PUBG Fps Arttırma Yolları

utku3589

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
nOE8AN.jpg

PUBG Fps Arttırma Yolları
Merhaba ! Konuma hoşgeldiniz. Bu konu altında sizlere bildiğim FPS arttırma yöntemlerini paylaşacağım.

Oyun İçi Ayarlar
- Anti-Aliasing
Öncelikle Anti-Alisaing'i en düşüğe ayarlayınız.
- Screen Scale
Eğer kötü bir bilgisayarınız varsa bu ayarı 90'a alın.​
- Post Processing
Bu ayar binaların ve bitkilerin biraz daha detaylı bir görünüme sahip olmasını etkiler. En düşüğe ayarlayınız.​
- Shadows
Gölgeleri olabildiğince kısın fakat bu ayar camperları görmemenizi etkiler ve campera ölebilirsiniz. Bu yüzden ben şahsen medium ayarlarında bırakmanızı tercih ediyorum.​
-View Distance
Bu ayar kötü bilgisayarları etkilemez. Düşüğe ayarlamanızı tercih ederim fakat bu düşmanlarınızı görmemenize sebep olabilir.​
- Texture
En kötü bilgisayar da bile medium ayarlarında bırakılmalıdır, fakat bu kısmı size bırakıyorum.​
- Effects
GPU'nuz oyunu idare edemiyorsa bunu düşük ayarlara getiriniz.​
- Foliage
Bu ayar sisteminizi pek etkilemez fakat taktiksel bir avantaj sağlamanızı sağlar.​
- Motion Blur
Bu ayarı kesinlikle kapatmanızı tercih ediyorum. Bu ayar sadece göz zevki içindir, size bir avantaj sağlamaz.​
- V-sync
İyi bir bilgisayara sahip değilseniz bu ayarı kapatın, eğer sahipseniz peki neden buradasınız ?​

Yeni yollar bulundukça güncellenecektir.

Son düzenleme:

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu ayarları genel olarak herkes yapıyor zaten. Bunun dışında olarak Windows'un görsel efeklerini kapatabiliriz. NVIDIA ekran kartımız var ise denetim masası üzerinden performans moduna alabiliriz. Oyuna girdiğimizde görev yöneticisi üzerinden explorer.exe'yi sonlandırabiliriz. Arkaplanda çalışan uygulamalar vs kapatabiliriz.

Texture neden en kötü bilgisayarda bile mediumda bırakılmalı ? PUBG oynamadım ama Low seçeneği yok mu ?

utku3589

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu ayarları genel olarak herkes yapıyor zaten. Bunun dışında olarak Windows'un görsel efeklerini kapatabiliriz. NVIDIA ekran kartımız var ise denetim masası üzerinden performans moduna alabiliriz. Oyuna girdiğimizde görev yöneticisi üzerinden explorer.exe'yi sonlandırabiliriz. Arkaplanda çalışan uygulamalar vs kapatabiliriz.

Texture neden en kötü bilgisayarda bile mediumda bırakılmalı ? PUBG oynamadım ama Low seçeneği yok mu ?
Yazdıkların için teşekkürler, sorunu şu şekilde cevaplıyacağım.

utku3589

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Video Aralık ayında atılmış aradan 4 ay geçmiş düzeltmişlerdir heralde tam sürüm yayınlandıktan sonra.
Tam sürüm olmasına rağmen halen oyunun bugları bulunmakta, bu durum yetersiz bilgisayarlar da kaçınılmaz bir durumdur.

xSynapseFan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yararlı bir konu, harcadığınız vakit için teşekkürler.