Psikolojik Sorun Yaşayanları Alalım

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Psikolojik olarak sorun yaşayanlar varsa anlatın, rahatlayın. Ben de size çözüm bulayım. Buyrun, aile yerimiz de mevcut. -Sade oldu ama olsun alışacağız artık.-

Laizen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İçimde ki kötülüğü nasıl yok edebilirim?

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Neden kanı çok seviyorum ._. Neden kan görünce içimde bir enerji patlaması oluşuyor ._.

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Neden bu kadar sinirliyim?(Forum içinde değil.Okulda falan sınıfı yerle bir ediyordum)

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Neden kanı çok seviyorum ._. Neden kan görünce içimde bir enerji patlaması oluşuyor ._.
Kan, insanın hayat kaynağı; bir nevi yaşam suyudur. İçeride kalması güç, dışarıya çıkması genelde acı verir. Bu nedenle Sadizm'e yatkın biri olduğunu düşünüyorum. Kırlara çık ve avazın çıktığı kadar bağır!

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Kan, insanın hayat kaynağı; bir nevi yaşam suyudur. İçeride kalması güç, dışarıya çıkması genelde acı verir. Bu nedenle Sadizm'e yatkın biri olduğunu düşünüyorum. Kırlara çık ve avazın çıktığı kadar bağır!
Kan içmeyi çok seviyorum kanını gönder bana eğer bayan isen hemen gönder bana ._. Ayrıca haklısın Sadizm'e yatkın birisiyimdir azıcık.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Neden bu kadar sinirliyim?(Forum içinde değil.Okulda falan sınıfı yerle bir ediyordum)
Öfke, her insanda olan bir şey. Bazılarımız en ufak şeye sinirlenirken bazıları hiç tınlamaz. Çabuk sinirleniyorsan muhtemelen duygularını doruğunda yaşayan birisin. Öfkeni içine atma, @Zorinkun ile kırlara çık ve çiçek yol, ot kopar.

Laizen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk soruya müteakip ilk cevap: Kötülüğü insan ruhundan alamazsın. Ancak etkisini azaltırsın. Hayatın iyi yönlerini görmeye çalış, güzelliğe odaklan. *çayından bir yudum alır*
Gördüğüm her insanı öldürmek istiyorum bütün insanların bir kısmını yok etmek istiyorum. Neden bir ksımını yok etmek istiyorum aslında hepsini yok etmek istiyorum fakat içimde ki iyilik buna engel oluyor ve ben bu kötülük hissinden kurtulmak istiyorum kısacası burada ki kişilerde dahil hepinizi birer birer yok etmek istiyorum.

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Gördüğüm her insanı öldürmek istiyorum bütün insanların bir kısmını yok etmek istiyorum. Neden bir ksımını yok etmek istiyorum aslında hepsini yok etmek istiyorum fakat içimde ki iyilik buna engel oluyor ve ben bu kötülük hissinden kurtulmak istiyorum kısacası burada ki kişilerde dahil hepinizi birer birer yok etmek istiyorum.
Oha bildiğin bensin sen O_O
Öfke, her insanda olan bir şey. Bazılarımız en ufak şeye sinirlenirken bazıları hiç tınlamaz. Çabuk sinirleniyorsan muhtemelen duygularını doruğunda yaşayan birisin. Öfkeni içine atma, @Zorinkun ile kırlara çık ve çiçek yol, ot kopar.
Çiçek yolmak ot koparmak bana göre işler değil bro bana tavşan getir bir de kanını OvvO

Laizen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çiçek yolup ot koparmakta birer öldürmeye benzer ve bu da kötülüğe girer çok güzel motive ediyorsun
Kan içmeyi çok seviyorum kanını gönder bana eğer bayan isen hemen gönder bana ._. Ayrıca haklısın Sadizm'e yatkın birisiyimdir azıcık.
Kan içmek haramdır ve bunu durdurmazsan kan içmekle beraber sapıtacaksın ve insanlıktan çıkacaksın bu tür saçma işler insanları sapıtır özelliklede senin gibi boşlukta durmaktan aşırı zayıf düşmüş insanlar için çok basittir.

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Çiçek yerine birinin kafası olur mu o? :D Şaka maka sınıfta sinir krizleri geçiriyorum.Herkesi öldüresim (kankalaım dahil(düşünün artık nasıl sinirleniyorum(.-. parantez.-.))) geliyor o anlarda.

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Çiçek yolup ot koparmakta birer öldürmeye benzer ve bu da kötülüğe girer çok güzel motive ediyorsun

Kan içmek haramdır ve bunu durdurmazsan kan içmekle beraber sapıtacaksın ve insanlıktan çıkacaksın bu tür saçma işler insanları sapıtır özelliklede senin gibi boşlukta durmaktan aşırı zayıf düşmüş insanlar için çok basittir.
İçiyorum işte kardeşim hoşuma gidiyor.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Zamanında birileri sana ezik muamelesi yapmış sanırsam. O yüzden şiddet uygulamak, zarar vermek istiyorsun. Sen de kırlara çık, böcek öldür. (Bkz: Kutsal Kır Tedavisi)