Pvp Kapatma skript

TheDewiLSTaR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar belli bölgenin skript ile pvp kapatabilirmiyiz word guard zaten kullanmıyorum kullansam çakmak yanmıyor bozuluyor zaten sildim gereksiz bi map yaparken lazım o yüzden skripti lazım

iAtakanHD

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
WG Atmana Gerek Yok Aslında AntiBlockBreaker Plugini Var WG ye Benzer Çakmak Yakılıyor Onda.

TheDewiLSTaR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
WG Atmana Gerek Yok Aslında AntiBlockBreaker Plugini Var WG ye Benzer Çakmak Yakılıyor Onda.
zaten o plugini kullanıyorum Bak sana anlatım olayı word guard pvp kapatıyorum mesela base çervesinde ateş yanmıyor ben opluktan çıkarsam svde op kişi yoksa ateş yanıyor anladınmı herhangi biri op olursa svde ateş yanmıyor tek bende var bu hata dun fark ettim olayıda :D

SeyitYNY

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
AntiBlockBreaker Blok Kırılmasını Engelliyor Konulmasını Engellemiyor Yanlış Bilgi Vermeyelim.

erentyu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bak world guard pluginini hemde anti block breakeri yükle sen o pvpyi kapatacagı yeri wgle pvp false de olur

imFoRTe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
on break:
cancel event
Mapı Hazırla Ve Bu Skripti Kur. Sen Dahil Kimse HiçBişeyi Kıramaz ve Çakmak Yakılır.

ShadowDiamond

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
buna skript değil ama worldguard plugini işeyarıyor
Gerekli Pluginler:
- WorldEdit
_ World Guard

//wand baltası ile pvp kapalı alanı seçin ardından /rg create {isim} bu komutu yazdıktan sonra /rg def {isim} pvp DENY

ShadowDiamond

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Ben Minigame lerde olan minimum oyuncu bekleme skripti arıyorum