PvP MaxCraft | 1.8 | BU BENİM PVP'İM | Gelişmiş Sistemler

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0

Herkese Merhabalar arkadaşlar!
Arkadaş MaxCraft sunucusu geri döndü!
Eski serverimiz bazı sebeplerden dolayı kapandı ve şimdi geri gelmeye düşünüyoruz!
şu an hub sunucu açmaya karar verdik ama her bir sunucuyu ayrı ayrı emek vererek açıçaz
Bu yüzden her birini kapalı beta v.s. olarak göstermeye çalışcaz!

Sunucu IP: MaxCraft.Batihost.Com
Slot: 100
RAM: 5GB (Lag Olursa Arttırcaz)
Kurucu Skype: mert.bulut291

> Kurucu: MustafaMertBulut
> Moderator: PunchV
> Moderator: DorukOzgenYT_

Hile yasaktır! Sonucu sınırsız ban olabilir.
Spam yapmak yasaktır! sonucu mute olabilir.
Küfür etmek yasaktır! Çok uzağa giderse sonucu sınırsız mute olabilir.
Reklam yapmak kesinlikle yasaktır! sunucuda reklam yaparsanız sonucu IPBan olabilir.
Muteler,Banlar veya uyarılar kaldırılmicaktır lütfen davranışlarınıza dikkat edin!

Arkadaşlar sunucuya yeni eklenicek eğlenceli şeyler var onları size söylemek isteriz!

Sunucuya BuildUHC eklenicek
Sunucuya güzel bir 1v1 sistemi eklenicek
Sunucuya güzel bir AntiHile sistemi eklenicek
Arkadaşlar size bir kaçtane uyarımızda var!

VIP satın aldıysanız geri iade yoktur.
Başka sunucularda yapılan MaxCraft reklamları bize ait değildir!
Başka sunucularda kullandığınız şifreleri bizim sunucuda kullanmayın, hesabınız çalınırsa sorumluluğu biz değiliz!

* Özel kit ayarlama yeri!
* büyük bir PvP alanı
* Sunucuda oto-parkur sistemi mevcuttur!
* Sunucuda herhangi bir sorununuz varsa yetkililerden ACIL yardım alabilirsiniz
* Sunucuda hile görürseniz yetkilileri uyarmak için report sistemini kullanabilirsiniz! /Report isim sebep.

LOBİ/SPAWN

PVP ALANI

Evet arkadaşlar daha fazlasını görmek için sunucumuza katılmaya unutmayın!
Hepinize bekleriz iyi forumlar.

Son düzenleme:

Walden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Gelişmiş sistemler demişsinde, hangi sistemin neyini geliştirmişsiniz onu anlayamadım.
Haritalarınız güzel, beğendim

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Haritalar oynanabilicek seviyenin üstünde sınırsız mute olayı kafama pek yatmadı. birde " VIP satın aldıysanız geri iate yoktur. " düzeltirsen sevinirim faction sunucunuz zamanın en iyisiydi başarılar.

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Haritalar oynanabilicek seviyenin üstünde sınırsız mute olayı kafama pek yatmadı. birde " VIP satın aldıysanız geri iate yoktur. " düzeltirsen sevinirim faction sunucunuz zamanın en iyisiydi başarılar.
düzelttim teşekkürler, sunucuyu 2 günde yaptım kafam allak bullak oldu gözümden kaçmış.
Gelişmiş sistemler demişsinde, hangi sistemin neyini geliştirmişsiniz onu anlayamadım.
Haritalarınız güzel, beğendim
teşekkürler! anında geri bildirim li rapor sistemi gibi özelliklerimiz mevcut ve her gün yeni sistemler yapıcağım kendim kodladığım için gelişmiş diyorum çünkü bütün pluginler birbiriyle uyumlu :)

Walden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
düzelttim teşekkürler, sunucuyu 2 günde yaptım kafam allak bullak oldu gözümden kaçmış.

teşekkürler! anında geri bildirim li rapor sistemi gibi özelliklerimiz mevcut ve her gün yeni sistemler yapıcağım kendim kodladığım için gelişmiş diyorum çünkü bütün pluginler birbiriyle uyumlu :)
2 günde mi yaptın ;(
ben 1 yıldır survival hazırlıyorum, pvp de hazırlamaya başladım o da uzun sürecek gibi.
2 günde açılan sunucudan pek hayır geleceğini sanmam, inşallah hayır gelir.
sorun olursa bana özel mesaj atabilirsin, yardımcı olurum.

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
2 günde mi yaptın ;(
ben 1 yıldır survival hazırlıyorum, pvp de hazırlamaya başladım o da uzun sürecek gibi.
2 günde açılan sunucudan pek hayır geleceğini sanmam, inşallah hayır gelir.
sorun olursa bana özel mesaj atabilirsin, yardımcı olurum.
benim sana bir tavsiyem olsun sunucu ne kadar kötü olursa olsun aç zamanla geliştirmek daha kolay.
faction sunucumu öyle geliştirmiştim.

CrispyBow

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
2GB RAM ve 100 slot şaşırtıcı :o . Onun dışında haritalarınızı beğendim, başarılar :)

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0

Emeğe saygı olarak 3/10
resim de gördüğün şey gelişmek için gerekli olan bakış açısıdır dostum. bir şirket gidip 25 yaşında ki birini yaşı küçük diye almicak mı? illa 30 yaşında mı olması gerek ? şirketler yaşa değil yeteneğe , bilgiye bakar. ben de şirketleri örnek alıyorum.

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
resim de gördüğün şey gelişmek için gerekli olan bakış açısıdır dostum. bir şirket gidip 25 yaşında ki birini yaşı küçük diye almicak mı? illa 30 yaşında mı olması gerek ? şirketler yaşa değil yeteneğe , bilgiye bakar. ben de şirketleri örnek alıyorum.
Şirket gibi aziz ol

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Kaliteli şirketler tereddüt etmez, kesin konuşur.

"➡ Hile yasaktır! Sonucu sınırsız ban olabilir."
"➡ Spam yapmak yasaktır! sonucu mute olabilir."
"➡ Küfür etmek yasaktır! Çok uzağa giderse sonucu sınırsız mute olabilir."
"➡ Reklam yapmak kesinlikle yasaktır! sunucuda reklam yaparsanız sonucu IPBan olabilir."

Siz basit bir şirket olarak kalmışsınız. Faction sunucusunda az-çok vakit geçirmişliğim var ve anti hile sıkıntılıydı. Büyük ihtimalle yine aynı sorun olacaktır. 2GB Ram sizi çok ileriye götürmez, söyleyeyim yani.