byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
minecraft-türk-oyun-forumu.png

pubg.png

PUBG Mobile Ne Kadar İnternet Yer

Selam dostlar! Bugün sizlere PUBG Mobile adlı oyunun mobil veri kullanırken ne kadar internet yediğini anlatacağım.
PUBG Mobile Kısa Bilgi

Pubg Mobile, 20 Mart 2018'te çıkmasına rağmen büyük bir ilgi ve başarı yakalamıştır. Çıktığı hafta 100'den fazla ülkede en çok indirilen mobil oyun ünvanına erişmiştir. Çin'in ünlü oyun geliştiricilerinden olan Tencent tarafından hazırlanan bir mobil oyundur.

PUBG Mobile İndirmek Hakkında Bilgi

Oyunu Android işletim sistemli bir telefon ile indiriyorsanız 674 MB'lık, iOS işletim sistemli bir telefon ile indiriyorsanız 892 MB'lık bir oyun yüklemektedir. Tabii oyunu indirdikten sonra da, oyun içi bir indirme yapılıyor.

PUBG Mobile Ne Kadar İntenet Yiyor?

PUBG Mobile'i bir saat civarı oynadığınız zaman yaklaşık 13 MB internetiniz gitmektedir. Tabii düşük grafik ve solo girerseniz bu şekil de internetiniz gider. Eğer squad girerseniz mikrofon olayı eklendiğinden dolayı daha çok internetiniz gitmektedir. Grafik ayarlarını düşükten üst seviyeye çektiğiniz zaman mobil veriniz tahmin edeceğiniz üzere çok daha fazla gitmektedir.

PUBG Mobile Sistem Gereksinimleri Nedir, Ne Değildir?

PUBG Mobile oyununu kaldıran telefonların işlemci listesi:
Exynos işlemcili telefonlar için PUBG Mobile kaldırabilecek modeller: 8895, 8890, 7420 ve 5443 modelleri.
Apple yazılımlı telefonlar için PUBG Mobile kaldırabilecek modeller: A11 bionic, A10, A9X ve A9 modelleri.
MediaTek yazılımlı telefonlar için PUBG Mobile kaldırabilecek modeller: X30, X25, X10, MT6797T, MT6797, MT6795 ve P10 modelleri.
Huawei Kirin işlemcili telefonlar için PUBG Mobile kaldırabilecek modeller: 658, 655, 970, 960, 955, 950, 935 ve 930 modelleri.
Snapdragon işlemcili telefonlar için PUBG Mobile kaldırabilecek modeller: 835, 821, 820, 660, 653, 652, 650 ve 625 modelleri.

pubg-desert-map.jpg

Konum burada bitmiştir, herkese iyi forumlar!

rslzd0

Allah de ve sus! Başka bir şey söylemeye değmez.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim işlemcime herhalde bu oyunu yükleseniz, beni terkeder, neyse :p

PalaBey

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
GM 5 Plus telefona sahibim ve oyunu orta grafik ayarlarında takılmadan ve donmadan çok rahat oynayabiliyorum

rslzd0

Allah de ve sus! Başka bir şey söylemeye değmez.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eheh.d Yeni telefon aldımp; üstte yazdığım metin aklıma geldi .d Artık öyle değil haa ahah xD

Baban2239

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ben pubg mobili mobil verimden indirmek istiyorum ama kaç gb yiyeceğini bilmediğim için yüklemiyorum kaç gb yiyeceğini bilen varsa yorumumu cevaplasın lütfen.