Rabisu.com | Minecraft Sunucu Satışları | BotNet, Bot ve DDOS Korumalı | Otomatik VDS ve Minecraft Kurulumu

VictoryTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şuana gördüğüm en iyi hizmet veren kişilerdensiniz :) Ama fiyatlar biraz pahalı değilmi ?

Rabisu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Şuana gördüğüm en iyi hizmet veren kişilerdensiniz :) Ama fiyatlar biraz pahalı değilmi ?
Hocam öncelikle sağolun , fiyatlarımız emin olun idealdır yani şu an bile ucuzdan veriyoruz pahalı olamaz :) arada kampanyalar yapacağız o zaman daha ucuza alabilirsiniz :)
İyi Günler Dileriz
WwW.Rabisu.Com

VictoryTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam öncelikle sağolun , fiyatlarımız emin olun idealdır yani şu an bile ucuzdan veriyoruz pahalı olamaz :) arada kampanyalar yapacağız o zaman daha ucuza alabilirsiniz :)
İyi Günler Dileriz
WwW.Rabisu.Com
Minecraft sunucuların fiyatlarına baktım ama 2 GB için 30 lira biraz fazla gibi geldi bana ama bana göre en iyi hizmet veren sizsiniz fiyatlar düşüncemi etkilemez :)

Rabisu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Minecraft sunucuların fiyatlarına baktım ama 2 GB için 30 lira biraz fazla gibi geldi bana ama bana göre en iyi hizmet veren sizsiniz fiyatlar düşüncemi etkilemez :)
Hocam 1 GB ram fiyatı 15 TL 'ye denk geliyor mesela R-MC-ELMAS paketimiz kampanyada olduğu için 40 TL 4 GB , sağolun herhangi bir sorununuz vs. olursa canlı destekten yada teamspeak3 adresimizden destek ve bilgi alabilirsiniz .
Saygılarımızla Rabisu.Com

VictoryTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam 1 GB ram fiyatı 15 TL 'ye denk geliyor mesela R-MC-ELMAS paketimiz kampanyada olduğu için 40 TL 4 GB , sağolun herhangi bir sorununuz vs. olursa canlı destekten yada teamspeak3 adresimizden destek ve bilgi alabilirsiniz .
Saygılarımızla Rabisu.Com
Bide bir şey soracağım örneğin minecraft sunucu aldık diyelim bunu aylık mı yıllık mı ödeyeceğiz ?

SneazyMC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Selamun Aleyküm ;
Sizinle Özel Bir Konu Konuşmam Lazım .
Lütfen Ulaşın Veya Başka Bir İletişim Yoluyla Ulaşın Çok Önemli !

Rabisu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Öncelikle Selamun Aleyküm ;
Sizinle Özel Bir Konu Konuşmam Lazım .
Lütfen Ulaşın Veya Başka Bir İletişim Yoluyla Ulaşın Çok Önemli !
Hocam teamspeak3 vs. kullanıyor iseniz ts3.rabisu.com gelin yardımcı olalım yada ticket açın ...

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Toplu olarak değil herkesle teker, teker ilgileniyorlar. İşte en büyük fark bu...

NoPermission

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba performans bakımından WEB PANELLİ (FTP ve Slotlu ) Minecraft Paketlerinizimi önerirsiniz, Uzak Masaüstülü VDS PAKETLERİnizi mi?

Rabisu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba performans bakımından WEB PANELLİ (FTP ve Slotlu ) Minecraft Paketlerinizimi önerirsiniz, Uzak Masaüstülü VDS PAKETLERİnizi mi?
Hocam performans açısından web panelli sunucular linux olduğu için daha iyi , siz güzel hub bir sunucu açacağım derseniz uzak masaüstü alırsınız isterseniz işletim sisteminizi linux , windows kurabiliriz ...
İsterseniz teamspeak3 adresimize gelin daha fazla bilgide yardımcı olalım ?
TeamSpeak3 Adresimiz : ts3.rabisu.com

OmerSeranMNC

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hocam bu oyun paneli (oyunpanel.hanibu.net) ile aynı neden aynı olduğunu söyleyebilirmisiniz.

( Konuyu baltalamak için değil merak ettim :) )

Rabisu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
RABİSU MÜSTERİLERİNE ÖZEL MOBİL ÖDEME SAYFAMIZ AKTİF OLMUŞTUR
Rabisu Ödeme Sistemi: http://odeme.rabisu.com

ÖDEME PANEL ÖZELLİKLERİ
1-Sunucu Sitelerinizi Ekleyebilirsiniz.
2-Günlük, Haftalık ve Aylık Kazançlarınızı Görebilirsiniz.
3-Sitenize Bağlamak İçin Size Özel Ayar Sayfası
4-Yapılan Sipariş İşlemlerini Görüntüleyebilirsiniz.
5-Detaylı İstatiklere Erişebilirsiniz

Panelimizden Görüntüler.

Not:Ödeme Panelimiz Müsterilerimiz İçindir Yaptığınız Kazançlar Haftalık Olarak Rabisu Bakiyenize Eklenecektir %50 Mobil Ödeme komisyonu kesilecektir yapılan kazançlar nakit olarak çekilemez sadece rabisu.com üzerinden kullacanğınız alışverişlerde kullanılır.​

NoPermission

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam sürekli aktif olduğunuz bir İletişim (Skype vs.) adresiniz var mı?