Ps4 almak

1198

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu aralar Ps4 almak mantıklı mı?Yoksa Ps5 beklenmeli mi?Seneye Ps5 çıkacak diyorlar ama resmi haber duymadım?

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Eğer PS4 alacaksanız bu E3'ü (Haziran) bekleyin. Sony'nin daha ince bir PS4 üstünde çalıştığı sızdırıldı. Büyük ihtimalle PS4 Pro Slim duyuracaklar. Ya da PS4 Super Slim.
Eğer şimdi alma imkanınız varsa onlarca Özel Oyun Var ve Daha Onlarcası geliyor (God of War 4, Days Gone, Death Stranding, GT Sport, Yeni Sucker Punch oyunu gibi...).
PS5 öbür yılın sonlarına doğru çıkabilir. Çıksa bile PS4 almanız iyi olur çünkü PS5 çıkışından sonra bile 1-2 yıl desteklenecektir. Ayrıca onlarca çıkmış oyun zaten var.

Eğer imkanınız varsa E3'ü bekleyin ve Sony ile Microsoft tarafının konferanslarını izleyin. Xbox Scoppio geliyor. Eğer oyunlarla süslenirse "Xbox One X" daha iyi bir seçim olacaktır (Xbox Live Gold, EA Access, Xbox Pass gibi gibi...)

Sonuç:?
Eğer Sony'de karar verdiyseniz hemen gidip bir PS4 PRO almanızı tavsiye ederim.
Eğer kararsız iseniz E3 fuarını izleyip PS4, XO veya Switch alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz.​

1198

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eğer PS4 alacaksanız bu E3'ü (Haziran) bekleyin. Sony'nin daha ince bir PS4 üstünde çalıştığı sızdırıldı. Büyük ihtimalle PS4 Pro Slim duyuracaklar. Ya da PS4 Super Slim.
Eğer şimdi alma imkanınız varsa onlarca Özel Oyun Var ve Daha Onlarcası geliyor (God of War 4, Days Gone, Death Stranding, GT Sport, Yeni Sucker Punch oyunu gibi...).
PS5 öbür yılın sonlarına doğru çıkabilir. Çıksa bile PS4 almanız iyi olur çünkü PS5 çıkışından sonra bile 1-2 yıl desteklenecektir. Ayrıca onlarca çıkmış oyun zaten var.

Eğer imkanınız varsa E3'ü bekleyin ve Sony ile Microsoft tarafının konferanslarını izleyin. Xbox Scoppio geliyor. Eğer oyunlarla süslenirse "Xbox One X" daha iyi bir seçim olacaktır (Xbox Live Gold, EA Access, Xbox Pass gibi gibi...)

Sonuç:?
Eğer Sony'de karar verdiyseniz hemen gidip bir PS4 PRO almanızı tavsiye ederim.
Eğer kararsız iseniz E3 fuarını izleyip PS4, XO veya Switch alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz.​
Bizim televizvon maks 720p destek veriyor :(
Pro alatım mı bu bilgiden sonra ?
Ve bu uzun yazı için saol
bekleme gibi bir şansım yok.

BYTH

Emekli
En iyi cevaplar
17
Bizim televizvon maks 720p destek veriyor :(
Pro alatım mı bu bilgiden sonra ?
Ve bu uzun yazı için saol
bekleme gibi bir şansım yok.
O halde:
Eğer Sony seviyorsanız: PS4 Slim

Eğer az para verip çok oyun oynamak istiyorsanız: Xbox One S
(720p'yi desteklediğine dair tam olarak bir metin bulmadım. Araştırın belki vardır.)
+ Xbox One'da bulunan EA Access ile ayda 12 TL'ye oyun hazinesinde bulunan her oyunu oynayabilirsiniz. 21 Nisan itibariyle sisteme Fifa 17 ve Dragon Age: Origins ekleniyor.
+ Xbox Pass
+ Xbox Live Gold (PS Plus gibi üyelik bitince ücretsiz vermiş olduğu oyunları almıyor)
+ Geriye uyumluluk

1198

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
O halde:
Eğer Sony seviyorsanız: PS4 Slim

(720p'yi desteklediğine dair tam olarak bir metin bulmadım. Araştırın belki vardır.)
+ Xbox One'da bulunan EA Access ile ayda 12 TL'ye oyun hazinesinde bulunan her oyunu oynayabilirsiniz. 21 Nisan itibariyle sisteme Fifa 17 ve Dragon Age: Origins ekleniyor.
+ Xbox Pass
+ Xbox Live Gold (PS Plus gibi üyelik bitince ücretsiz vermiş olduğu oyunları almıyor)
+ Geriye uyumluluk

Peki yeni çıkan oyunlar ps4 e çıkarmı ve neden ps4 slim neden ps4 değil?

BYTH

Emekli
En iyi cevaplar
17
Peki yeni çıkan oyunlar ps4 e çıkarmı ve neden ps4 slim neden ps4 değil?
PS4 ve PS4 Slim aynı makineler. Fark Slim'in küçük olması. Aslında Slim dediğimiz alet direk PS4 olarak geçiyor.

upload_2017-4-9_19-13-1.jpeg

(Orijinal PS4 ve Küçültülmüş PS4 -Slim-)

Yani PS4 Slim'e çıkan PS4'e çıkmaz diye bir olay yok. Ancak yenisini almak daha mantıklı. Daha küçük ve ek olarak küçük düzeltmeler ve eklemeler var (Dualshock 4'ün biraz daha değiştirilmiş olması gibi...)

1198

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
PS4 ve PS4 Slim aynı makineler. Fark Slim'in küçük olması. Aslında Slim dediğimiz alet direk PS4 olarak geçiyor.

Ekli dosyayı görüntüle 44642

(Orijinal PS4 ve Küçültülmüş PS4 -Slim-)

Yani PS4 Slim'e çıkan PS4'e çıkmaz diye bir olay yok. Ancak yenisini almak daha mantıklı. Daha küçük ve ek olarak küçük düzeltmeler ve eklemeler var (Dualshock 4'ün biraz daha değiştirilmiş olması gibi...)
Misal?Ne ekler var?Ve bazı oyunlar sadece ps4 pro yamı çıkıyor?

BYTH

Emekli
En iyi cevaplar
17
Misal?Ne ekler var?Ve bazı oyunlar sadece ps4 pro yamı çıkıyor?
Performans:​
  • PS4 – CPU: 1.6GHz 8-core AMD Jaguar; 1.84 TFLOP AMD Radeon (18CU, 800MHz); 8GB GDDR5 RAM
  • PS4 Slim – CPU: 1.6GHz 8-core AMD Jaguar; 1.84 TFLOP AMD Radeon (18CU, 800MHz); 8GB GDDR5 RAM
Yeni gelen PS4'ler ile Dualshocklar değişti. Artık touchpad üstünde ışıklandırma var.

Çok fark yok ancak zaten aynı fiyatlara sahipler. Bu durumda yeni kasa PS4 -Slim- daha mantıklı bir seçenek.

-

PS4 ve PS4 Pro =
Aynı işletim sistemi
Aynı uygulamalar her iki konsol içinde çıkıyor

Sadece PS4 Pro 4K oyun oynatabiliyor ve bazı oyunlar PS4 Pro için cilalanıyor.​

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Konsollar òlmek üzere bence alma

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1198

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konsollar òlmek üzere bence alma

Neden Ölmek üzere
Performans:​
  • PS4 – CPU: 1.6GHz 8-core AMD Jaguar; 1.84 TFLOP AMD Radeon (18CU, 800MHz); 8GB GDDR5 RAM
  • PS4 Slim – CPU: 1.6GHz 8-core AMD Jaguar; 1.84 TFLOP AMD Radeon (18CU, 800MHz); 8GB GDDR5 RAM
Yeni gelen PS4'ler ile Dualshocklar değişti. Artık touchpad üstünde ışıklandırma var.

Çok fark yok ancak zaten aynı fiyatlara sahipler. Bu durumda yeni kasa PS4 -Slim- daha mantıklı bir seçenek.

-

PS4 ve PS4 Pro =
Aynı işletim sistemi
Aynı uygulamalar her iki konsol içinde çıkıyor

Sadece PS4 Pro 4K oyun oynatabiliyor ve bazı oyunlar PS4 Pro için cilalanıyor.​
Tamam slim almayı düşünüyorum konsol alırsam

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Neden Ölmek üzere

Tamam slim almayı düşünüyorum konsol alırsam
Artık bilgisayar oyunculuğu artıyor konsollarin ömrü cok da uzun olmayacak yani

BYTH

Emekli
En iyi cevaplar
17
Neden?Konsolların sorunu ne?
Konsolların sorunu bilgisayar güçlü olamaması ve parçalarının (HDD Dışında) değiştirilememesi.

Ancak konsollar 1 nesil daha çok rahat gider. Çünkü konsollar, bilgisayardan daha ucuz. Herkesin verecek çok parası yok veya herkes ağır oyuncu değil. Firmalar bunu çok iyi biliyor.

Merak etme Sony PS4'ün, Nintendo Switch'in arkasında duracaktır.

Ülkemizde dolar artarken ve vergiler uçarken konsol almak daha uygun. Ancak oyun fiyatları fazla. Ancak daha çok çoklu oyuncuya sahip oyunlar oynuyorsanız bir kerelik oyun parası ve Aylık/Yıllık PS+ parası verirsiniz. Bazende Eklenti parası.​

1198

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konsolların sorunu bilgisayar güçlü olamaması ve parçalarının (HDD Dışında) değiştirilememesi.

Ancak konsollar 1 nesil daha çok rahat gider. Çünkü konsollar, bilgisayardan daha ucuz. Herkesin verecek çok parası yok veya herkes ağır oyuncu değil. Firmalar bunu çok iyi biliyor.

Merak etme Sony PS4'ün, Nintendo Switch'in arkasında duracaktır.

Ülkemizde dolar artarken ve vergiler uçarken konsol almak daha uygun. Ancak oyun fiyatları fazla. Ancak daha çok çoklu oyuncuya sahip oyunlar oynuyorsanız bir kerelik oyun parası ve Aylık/Yıllık PS+ parası verirsiniz. Bazende Eklenti parası.​
Yani konsollar kaç yıl daha devam eder?
demişsiniz xbox oyunları daha pahalı değil mi?
Bi de ben diyelim ki internetten oyun cd'si aldım bozuk yada kutusunun içi boş gibi gelme ihtimali var mı?Gelirse dava edebilir miyim?

Son düzenleme:

Poyro

Super Smash Brothers for Nintendo Switch
En iyi cevaplar
0
para verirken önce bir switchide düşün
şöyle düşün bir ps3 ama istediğin zaman bir psp