[PvP] [QuestTurk Survival/Krallik] Klan/Lapis/WG/Meslek/McMMO/Gorev/Zindan/FullPvP/Tuccar/Takas

HellForce00

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu Tekrardan Aktif. Kesinti Yüzünden Özür Dileriz.

QuestCraftTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Zindan eklenmistir[DOUBLEPOST=1406053892,1406046218][/DOUBLEPOST]Güncel[DOUBLEPOST=1406131170][/DOUBLEPOST]Güncel

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hangi zihniyetle başka sunucularda reklam yapiyorsunuz çok merak ediyorum utanin biraz.

QuestCraftTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucuda NoCheatPlus var ve suan piyasadaki en saglam antihile pluginidir. [DOUBLEPOST=1406139104,1406139052][/DOUBLEPOST]
Hangi zihniyetle başka sunucularda reklam yapiyorsunuz çok merak ediyorum utanin biraz.
Biz yapmiyoruz oyuncular yapiyor. Boşuna konuyu kirletmeyin

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuda NoCheatPlus var ve suan piyasadaki en saglam antihile pluginidir. [DOUBLEPOST=1406139104,1406139052][/DOUBLEPOST]
Biz yapmiyoruz oyuncular yapiyor. Boşuna konuyu kirletmeyin

O zaman o oyuncularinizi uyarin. Çunki başka sunucularda reklam yapilmasi beni çok sinirlendiriyor. Eyer bana benim sunucumda reklam yapiyor sunuz diye şikayet gelseydi ben o reklam yapanin ip adresini ister ve gereğini yapardim. Yani bana biz yapmiyoruz oyuncular yapiyor diyerek yorumumu geçiştirmeyin...

QuestCraftTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
O zaman o oyuncularinizi uyarin. Çunki başka sunucularda reklam yapilmasi beni çok sinirlendiriyor. Eyer bana benim sunucumda reklam yapiyor sunuz diye şikayet gelseydi ben o reklam yapanin ip adresini ister ve gereğini yapardim. Yani bana biz yapmiyoruz oyuncular yapiyor diyerek yorumumu geçiştirmeyin...
Sunucumda broadcastten baska sunucularda reklam yapmayin diye 20 kere yazsam ne degisicek ? Hangi oyuncunun yaptigini bilemem gereksiz şeylerle ugrasmiyorum

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucumda broadcastten baska sunucularda reklam yapmayin diye 20 kere yazsam ne degisicek ? Hangi oyuncunun yaptigini bilemem gereksiz şeylerle ugrasmiyorum
GEREKSIZ MI !! BILEMEZMISIN ?!?!? DALGAMI GEÇIYORSUN BENLE YUKARIDAKI YORUMUNDA DEMIŞIM BEN OLSAM O REKLAM YAPANIN IP ADRESINI ISTER VE GEREĞINI YAPARIM DIYE SEN HALA BILEMEM DIYORSUN.... nasil yapacağini bilmiyorsan artik yorum yapmiyorum........

QuestCraftTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
djyee Forum Demek Bir Tartışma Platformudur. Lütfen Daha Tavırlı Bi Şekilde Atışınki Eğlenelim mk :D[DOUBLEPOST=1406139731,1406139628][/DOUBLEPOST]Survival Kardeşim Bak Adam Ol Alırım Aklını Adama BroadCasttan Yazıyosa Oda Seni Dinlemiosa Mesela Oyuncunun Adı Ahmet'se chte /ban Ahmet Yaz Bunudamı biz öğretek bide plug codluo :DSA
Baska nickle girmek veya ip degistirmek çokmu zor komikmisin sen ?

QuestCraftTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
1 aydir ugrasiyorum pluginleri yapmak için ve sunucu 20 onlinedan yukari çıkmıyor adalet buysa senin dedigin imkansizdir. Daha fazla yazma

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1 aydir ugrasiyorum pluginleri yapmak için ve sunucu 20 onlinedan yukari çıkmıyor adalet buysa senin dedigin imkansizdir. Daha fazla yazma
Ben 2 senedir uraşiyorum sunucumla ve ilk zamanlar 10 kişiydi hiçbir sunucuda reklam yapmadim yapanlara kizdim ve gerekli işlemleri uyguladim sen hala israrla sudan çikmiş balik gibi kendini hakli çikarmak için uraşiyorsun. Sert konuşmayi sevmem ama zorunda birakiyorsun...

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ne güzel emek servermiş lapis var ?