PUBG Ne Zaman İndirime Girecek?

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emektar
Mesajlar
857
Beğeniler
1,527
Puanları
2,350
Ruh Hali
Minecraft
#1
gamer.png

pubg1.jpg

PUBG Ne Zaman İndirime Girecek?

PUBG'nin indirime girmesini dört gözle bekliyor musunuz? Daha ucuza PUBG'yi alarak arkadaşlarınızla oynayacak mısınız? O zaman bu konuya sıcak bir çay iyi gider diyerek konuya geçmek istiyorum.

PUBG Nedir?
PUBG, Blue Hole tarafından yayımlanan 2017'de piyasaya sürülmüş bir nişancı oyunudur. Oyunda bir uçak içinde başlayan kişiler uçaktan atlayarak çeşitli materyaller ile gelişir ve birbirlerini öldürürler. Oyunun sonunda kalan kişiyse oyunu kazanmış olur. PUBG'nin birçok ödüle sahip olması da oyuncuların neden bu oyunu sevdiğini apaçık gösteriyor.

Yaz İndirimleri
Yaz indirimlerini kaçırmamak olmaz. Birçok oyunun yaz geldiği zaman indirime girdiğini görmüşsünüzdür. Bu yaz indirimi ile birlikte PUBG'nin de indirime girme ihtimali bana göre yüksek. Çünkü yaz indirimleri ile birlikte firmalar bize bir nevi karne hediyesi veriyorlar.

H1Z1'in Ücretsiz Olması
H1Z1'in indirime girmesiyle PUBG'nin alakası var, diyebilirsiniz. Bildiğiniz üzere H1Z1 oyunu bir süre önce ücretsiz oldu. H1Z1'in ücretsiz olmasıyla firmasının oyuncu sayısını arttırma isteğini açıkça görmüş olduk. Eğer H1Z1 bu amacında başarılı olursa ve PUBG oyuncularını yavaş yavaş kaybederse aynı şekilde PUBG büyük ihtimal indirime girebilir.

Başka Etkenlerden Oyuncu Sayısının Düşmesi
Her oyun bir gün düşüşe uğrayacaktır değil mi? Eğer PUBG'nin başka etkenlerden de oyuncu sayısı düşerse yine aynı şekilde bir indirim yapabilme ihtimalini göz önünde bulundurmamız gerekiyor. PUBG şimdi indirim yapar mı, diyorsanız bana göre bu ihtimali de değerlendirebiliriz. Aşağıya PUBG'nin şu ana kadar ki oyuncu sayısını görebilirsiniz.

z.pngEvet, bugünkü konumuzda da PUBG'nin indirime girme olasılığını veya ne zaman indirime gireceğini tahmin etmeye çalıştık.
İyi Forumlar!
 
Black Desert Online
Son düzenleme: