QuestTurk Survival - Emek Sunucu Hardcore/Kale Ele Gecirme/Klan/AntiX ray

BraveKinq

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Öyle şey olmaz ki ama direk açın sunucuyu :) Bakanın zaten anında giresi geliyo daha açılmamış olunca üzüyo insanı .

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öyle şey olmaz ki ama direk açın sunucuyu :) Bakanın zaten anında giresi geliyo daha açılmamış olunca üzüyo insanı .
Daha önce başka bi rşekilde açtik ve 10 oyuncuyu geçmedi bu sefer konunun daha fazla izlenmesini beklicez. Yardimlarini eksik etme

Knudarr

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Boyle Bir Server Çok Eglenceli Olacaktır . Heyecan İle Bekliyorum :)

HellForce00

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Factions un Yanında Minigames te Acmayı Düşünüyoruz Fakat Hub Server Gibi Değilde Farklı Sunucular Olarak Acıcaz Bu Konuda Fikirlerinizi Alabiliriz...

BraveKinq

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
O zaman bari süre ver ne zaman açılacağı hakkında sabırsızlıkla bekliyorum.O kale fethetme şeyi falan çok hoşuma gitti bir an önce açın.

Açılmadan birkaç sorum var
. O kaleleri fethetince bizim claimli yerimiz mi olacak
. Başkaları bizim kaleleri fethedebilecek mi

PxJasius

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunuzda user sıkıntısı olmassa başarılı olunacağına inanıyorum. Enchantlı golden apple ı yasaklayarak çok iyi etmişsiniz. Sunucunun yanına minigames falan açarsanız saçma bir hareket olur zaten türkiyede belli başlı 2 tane hub sunucusu falan var minigames oynamak isteyenler orada oynuyorlar.
Başarılar...

DOOMBLAST

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
server süper görünüo hele o köy kale şehir ele gecirme birde asker alma hep böle server ariodum en sonunda buldum sabirsizlikla bekliyorum :D

PxJasius

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cumadan önce açılma ihtimali var mı?

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
O zaman bari süre ver ne zaman açılacağı hakkında sabırsızlıkla bekliyorum.O kale fethetme şeyi falan çok hoşuma gitti bir an önce açın.

Açılmadan birkaç sorum var
. O kaleleri fethetince bizim claimli yerimiz mi olacak
. Başkaları bizim kaleleri fethedebilecek mi
Evet kalenizi korumazsaniz baskalari fethedebilir.
Sunucunuzda user sıkıntısı olmassa başarılı olunacağına inanıyorum. Enchantlı golden apple ı yasaklayarak çok iyi etmişsiniz. Sunucunun yanına minigames falan açarsanız saçma bir hareket olur zaten türkiyede belli başlı 2 tane hub sunucusu falan var minigames oynamak isteyenler orada oynuyorlar.
Başarılar...
Bizim minigames tamamen el kodlanmasi ve +80 oyunu bulunduran bir ozel minioyun sunucusu olucaktir. Hic bir türk sunucusu bu seviyeye yaklasamaz
Açılsın bakarım oynarız..
Başarılar
Teşşekürler
server süper görünüo hele o köy kale şehir ele gecirme birde asker alma hep böle server ariodum en sonunda buldum sabirsizlikla bekliyorum :D
Teşşekürler
Cumadan önce açılma ihtimali var mı?
Cumartesi gibi düsünüyoruz ama neden olmasin