Neler Yeni

Yardım Pubg mobile Ban

Bagirovv7

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar hile kullanmadığım halde telefonum jailbreaklı olduğu için 10 yıl ban yedim ne yapa bilirim ? Uğraşmaya değermi yoksa imkansızmı ?

Ekli dosyalar

Google Amca

YAŞIMA, PROGRAMIMA LAF EDENLERE İNAT PİYASADAYIM!!
Süper Üye
Sponsor
Satıcı+
En iyi cevaplar
3
Merhaba arkadaşlar hile kullanmadığım halde telefonum jailbreaklı olduğu için 10 yıl ban yedim ne yapa bilirim ? Uğraşmaya değermi yoksa imkansızmı ?
sınırsız banlamak yerine 10 yıl atmışlar. 10 yıla kalmaz bile belki. yeni hesap aç uğraşma. yine de bir destek talebi açmayı dene

lolitsalexibald

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yanlış banlamalar eskiden oluyordu bazen eger cidden haklı isen destek talebi cevaplanıp kaldırılır

bayoreo

the lord of oreos
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
6
Benim bildiğim jailbreak, root gibi olaylar android ve iosun verdiği sınırları kaldırıyor ve kullanıcıların özgürce hareket etmesini sağlıyor. 3.Parti yazılım olarak geçtiği için ban yemişsin.

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
Bölüm Desteği
Süper Üye
En iyi cevaplar
2
Benim bildiğim jailbreak, root gibi olaylar android ve iosun verdiği sınırları kaldırıyor ve kullanıcıların özgürce hareket etmesini sağlıyor. 3.Parti yazılım olarak geçtiği için ban yemişsin.
Veya jailbreak olduğu için daha önceden indirdiğin veya şuanda kullandığın hileleri tarayip öyle ban yemişsin çünki benim telefonum jailbreak lı ve 2 sezondur ban yemiyorum hile de kullanmıyorum kolay gelsin.