemedi sadece biz ban yedik. anlayacağınız üzere provanas vip alana ayrıcalık tanıyor. tabi bu sizin için iyi birşeymi bilemem. ha birde kritexin vip almadan vip itemleri alabilirsin dediğine bakma. alamazsın. alsanda ban yemeyen vipler hileyle seni keser (sonuçta ban yemiyorlar). tamam bende en pahalı olan vipdim ama ben tak tak diye parayı sayıp her ay vip alamıyordum.
karar size kalmış ister oynayın ister oynamayın :)

Moderatör tarafından düzenlendi:

Roxan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@varunax
Sunucuda vanilla survival oynamak isteyen insan zaten gider oyununu oynar, kimse zorla bir şey dayatmıyor. Bu serverda kimileri para kasmayı amaçlıyor kimileri de achievementları açmayı.
Paraya olan takıntını zaten herkes biliyor, para uğruna kimliğini farklı bir şekilde ortaya koyman bile senin nasıl bir zihniyette insan olduğunu gözler önüne seriyor.

varunax

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@varunax
Sunucuda vanilla survival oynamak isteyen insan zaten gider oyununu oynar, kimse zorla bir şey dayatmıyor. Bu serverda kimileri para kasmayı amaçlıyor kimileri de achievementları açmayı.
Paraya olan takıntını zaten herkes biliyor, para uğruna kimliğini farklı bir şekilde ortaya koyman bile senin nasıl bir zihniyette insan olduğunu gözler önüne seriyor.
roxan hakkımda böyle konuşabildiğine göre oyunda tanıdığım birisin. nick neydi ?

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Vay be,kaktüsten para kasıp p5 almayı düşünüyordum.Buglar,sahtekarlıklar üst düzeydeymiş demek.Yazıklar olsun,dediğimin arkasındayım vip yoksa pvp yok.

Darknightmare

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tartışacaksanız burası yanlış mekan. Konuyu kirletmeyin

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Vay be,kaktüsten para kasıp p5 almayı düşünüyordum.Buglar,sahtekarlıklar üst düzeydeymiş demek.Yazıklar olsun,dediğimin arkasındayım vip yoksa pvp yok.
Bug viplerin yapacağı bir şeydi bir haftalığına, kapandı şu an zaten. Ben hepsini tespit edip kalıcı ban attım. Bu arkadaşta o yüzden drama yapıyor konuda; yapanlardan biriydi, sınırsız yedi. Ben cevap verme gereksinimi dahi duymuyorum. Keyfinize bakın, oyunda fazladan p5 vs yok, iyi eğlenceler