Pubg Mobile KASMA

melih343

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öncelikle herkese merhaba!

PUBG Mobile oyununda kasma sorunu yaşıyorum.
Son güncellemelerinde optimize edildi yazıldı fakat bende sorun hala durmadı.
Telefonum Samsung j7 prime 3 gb ram var fakat dediğim gibi kasma sorunum çözülmedi.
Bu konu hakkında bilgisi olan kişiler yardımcı olursa sevinirim..

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun daha çıkalı fazla zaman geçmedi 0.3.3 sürümünde daha tam stabil sürümde değil. Optimizasyon her güncellemede daha da giderilmeye devam edecek. Bugün %20 oranında giderilir yarın %60 öbür gün %10. Zaman içerisinde bu kasma sorunlarını düzelticeklerdir. Şu an için yapabileceğin şeyler ayarları düşürmek olur ramini veya telefonu yoran diğer uygulamaları kapatman olur.

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Arkaplanda çalışan uygulamaları kontrol et. Oyunu birkaç defa çalıştırmayı dene. Grafik ayarlarından düşük değil de orta yapmayı deneyebilirsin. Olmadı yeni gelecek güncellemelere bakarsın. Oynarken falan güç tasarrufu açık değildir umarım.:)

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Oyunu oynarken neyse şöyle bir şey keşfettim. Oyun "orta" tür grafikte düşükten daha iyi performans veriyor. Üstteki arkadaşın dediği gibi arka planda çalışan uygulamaları kontrol et eğer uygulamalar birikmişse onları kapat. Optimizasyon sorunu bende de vardı yeni güncellemede düzelmişti. Sende de yakında düzelir umarım. İyi forumlar.

melih343

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Oyunu oynarken neyse şöyle bir şey keşfettim. Oyun "orta" tür grafikte düşükten daha iyi performans veriyor. Üstteki arkadaşın dediği gibi arka planda çalışan uygulamaları kontrol et eğer uygulamalar birikmişse onları kapat. Optimizasyon sorunu bende de vardı yeni güncellemede düzelmişti. Sende de yakında düzelir umarım. İyi forumlar.
Uygulama yok
Dediğin ayarlarda oyun
Tek umudum optimize edilmesi.
Teşekkürler

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Kanka bende J7 2016 var bir Pochinki'de nadiren kasıyor onun dışında sorun yaşamıyorum. Senin prime da nasıl kasıyor? Telefonda fazla oyun falan bilmem bir şey yüklüyse ondan olabilir, çok ısınıyorsa olabilir. Şarja takılı falan oynuyorsan sıkıntı olabilir. Oyun ayarlarını düşüğe çek.

Moderatör tarafından düzenlendi:

melih343

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yapacağım şeylerin en uygun konumda zaten arkaplan da çalışan veya güç tasarrufu gibi sıkıntılarda yok
bir yazıda aynı senin gibi" j7 si olan insanda kasma yok prime da kasma var" yazısını okumuştum
bunun nedenide prime da hd video almıyor mu bir şey yazdıda tam hatırlamıyorum
Yani büyük ihtimal oyun yapımcılarına kalıyor iş