Rabisu - Çalışanları Bakabilirmi Artık ?

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sorunu Çözmek Belki Onların Elinden Gelmemiştir. Zaten Gelmediği İçin Buradan Yardım İstiyorsun. Söylediğin Tek Şey Oraya Giremiyorum Bunu Yapamıyorum. Sana Dedim ki Log Dosyasını Buraya At. (Lates.log Dosyasını Kod ve Spoiler İçinde At Buraya)

Rabisu, Rabisu, Rabisu diyenler nerede ?
Hosting tartışma konusu açılınca rabisu rabisu diyorlar.
İcraata gelince susuyorlar.

@Rabisu
Yok Onu Övenler Nerede Onu Seven Nerede. Kişisel Sorunun Varsa Gel İlet Bana. Rabisuyu Önerdim Önermeye Devam Ederim. Ayrıca Adam Destek istiyorken Sen Ne Diye Saçma Bir Mesaj Yazıyorsun. Sorunun Varsa da Buradan uzatma Özele Gel

RealLifeMC

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sorunu Çözmek Belki Onların Elinden Gelmemiştir. Zaten Gelmediği İçin Buradan Yardım İstiyorsun. Söylediğin Tek Şey Oraya Giremiyorum Bunu Yapamıyorum. Sana Dedim ki Log Dosyasını Buraya At. (Lates.log Dosyasını Kod ve Spoiler İçinde At Buraya)

Yok Onu Övenler Nerede Onu Seven Nerede. Kişisel Sorunun Varsa Gel İlet Bana. Rabisuyu Önerdim Önermeye Devam Ederim. Ayrıca Adam Destek istiyorken Sen Ne Diye Saçma Bir Mesaj Yazıyorsun. Sorunun Varsa da Buradan uzatma Özele Gel
kardeşim bugün 5 gün panele giremiyorum giriş yetkim yok!
logları atsam napıcan loglara bakamıyorum zaten

KaLix

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Ben özelden gece yatmadan arkadaşa yapabileceğim en iyi desteği yaptım.