PUBG Sistem Gereksinimleri

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
gamer.png

1491328715_playerunknowns-battlegrounds.jpg

Selamlar dostlar! Eminim ki hepiniz namı birçok diyara ulaşmış PUBG'yi merak etmişsinizdir. Peki bilgisayarınız PUBG kaldırıyor mu? Gelin bu konuda sizlerle birlikte PUBG oynamak için gereken sistem gereksinimlerine bakalım.

PUBG Nedir?
PUBG'yi bilmeyenler için ilk bu konuya göz atmak iyi olacaktır. PUBG, Bluehole tarafından yayınlanmış battleground oyunudur. Yüz kişinin olduğu bir uçaktan atlarsınız ve hayatta kalmaya çalışırsınız. Amacınız hayatta kalan son kişi olmak. Bunu yaparken de evlerden çeşitli eşyalar çıkarmak zorundasınız. Oyunu şu an Xbox One, Android, iOS ve Microsoft Windows gibi platformlarda oynayabilirsiniz. Bakalım birinci olup çorba parasını çıkartmayı başarabilecek misiniz? Ama öncelikle oyunun sistem gereksinimlerini bilmemiz gerekiyor sanırsam.

PUBG Hakkında Düşüncelerim
Bu konudan da bahsederek sistem gereksinimlerine geçeceğiz. PUBG bana göre grafikleri gerçekten çok kaliteli olan bir oyun. Ayrıca bana göre en iyi battleroyale oyunlarından bir tanesi. Bunu birçok yayıncının da oyuna özen göstermesinden anlayabiliriz. Şu an da bile oyunu birçok kişi oynuyor. Bunun yanında pay to win mantığı yok. Sadece elbise gibi çeşitli şeyler alabiliyorsunuz. Bu da alanlar için artı bir getiri sağlamıyor. Bu yüzden herkes kendi emeğiyle çarpışıyor oyunda. Zaten bana göre oyunun bu özelliği çok seviliyor. Önceden yukarıda bahsettiğim gibi çeşitli eşyalar toplamanız gerekiyor ki bunlar çeşit çeşit. Oyun içerisinde birçok silah taşıyor. Ayrıca bu silah için dürbünler dahi mevcut. Redzone gibi olaylar da oyuna heyecan katıyor bence. İnsanlar herhangi bir eve girmezlerse direk olarak ölüyorlar redzonede. Böylece birçok kişi oyundan eleniyor. Safezone özelliği de bana güzel geliyor. Eğer safezone bölgesine girilmezse oyuncuların yavaşça canı gidiyor. Burada birçok kişinin can verdiğine de tanık oldum.

Şimdi PUBG oynamak için gereken sistem gereksinimlerini verelim. Eğer bilgisayarınız kaldırmazsa konuyu okumaya devam edin. Size küçük bir sürprizim olacak.

f.png

Sürpriz
Bilgisayarınız PUBG kaldırmıyor mu? Yine de boşa üzülmeyin. Size sisteminiz yetmese bile PUBG oynayabileceğinizi söylesem ne derdiniz? Evet, bu mümkün. PUBG'nin resmi emulatoru sayesinde bilgisayardan PUBG oynayabilirsiniz. Aşağıda emulatorun linki bulunmakta.
syzs.qq.com/en/

Dükkanı burada kapatıyoruz. Hoşça kalın.​