Ps4 için olmazsa olmazlar ?

RedIsBack

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba millet.Bu dönem ve gelcek seneki 2 dönem takdir alırsam Ps4 alacaklarmış (1 buçuk yıla Ps4 kalır mı ? :p). Niyse işte bende bayağı sevindim şimdiden hazırlıklara başladım.Sonunda şu lanet 360'tan kurtuluyorum ! Şimdiden alacağım oyunları bi' kesinleştireyim dedim :p 4 tanesi belli oldu.
-Mortal Kombat X
-Mirror's Edge 2
-Batman : Arkham Knight
-GTA 5
Siz de bunlardan başka paramın boşa gitmeyeceği bir oyun önerirseniz sevinirim. Gerçi o zamana kadar Ps4 kırılır ama ben para biriktirip almayı daha çok seviyorum. Neyse lafı uzatmadan görüşürüz :p

:p bende bağımlılık yaptı :p

@Iskefiyeli18 @ByTheEfsane_ @qlawing @ErenBeyazkurt @tümforum[DOUBLEPOST=1427732976,1427732919][/DOUBLEPOST]@ByTheEfsane

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Assassin'S Creed Unity var önerim. Sonny'nin yeni çıkartacağı ve ya çıkarttığı oyunlar var ki Uncharted serisi örnek. Ben bunları öneririm.

hachiro

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revoulition

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Mirror's Edge 2? Ühü ühü :'(
Neden? :C Çalışıyoruz Demişlerdi.
Senin Soruna Gelelim Şimdi...PS4 Olursa Ne Olmaz...
-inFAMOUS Second Son - İbretlik Bir Şekilde Şu Ana Kadar PS4'e Çıkan En İyi 2 Exclusive Arasında.
-Bloodborne - Baya Bir Övüldü Bu Oyun...Almazsak Olmaz...Ayrıca PS4'e Özel Bir Dark Souls....
- The Order 1886 - Kısa Ama Çok İyi Hikaye Ve İnanılmaz Grafiklere Sahip.
- Little Big Planet - AL!
- Killzone Shadow Fall - Yazmamın Tek Sebebi PS4'e Özel Olması...Başka Özel Bir Yanı Yok Benim İçin...
- gta 5 - Okuduğum Kadarıyla Konsollarda En Güzel Görüntü PS4'te Var...PC'yi Bilemem Ama gta 5 PS4'te Oynanır!

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
ben bu dönem takdir alırsam ps4 alıcaklar. Şimdiden oyun listemi hazırladım bile:
InFAMOUS: Second Son
GTA V
Bloodborne
Watch Dogs
Destiny (Kesinlikle Öneririm Çok Harika Bir Bilim Kurgu)[DOUBLEPOST=1427787269,1427787203][/DOUBLEPOST]
Neden? :C Çalışıyoruz Demişlerdi.
Senin Soruna Gelelim Şimdi...PS4 Olursa Ne Olmaz...
-inFAMOUS Second Son - İbretlik Bir Şekilde Şu Ana Kadar PS4'e Çıkan En İyi 2 Exclusive Arasında.
-Bloodborne - Baya Bir Övüldü Bu Oyun...Almazsak Olmaz...Ayrıca PS4'e Özel Bir Dark Souls....
- The Order 1886 - Kısa Ama Çok İyi Hikaye Ve İnanılmaz Grafiklere Sahip.
- Little Big Planet - AL!
- Killzone Shadow Fall - Yazmamın Tek Sebebi PS4'e Özel Olması...Başka Özel Bir Yanı Yok Benim İçin...
- GTA 5 - Okuduğum Kadarıyla Konsollarda En Güzel Görüntü PS4'te Var...PC'yi Bilemem Ama GTA 5 PS4'te Oynanır!

Sende Hangi Oyunlar Var Efsne Beyciğim?

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
HDMI al LCD'e bagla bilgisayari bekleme Ps4 torrentdendnde oyun indirirsin