PS3 Mü ? Xbox Mu ?

OttoMan52

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İkisinide alma.PS4ü bekle veya xboxu bekle 1.5 yıl sonra ps3veya xboxa oyun çıkmayacak.
Abi saçmalama ps2 ye bile hala oyun çıkıyor ps2 baya eski ps3 niye çıkmasın ,bf4 ,assasian creed blackflag ,batman origins bu oyunlar aslında ps4de çıkacaktı ama ps3 de çıktı

ST18i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

OttoMan52

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ps3 alırsan ekle By_TREX

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
Abi saçmalama ps2 ye bile hala oyun çıkıyor ps2 baya eski ps3 niye çıkmasın ,bf4 ,assasian creed blackflag ,batman origins bu oyunlar aslında ps4de çıkacaktı ama ps3 de çıktı

ben zaten 1.5 yıl sonra dedim -.-

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
xbox oyunlarında online oynayabilirsin xbox live üyelik var

OttoMan52

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Lan ne sacmaliyon la sen benim ps3 um var ve internet ten oynayabiliyorum ne kadar *ARGO* .... Vay be böyle adam kaldimiya...... Bilmiyosan biraz arastir

Moderatör tarafından düzenlendi:

Blackvaas

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Xbox 360 Ps3e göre daha iyi bence ekran kalitesi (görüntü kalitesi) falan daha güzel bildiğim kadarıyla tek sorun steamın xboxa yüklenememesi

yigit9955

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hepinize tessekkur ederim sanirim bugün bir Xbox 360 alicam 70 euro herseyi var :D

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar,
PS3 Veya Xbox almayı düşünüyorum.Sizin de fikirlerinizi almak için bu konuyu açtım.Sizce hangisi ? Yoruma nedenini ve neyi seçtiğinizi ve seçtiğiniz konsolun ucuz fiyatlı olan bir linkini atarsanız sevinirim.Benim düşüncem PS3'ten yana.Fakat 256 Mb Ram olan PS3 buldum.Xbox'un galiba Ram'ı yok.Bu arada verdiğiniz linkte Gta 5 hediyeli de olsa çoooooooooook iyi olur.Kesinlikle Sıfır alacağım.
(Not : Boşa yapmayacaksınız,ister alayım ister almayayım ama uğraşırsanız + beğeni veririm :) )

Şimdiden teşekkürler.

Bakkaldan tetris al yukardan taşlar düşüyo onları diziyosun falan güzel yani.