Rabisu.com | Minecraft Sunucu Satışları | BotNet, Bot ve DDOS Korumalı | Otomatik VDS ve Minecraft Kurulumu

RoyalCraftPRO

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
şu an rabisu sitesine giriilmiyor ve dün çıkarken sunucuyu kapatmıştım :/

Rabisu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Gerçekten muhtrşem bir sistemleri var. Gecenin saat 2 sinde anında cevap veriyorlar valla. Eyüp Gökhan Çayır abime burdan teşekkürler.

eyüp bey Skypeden Yazdım Aklımda birçok sormak istediğim Soru Var server alacağımda Skypeden KOnuşalım müsait oldugunuzda

Skypeden diyemem ama ticket sisteminden yazarsan baya bir hızlı cevap veriyorlar.

Yarın sunucumun son günü. Ve çok güzel hizmetleri var. Tavsiye ederim.

Her yönüyle başarılı bir şirket.

Herkese öneririm. Başarılı ve güvenilir bir şirket :)

şu an rabisu sitesine giriilmiyor ve dün çıkarken sunucuyu kapatmıştım :/

Değerli yorumlarınız için hepinize teşekkür ederiz skype desteğimiz maalesef yok hocam gerek güvenlik olsun gerekse diğer gerekceler skype desteğini kaldırdık ama ticket üzerinden istediğiniz zaman yardımcı olabiliriz site konusunda ise bugun 11 sıralarında 10 dk lık bir bakım işlemi oldu o yüzden rabisu.com ana sitesini kapattık ancak mcpanel.rabisu.com üzerinden sunucunuza ulaşabilirsiniz.

RoyalCraftPRO

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Değerli yorumlarınız için hepinize teşekkür ederiz skype desteğimiz maalesef yok hocam gerek güvenlik olsun gerekse diğer gerekceler skype desteğini kaldırdık ama ticket üzerinden istediğiniz zaman yardımcı olabiliriz site konusunda ise bugun 11 sıralarında 10 dk lık bir bakım işlemi oldu o yüzden rabisu.com ana sitesini kapattık ancak mcpanel.rabisu.com üzerinden sunucunuza ulaşabilirsiniz.
Rabisu'nun en sevdiğim yönüde aktiflik göstermeleri :D

leonardo41

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Rabisu
sunucumda bir nedenden dolayı rabisuya geçmek zorunda kaldım ve bir koruma için vds sunucu almam söylendi bunu söyleyen canlı sohbetden ferhat beydi ilk başlarda koruma 10 tl dedi ama size ücretsiz yaparız dedi daha sonra batuhan bey öyle bir ücret almıyoruz dedi bende güvendim 5 gb vds sunucu aldım

kurulum 1 saat ile 48 saat arasında olucak dedi ve bu çok uzun bir süre 2 gün boyunca kurulmasını bekledik
kuruldu hadi eyvallah
daha sonra dedimki ben bu makineye 1gb lobi 1gb bungecoord 3 gb sunucuma vermek istiyorum
ticket attım nasıl kurarım diye bilgi almak için

dosyaları ayarladık zaten ayarlıydı lobi ve normal sunucum için her şey hazırdı
bekle bekle cevap gelmeyince aradan 12 saat geçti

daha sonra cevap geldi

Daha sonra olayın koptuğu yere geliyor

nasınırsız o destek ekibindeki adam gitti yerine konuyu hiç hakim olmayan biri geldi
sunucu alırken zamanınız kıymetli diyor kaç gündür bekliyorum tslerine gittiğimde ts de duruyorlar ama galiba gizli duruyorlar gözükmüyorlar
ben bu konuda para iademi talep ediyorum.

iade talebi gerçekleşirse hani sanmıyorum ama sizde böyle bir sıkıntı varmı amacım şu bot sunucuya girmeden lag yapıp lobiyi çökertiyor ve girişler kapanıyor sunucu close oluyor sizde bunun koruması mevcutmudur eğer mevcutsa size geçmeyi planlıyorum.

Moderatör tarafından düzenlendi:

iFredy

Play.FunnyPvP.Net
En iyi cevaplar
0
Rabisu
sunucumda bir nedenden dolayı rabisuya geçmek zorunda kaldım ve bir koruma için vds sunucu almam söylendi bunu söyleyen canlı sohbetden ferhat beydi ilk başlarda koruma 10 tl dedi ama size ücretsiz yaparız dedi daha sonra batuhan bey öyle bir ücret almıyoruz dedi bende güvendim 5 gb vds sunucu aldım

kurulum 1 saat ile 48 saat arasında olucak dedi ve bu çok uzun bir süre 2 gün boyunca kurulmasını bekledik
kuruldu hadi eyvallah
daha sonra dedimki ben bu makineye 1gb lobi 1gb bungecoord 3 gb sunucuma vermek istiyorum
ticket attım nasıl kurarım diye bilgi almak için

dosyaları ayarladık zaten ayarlıydı lobi ve normal sunucum için her şey hazırdı
bekle bekle cevap gelmeyince aradan 12 saat geçti

daha sonra cevap geldi

Daha sonra olayın koptuğu yere geliyor

nasınırsız o destek ekibindeki adam gitti yerine konuyu hiç hakim olmayan biri geldi
sunucu alırken zamanınız kıymetli diyor kaç gündür bekliyorum tslerine gittiğimde ts de duruyorlar ama galiba gizli duruyorlar gözükmüyorlar
ben bu konuda para iademi talep ediyorum.
@batihost.com
iade talebi gerçekleşirse hani sanmıyorum ama sizde böyle bir sıkıntı varmı amacım şu bot sunucuya girmeden lag yapıp lobiyi çökertiyor ve girişler kapanıyor sunucu close oluyor sizde bunun koruması mevcutmudur eğer mevcutsa size geçmeyi planlıyorum.
çakma lobiyi vds içine kurduğunda performans düşüşü olucak onun için ayrı bir panelli sunucu alıp oraya kurarsan sorun çözülecektir zamanında bende bu sorunu yaşadım ve çözümünü böyle buldum.

leonardo41

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
çakma lobiyi vds içine kurduğunda performans düşüşü olucak onun için ayrı bir panelli sunucu alıp oraya kurarsan sorun çözülecektir zamanında bende bu sorunu yaşadım ve çözümünü böyle buldum.
bana sadece bu paketi almamı önerdiler önermeseler sizin dediğiniz gibi deseler hadi neyse ama tek bunu alın sorun çözülşür dediler.

Zerozerito14

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ucuzsunuz tamam da sunucularınızın lagdan geçinmediği söyleniyor ondan güvenemiyorum.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

Makinem üzerinde yaptığım son hız testi.
Rabisu interneti yavaş diyen arkadaşlara gelsin.

Deadzombiesplat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Rabisu, WHMCS lisanssız kullanıyor, temasını warez kullanıyor. Kanıtları ile bu yorumda paylaşacağım :

Rabisunun whmcs lisansını sorgulamak için : www.whmcs.com/members/verifydomain.php adresinden rabisu.com yazarak sorgulayabilirsiniz.

Rabisunun whmcs kullandığını nerden biliyoruz ?
Buyrun admin paneli : www.rabisu.com/panel/admin/login.php adresinden bakabilirsiniz.

Rabisu resmi olarak vergi kaçakcılığı yapmaktadır. Vergi levhasını sorgularsanız BEYAZ EŞYA satıcısı olarak gözüküyor ve banka hesapları EYÜP GÖKHAN ÇAYIR vergi levhası ise DAĞHAN VELİ ÇAYIR adına, rabisu resimi olarak bir şirket değildir. Bu durumda satış yapması FORUM.GAMER.COM.TR kurallarına göre aykırıdır.

Gerekenin yapılmasını arz ederim.

@AdexTR

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
CS 1.6 için satıyor olsaydık oraya CS 1.6 diye yazardık :)

GorkemAlp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rabisu çok hoşuma gidiyor sunucum düzenleme aşamasında yakın bir zamanda alıcam ama kararsızım Batihost/Rabisu arasında gidip geliyorum sizin tercihiniz hangisinden yana ben Rabisu istiyorum ekibimin yarısı Batihost.?