[PvP] [QuestTurk Survival/Krallik] Klan/Lapis/WG/Meslek/McMMO/Gorev/Zindan/FullPvP/Tuccar/Takas

pinoki

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok güzel bir server

ProLeqend

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuya İlk Katılan Olmak Hedefim :) => Nick : Ganondorf_LP Skype : edis.sarioglu

QuestCraftTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Açilis 10-15 dakika daha ertelenebilir. Yanliş dosyayi VDSye koyduk yavaş internet ile tekrar upload ediyoruz.

HellForce00

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bazı Teknik Aksaklıklar Nedeniyle 24:00 Ertelenmiştir.

ProLeqend

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Açık Fakat Bakımda Yazıyor.. Şikayet Edebilirim Herhalde?

ProLeqend

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hata 1 -] ./Warp Komutu İşlemiyor
Hata 2 -] ./Help Komutu İşlemiyor
Hata 3 -] Sunucuya Survival Demişsiniz TheLegend'in Faction v5.7 Plugin Paketini Yüklemişsiniz.
Hata 4 -] Pluginleri Hiç Düzenlemeden [Örnek : Motd] Başlığında TheLegend v5.7 Plugin Paketi Yazıyor.

QuestCraftTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bazi buglar duzeltildi[DOUBLEPOST=1405979431,1405978687][/DOUBLEPOST]
Hata 1 -] ./Warp Komutu İşlemiyor
Hata 2 -] ./Help Komutu İşlemiyor
Hata 3 -] Sunucuya Survival Demişsiniz TheLegend'in Faction v5.7 Plugin Paketini Yüklemişsiniz.
Hata 4 -] Pluginleri Hiç Düzenlemeden [Örnek : Motd] Başlığında TheLegend v5.7 Plugin Paketi Yazıyor.
Kardeşim 1-2 plugini aldim sunucuyu geç acmamak icin ben plugin kodluyabiliyorum sen anlamasanda oyunda /meslek /asker /klan yazsan bunu anlarsin hepsini ben kodladim. Kisacasi o dedigin şey gereksiz bisey o paketten sadece 1pl aldim oda sunucuyu geç açmamak icin anladinmi ?. Warp işliyor. help açmicaz[DOUBLEPOST=1405982081][/DOUBLEPOST].

MrSahin_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçekten Emek Sunucu.
Klanınızla Köyler Kaleler ele geçirebiliyorsunuz Düşman Klanın kalesini kuşatabiliyorsunuz.Harika bir Sistem Kurulmuş
Tebrik ederim.

atakan192012

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
server açık değil pnp ne zaman açılcak :D
[DOUBLEPOST=1406020975,1406016205][/DOUBLEPOST]YA NE ZAMAN AÇILCAK SERVER YA OFFFF