Pusludiyar'dan Öyküler|Ortaçağ Hafif Fantastik Rol Yapma Sunucusu|Bitti!

xDrve

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Karakter oluşturma profilindeki çeviklik-dayanıklılık-bünye vs.. ne işimize yarıyor onları açıklayabilir misin?

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Karakter başvurumu yaptım bekliyorum .

xDrve

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1070 kelimelik bir hikayem var kabul ederseniz sevinirim Başarılar :) 3 saattir yazıyorum her şeyi belirttim hikayede :D

VMicro

┴┬┴┤( ͡° ͜ʖ├┬┴┬
En iyi cevaplar
0
Rp sunucularına bir süreden sonra ilgi azalmaya başlıyor. Umarım sizin sunucunuzada aynısı olmaz başarılar...

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0

Yusuf_0214Arslan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hocam sunucuya giremiyorum. Varolan bir bağlantı uzaktaki bir ana bilgisayar tarafından zorla kapatıldı hatası alıyorum nedeni nedir bunun?
-YusufReyiz

KorayAcar

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
başvuru attım ilk defa böyle bi şey oynucam ne zaman kabul ediceksiniz sabırsızlıkla bekliyorum

ya bi yardım edin kaydoldum servere giremiyorum kayıtlı değilsiniz diyor

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
başvuru attım ilk defa böyle bi şey oynucam ne zaman kabul ediceksiniz sabırsızlıkla bekliyorum

ya bi yardım edin kaydoldum servere giremiyorum kayıtlı değilsiniz diyor
Hadi " Konuyu anlamamış." diyelim. Bu yorumu yazmadan önce acaba bir önceki yorumları okudun mu? altı üstü 2 sayfa be.

Kratoss1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
3 Gündür bekliyorum ama bir türlü oyuna kabul edilmiyorum kayıdınız yok diyor. Yeter artık. Kullanıcı adım Kratoss1 bir an önce kabul edin beni de servere girip oynıyım!

3 Gündür bekliyorum ama bir türlü oyuna kabul edilmiyorum kayıdınız yok diyor. Yeter artık. Kullanıcı adım Kratoss1 bir an önce kabul edin beni de servere girip oynıyım!

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Başvuru diye bir şey var.