Altın Provanas >[1.16.5-1.20.4]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & BoxPvP & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

furquan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İsim:Furkan Yıldırım
Aktif olarak seçiceğiniz bölüm:Rehber
Tecrübeleriniz:Daha önce 3 defa başka sunucularda rehber oldum ve gerçekten favori rehberler arasınaydım hep.
Günlük online süresiniz:Yaz tatilinde 4-5 fakat sınav haftalarımda yarım-1 saat normalde 1-3 saat
Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız: Genelde ailemde zaten abi rolünde oluğum için böyle durumlara alışığım oldukça öğretici ve uygun davranırım.
Yapılarınızın resim linki (Sadece builder için):xx
Bilmemiz gereken başka bir şey varsa buraya yazınız:Şu anda bilgisayarım kullanamayacağım kdar kötü mayıs ayının sonunda(İnşallah) yeni bilgisayar elimde olacak o zamana kadar sunucuda yine 1 ve 1,5 saat dururum.

MrTurhan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Server zaten tutmasa 11 aydır açık olmazdı dostum. Diğer konuya gelirsek eğer, 1.7 dönmem çünkü ben günceli severim. Geçmişte yaşamak tarzım değil :)
zaten dönsen kritex abi tüm tabelalarda null yazardı ve itemlar ve chestteki itemlar silinirdi

Darknightmare

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İsim: Barış. Oyundaki adım (SealofDark)
Aktif olarak seçiceğiniz bölüm: Mimari - Builder (alımı yok ise rehberlik).
Tecrübeleriniz: Minecraft'ı 4 yıldır oynamaktayım %99 oranında bilgiye sahibim diyebilirim öğrenebilecek herzaman yeni şeyler vardır.daha önce başka serverlarda oynamadım serverlarda sorunlar vardı fakat sizin kalitenize hayranım ve size yardımcı olabilmek için elimden geleni yapabilirim beni kadronuza alırsanız ne mutlu bana
Günlük online süresiniz:Hafta sonları sabah ve akşamları.Hafta içi online olmam ancak yaz tatilinde mevcut.(Cuma cumartesi pazar toplam 15 saat)
Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız: Büyüklerime nasıl saygı duyuyorsam ona da yardımcı olmak beni mutlu eder sonuçta anne karnından 20 yaşında doğmuyoruz.
Yapılarınızın resim linki (Sadece builder için):Hafta sonu paylaşacağım Kritex, merak ederseniz claimli alanımdan bulup bakabilirsiniz.
Bilmemiz gereken başka bir şey varsa buraya yazınız:Neden rehber / builder olmak istiyorum? Delsethome komutunu yanlış kullandığım için evimi kaybettim. Tam olarak 2 saat boyunca evimi aradım kimse bana yardım edemezdi (öyle sanıyordum) ama sorunumu paylaştığımda Kritex, derdimi çözdü o an anladım ki rehber olup oyunculara yardım etmenin önemini gerçekten anlamış bulunmaktayım.Sevgilerim sonsuz gerçekten helal olsun server süper. Bazı olumsuz sözlerim için af diliyorum, böyle bir şey tekrar gerçekleşirse gururumla oyunu bırakırım.Esen kalın.

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Tecrübeleriniz:Daha önce 3 defa başka sunucularda rehber oldum ve gerçekten favori rehberler arasınaydım hep.
Günlük online süresiniz:Yaz tatilinde 4-5 fakat sınav haftalarımda yarım-1 saat normalde 1-3 saat
Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız: Genelde ailemde zaten abi rolünde oluğum için böyle durumlara alışığım oldukça öğretici ve uygun davranırım.
Bilmemiz gereken başka bir şey varsa buraya yazınız:Şu anda bilgisayarım kullanamayacağım kdar kötü mayıs ayının sonunda(İnşallah) yeni bilgisayar elimde olacak o zamana kadar sunucuda yine 1 ve 1,5 saat dururum.
Tecrübeleriniz: Minecraft'ı 4 yıldır oynamaktayım %99 oranında bilgiye sahibim diyebilirim öğrenebilecek herzaman yeni şeyler vardır.daha önce başka serverlarda oynamadım serverlarda sorunlar vardı fakat sizin kalitenize hayranım ve size yardımcı olabilmek için elimden geleni yapabilirim beni kadronuza alırsanız ne mutlu bana
Günlük online süresiniz:Hafta sonları sabah ve akşamları.Hafta içi online olmam ancak yaz tatilinde mevcut.(Cuma cumartesi pazar toplam 15 saat)
Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız: Büyüklerime nasıl saygı duyuyorsam ona da yardımcı olmak beni mutlu eder sonuçta anne karnından 20 yaşında doğmuyoruz.
Yapılarınızın resim linki (Sadece builder için):Hafta sonu paylaşacağım Kritex, merak ederseniz claimli alanımdan bulup bakabilirsiniz.
Bilmemiz gereken başka bir şey varsa buraya yazınız:Neden rehber / builder olmak istiyorum? Delsethome komutunu yanlış kullandığım için evimi kaybettim. Tam olarak 2 saat boyunca evimi aradım kimse bana yardım edemezdi (öyle sanıyordum) ama sorunumu paylaştığımda Kritex, derdimi çözdü o an anladım ki rehber olup oyunculara yardım etmenin önemini gerçekten anlamış bulunmaktayım.Sevgilerim sonsuz gerçekten helal olsun server süper. Bazı olumsuz sözlerim için af diliyorum, böyle bir şey tekrar gerçekleşirse gururumla oyunu bırakırım.Esen kalın.
Hafta sonu bakılacak.

Poligon

mc.poligon.network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İsim: Yiğit (Oyundaki adı: HAMSTER)
Aktif olarak seçiceğiniz bölüm: Mimari - Builder
Tecrübeleriniz: Minecraft'ı 3 yıldır oynamaktayım. Mimari konusunda çok yetenekliyim. Server'da yapılarımı çok beğenen arkadaşlar var. Ayrıca sanal alemde birçok sitede moderatörlük ve haber yazarlığı yaptım. Kodlarla aram iyidir. Azda olsa C++ biliyorum.
Günlük online süresiniz: Hafta içleri sınavlarım dolayısıyla günde aralıklı olarak yaklaşık 1 saat online oluyorum. Haftasonları sürekli etkinim.
Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız: Yaş farketmez herkese saygımız sonsuz.
Yapılarınızın resim linki (Sadece builder için):

MrTurhan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İsim: Yiğit (Oyundaki adı: HAMSTER)
Aktif olarak seçiceğiniz bölüm: Mimari - Builder
Tecrübeleriniz: Minecraft'ı 3 yıldır oynamaktayım. Mimari konusunda çok yetenekliyim. Server'da yapılarımı çok beğenen arkadaşlar var. Ayrıca sanal alemde birçok sitede moderatörlük ve haber yazarlığı yaptım. Kodlarla aram iyidir. Azda olsa C++ biliyorum.
Günlük online süresiniz: Hafta içleri sınavlarım dolayısıyla günde aralıklı olarak yaklaşık 1 saat online oluyorum. Haftasonları sürekli etkinim.
Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız: Yaş farketmez herkese saygımız sonsuz.
Yapılarınızın resim linki (Sadece builder için):
F1 yapıp çekseymişin ama güzel olmuş evler

MBD-Provanas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ekran görüntüsü: Online oyuncu sayısı 60 (sağdaki panelde)
[DOUBLEPOST=1431181971,1431168087][/DOUBLEPOST]Diğer şans kutuları bu gece eklenecektir.

Son düzenleme:

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Rehber kadrosu şu an çok fazla. Boşluk olduğunda dönüş yapacağım ikinizede.

BatEast

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
[
Bu Servera Çamur Atmak İsteyenleri Hala Anlamış Değilim Zaten Bunu Yapanlarda Ya Küfür Yada Hileden Bir Ceza Alıp Hıncını Serverdan Çıkarmak İsteyenlerdir.

Server Kurucuları Cidden İyi İnsanlar Ve Ellerinden Geldiği Kadar Yardımcı Olmaya Çalışıyorlar Ben Saat 3e Kadar Serverla Uğraştıklarını Gördüm
Bu servera çamur atan arkadaşlar kendilerine çeki düzen versinler...
Not:
Server Kurucuları İyi Niyetlerinden Dolayı Bazı Küçük Hataları Affediyorlar Gelipte 21 Yaşındaki Adama SAF Diyemezsiniz.....

][/QUOTE]
adam haklı gerçekten güzel bir server :D favorim oldu :D
:lol::lol::lol::lol::lol::notch::creeper::koyun:

Son düzenleme:

LifeTR41

sward41
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aynen adam haklı çok uraşıyorlar kritex bi istifa etmedi gitti :D

Eren250136

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İsim:Eren
Aktif olarak seçiceğiniz bölüm: Bulider
Tecrübeleriniz: Buliderlik ile ilgili tecrübelerim çok fazladır...
Günlük online süresiniz: Sabahtan Aksama Kadar Hatta Telefon Ile Ararsınız Gece Olsa Bile Girerim..
[DOUBLEPOST=1431415062][/DOUBLEPOST]Günlük online süresiniz: Sabahtan Aksama Kadar Hatta Telefon Ile Ararsınız Gece Olsa Bile Girerim...
Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız: Sorunlarını Dinler Ve Yardımcı Olmaya Calısırım...
Yapılarınızın resim linki (Sadece builder için):ht tp://hizliresim.com/a5E3A5
Bilmemiz gereken başka bir şey varsa buraya yazınız:
Size Hizmet Etmekten Gurur Duyarım...