Pusat Game

Zariarius

People will destroyed when they kill each other...
En iyi cevaplar
0

PUSAT GAME

Merhaba değerli forum sakinleri!
Pusat Game'i bilen var mı? Çoğunuz bilmiyordur tabii.
Çünkü daha kapalı beta döneminde olan bir FPS/TPS oyunu. Ayrıca önemli noktalardan biri ise Türk yapımı bir oyun olması. Son zamanlarda bir kaç Türk oyunu açılması beni gerçekten gururlandırıyor :)
Çünkü genelde oynadığımız diğer fps oyunları, hatta genellemek gerekirse tüm oyunlar yabancılar tarafından yapılıyor. Bu da Türkiye'nin oyun açısından düşük kılıyor. Ancak dediğim gibi, Türk yapımcıların bu tür oyunlar açması gerçekten çok önemli ve iyi derecede başarılar demek. Şimdi, bakalım Türk yapımcılar nasıl bir oyuna imza atmış? Üzülerek söylüyorum ki kapalı beta süreci çoktan başlamış, başvurular kapanmış. Bu nedenle kapalı betaya erişemeyeceksiniz.

Antalya ve Gök Tepe Yaylası!
19665450_491358331201912_7005788795027728056_n.jpg
19702024_491368487867563_3440960568558734335_n.jpg
19656927_491359557868456_8826210620576381945_n.jpg

Nedense gözüme çok garip gelen bir silah. Sanırım altın & siyah ilişkisinden kaynaklanıyor.
Çünkü bu ilişkiden nefret ediyorum.
19748553_491360091201736_843772553518794453_n.jpg

Bu biraz güzel olsa da, yine rengi hiç hoşuma gitmedi :cay: Hani hurda araçları çürümeye bırakırlar ya, aynı onun rengi olmuş.
19657012_491364164534662_401478267577789540_n.jpg

Herkesin sevgilisi AWP'yi nasıl sevmeyebilirim değil mi? Tabii ki bunu sevdim :). Biraz daha ayrıntı eklenebilirdi, çünkü Türk bayrağını silahın üzerine koymuş gibi olmuş. Yine de bununla rahat oynanır.
19665095_491360957868316_5675466910452257824_n.jpg

Son olarak yine yukarıda ki altın tabanca gibi bir stile sahip olan silah var. Garip bir şekilde hoşuma gitti denebilir :cay:
19748660_491360017868410_8721891921708093556_n.jpg

Bu resimler şu ana kadar paylaşılmış olanlar. Daha fazlasını paylaşmamışlar. Çünkü ne kadar kapalı beta kayıtları bitmiş olsa da oyun henüz açılmadı. Yani bekleyeceksiniz. Oyunu oynayabilmek için gerekli olan sistem değerlerinize gelecek olursak bulunduğumuz yılların bilgisayarına sahip olanlar rahatlıkla en yüksek ayarlarda yüksek FPS alabilir. Ancak eski bilgisayarlı olanlara sistem gereksinimlerini göstereceğim.
Kod:
OS (İşletim Sistemi)
Windows XP Service Pack 3 veya daha iyileri

CPU
 Intel Core 2 Duo 1.8GHz veya benzer bir AMD CPU'su

RAM (Bellek)
2GB

HDD (Sabit Disk)
2GB

VİDEO (Ekran Kartı)
nVidia 9600 veya benzer ATI, 512MB Hafıza
(Ayrıca Pixel Shaders 3'de gerekmektedir)

Yukarıda ki gereksinimler oyunu oynamanız için gerekli olan en düşük gereksinimlerdir. Yani yukarıda ki gereksinimleri karşılasanız bile en fazla orta ayarda takılmalarla oynarsınız. Demek istediğim eğer oyundan tam anlamıyla keyif almak istiyorsanız daha iyi sisteme sahip olmanız gerek. Tabii eğer bilgisayarınız 2017'ye aitse hiç sıkıntı yaşamazsınız. Zaten üretilen tüm bilgisayarlar dönemin oyun gereksinimleri aşıyor.
Şimdi, gerekli bilgileri de verdik. O zaman birkaç fan paylaşımını sergileyebiliriz :).

dGP167.png

57-Changee oyuncusunun PusatOyun Forum'undaki hesabı:
forum.pusatoyun.org/member.php?action=profile&uid=2533

SourceTD oyuncusunun PusatOyun Forum'undaki hesabı:
forum.pusatoyun.org/member.php?action=profile&uid=263

TSYK oyuncusunun PusatOyun Forum'undaki hesabı:
forum.pusatoyun.org/member.php?action=profile&uid=2231

Sizde bunlar gibi çalışmalar yapmak isterseniz aşağıda ki video ile yapabilirsiniz.

Yakında gelecek olan tamamen Türk yapımı, FPS oyununda görüşmek üzere!​

coatofred

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
para ve prestij kazanma amacıyla piyasaya sürülecek çöp bir oyun daha görüyorum. zula başarılı gözüktü herhalde bu arkadaşlara ki artık orijinal olmayı geç çabası dahi yok. al modeli, at üstüne dokuyu. söze gerek yok böyle bir oyun için, türkiye olarak çok büyük (!) bir oyuna daha imza atıyoruz.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
para ve prestij kazanma amacıyla piyasaya sürülecek çöp bir oyun daha görüyorum. zula başarılı gözüktü herhalde bu arkadaşlara ki artık orijinal olmayı geç çabası dahi yok. al modeli, at üstüne dokuyu. söze gerek yok böyle bir oyun için, türkiye olarak çok büyük (!) bir oyuna daha imza atıyoruz.
Bence yanlış düşünüyorsun. Oyunda TPS modu ve sürünme tarzı şeyler var. Duvardan yan şekilde ateş edebiliyoruz ek olarak ileride çok daha gelişeceğini düşünüyorum. Daha oyun çıkmadan böyle bir şey demek doğru değil.

trouchna_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bence yanlış düşünüyorsun. Oyunda TPS modu ve sürünme tarzı şeyler var. Duvardan yan şekilde ateş edebiliyoruz ek olarak ileride çok daha gelişeceğini düşünüyorum. Daha oyun çıkmadan böyle bir şey demek doğru değil.
Yanlış düşünen sizsiniz, olaya sadece size sunulan kadar bakıyorsunuz fakat en belli şeyleri görmüyorsunuz. İnternet'ten bakarak ve zibilyon tane oyunda olan bir silahın üzerine sadece "Türk Bayrağı" texturesi atmaları dahi oyunun ne denli kalitesiz ve insanların milliyetçiliği üzerinden prim yapmaya çalıştıklarını yeterince gösteriyor, bunun bir üst boyutu zaten aynı primi din ile yapıp camiye ateş edilmesini engellemek. Bu oyunun piyasadaki hiçbir oyunla, hiçbir şekilde rakip olamayacağını belirtmekle birlikte aksini iddia edenlerin ticari zekasından ve oyun zevkinden şüphe duyarım. Biraz yorum ve analiz yapma yeteneğine sahipseniz zaten oyunun çıkmadan sonucu nasıl bir şey olacak kestirebilirsiniz.

Onun dışında tanıtım yine fena olmamış lakin geliştirilmesi adına yazı düzeni bir üst seviyeye çıkartılabilir ve aynı şekilde rastgele resim koymaktansa onlar da biraz düzenli hale getirilebilir.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yanlış düşünen sizsiniz, olaya sadece size sunulan kadar bakıyorsunuz fakat en belli şeyleri görmüyorsunuz. İnternet'ten bakarak ve zibilyon tane oyunda olan bir silahın üzerine sadece "Türk Bayrağı" texturesi atmaları dahi oyunun ne denli kalitesiz ve insanların milliyetçiliği üzerinden prim yapmaya çalıştıklarını yeterince gösteriyor, bunun bir üst boyutu zaten aynı primi din ile yapıp camiye ateş edilmesini engellemek. Bu oyunun piyasadaki hiçbir oyunla, hiçbir şekilde rakip olamayacağını belirtmekle birlikte aksini iddia edenlerin ticari zekasından ve oyun zevkinden şüphe duyarım. Biraz yorum ve analiz yapma yeteneğine sahipseniz zaten oyunun çıkmadan sonucu nasıl bir şey olacak kestirebilirsiniz.

Onun dışında tanıtım yine fena olmamış lakin geliştirilmesi adına yazı düzeni bir üst seviyeye çıkartılabilir ve aynı şekilde rastgele resim koymaktansa onlar da biraz düzenli hale getirilebilir.
Üzgünüm ama oyun yapmak yalnızca silah skini yapmaktan ibaret değil.

KozmikKaplumbağa

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zula çokmu başarılı?Tamam grafikler güzel oyun konsepti fena değil fakat PAY TO WİN! hatta bu oyundan beter.Katılmıyorum.

trouchna_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Üzgünüm ama oyun yapmak yalnızca silah skini yapmaktan ibaret değil.
Yavaştan olayı kavramaya başladınız fakat analiziniz hala yeterli değil. Bir oyun yapmak sizin de dediğiniz gibi silah skini yapmaktan ibaret değil ki bunu dahi kendi orijinalliğiyle başaramayan insanlardan gerçek anlamda bir "oyun" yapmalarını beklemeniz ironik. Böyle ufak yöntemlerle oyuncu çekmeye çalışmak ise daha komik fakat sizin gibi arkadaşlar bunu idrak edemediği için işte böyle oyunları gözlerinde büyütüyor ve "Vay be, yerli ve süper bir oyun daha. Baksana silahlarında bayrağımız dahi var!" diyerek böyle saçma oyunlarla hem vaktini hem parasını kaybediyor. Bir oyunun silahındaki doku değil önemli olan, ne amaçla yapıldığı. Hala anlayamadıysanız sanırım böyle oyunlar oynayan kitleden olacaksınız ki daha fazla konuşmamın bir anlamı kalmayacak.
Zula çokmu başarılı?Tamam grafikler güzel oyun konsepti fena değil fakat PAY TO WİN! hatta bu oyundan beter.Katılmıyorum.
Arkadaş ironi yapmış zaten Zulanın başarılı olmadığına gönderme yapmış, yazmadan önce okumayı öğren be arkadaş!