Puzzle mapler için yeni bir icat

CommandblockRedstone

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yararlı (Y)[DOUBLEPOST=1428763311,1428763281][/DOUBLEPOST]Senden bir şey isteyebilirmiyim ?

CommandblockRedstone

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şimdi Ben bi sistem düşündüm mesela elimize meşale alınca arkamıza setblocklanan bir meşale düşündüm modlarıda var birçok Slot 1 e meşale alınca komut bloğu sinyal verip yapışkan pistonu çalıştırıyor önünde ise kızıltaş blok var oda setblock lanan meşaleyi çalıştırması lazım ama o komutu yazamıyorum ilk komutu yazdım Yardımcı olursan iyi olur Kendinde burada paylaşa bilirsin
testfor @a {SelectedItemSlot:0,Inventory:[{Slot:0b,id:"minecraft:torch"}]}

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Şimdi Ben bi sistem düşündüm mesela elimize meşale alınca arkamıza setblocklanan bir meşale düşündüm modlarıda var birçok Slot 1 e meşale alınca komut bloğu sinyal verip yapışkan pistonu çalıştırıyor önünde ise kızıltaş blok var oda setblock lanan meşaleyi çalıştırması lazım ama o komutu yazamıyorum ilk komutu yazdım Yardımcı olursan iyi olur Kendinde burada paylaşa bilirsin
İkinci komut bloğuna şunu yaz /execute a - - - /setblock - - - torch[DOUBLEPOST=1428769262,1428768952][/DOUBLEPOST]
İkinci komut bloğuna şunu yaz /execute @a - - - /setblock - - - torch

CommandblockRedstone

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oldunu sanmıyorum blok orda kalıyor şu Teorik redstonecu daki Otomatik Gps sisteminde armorstand takip ediyorya hani onun gibi yapamazmıyız ?

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Geçen aklıma böyle bir fikir geldi yaptım da biraz bug var geliştirdiğimde paylaşacağım.

GT-P5110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Elinde tuttuğun torch ışık efekti versin diyorsun yani ._.
İkinci komut bloğuna şunu yaz /execute a - - - /setblock - - - torch[DOUBLEPOST=1428769262,1428768952][/DOUBLEPOST]
Oldunu sanmıyorum blok orda kalıyor şu Teorik redstonecu daki Otomatik Gps sisteminde armorstand takip ediyorya hani onun gibi yapamazmıyız ?
/setblock torch dan sonra /setblock air yazarsan (ama buglu) olur.

CommandblockRedstone

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hmm Saolun yinede[DOUBLEPOST=1429015036,1429014988][/DOUBLEPOST]Bende teorik redstoncu gps sisteminde Armor stand onu takip ediyor onu meşale yapabilirsek olabilir diye düşündüm işte

Miyooo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mantıklı . Daha iyilerini yapabilirsin :)

CommandblockRedstone

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İşte ben de öyle yaptım bug dediğim oydu bazen hızlı giderken kıramıyabiliyor, kalıyor orda.

GT-P5110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Biraz Daha düşündüm madem bug oluşuyo o zaman meşaleyi elimize alınca gece görüş versin onu yaptım ama sürü bakımından sorun oluşuyor :D Effecti iptal eden bi kod lazım