Rabisu hakkında

Renacr

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba Gamer Ailesi!
Bildiğiniz üzere Rabisunun bundan önceki durumlarında sunucular sürekli çöküyordu.
Belki aranızda benim sunucumu bilenler vardır. Bende brovercraftın sahibiyim.
Ben sunucumu 1 yıldan aşkın süredir rabisuda barındırıyorum. SS
Bu sadece ilk geçtiğimde aldığım dedicatedin tarihi.
"Rabisu Firması nasıl ? hiç sorun yaşamadın mı ?" Diyecek olursanız yaşadım.
Rabisuyu ben 1 yıldır çok severek kullandığım bir hosting. hem eyüp beyin bana hemde benim eyüp beye sürekli yardımlarımız dokunmuştur.
Son günlerde (yaklaşık 1 aydır) türkiye dedicated sunucular sürekli çöküyordu. Bu konu spd verimerkezi ile alakalı olmasına rağmen 2 gün uyumaksızın eyüp bey bizim için makinelerini spd verimerkezinden radoreye taşıtmıştır.
Başka (isim vermek istemediğim) firmalar şu an hala spd verimerkezinde barınıyor.
Tabii türkiye verimerkezlerini önermiyorum fakat eyüp beyin sırf sunucular çökmesin diye Niğdeden istanbula kadar hiç uyku çekmeden gelmesine üzüldüm.
Bakın bu zaten yapması gereken iş fakat diğer firmalar gibi "çökerse çöksün 2 3 güne geçer" demeyip kalkıp çözüm araması beni gerçekten mutlu etti.
zaten bizim 1 yılımız eyüp beyle sürekli böyle geçti.
Bence Rabisu gerçekten hem müşteriyi anlayan hemde çözülebilir müşteri sorunlarına yardım eden en iyi firmalardan birisi.
Ben herkese rabisuyu öneririm. Sorunları tüm firmalarda yaşarsınız, Önemli olan bu sorunlarda sizi oyalamayacak bir firma bulmanız. O firmada bence @Rabisu
Bu konu rabisu dışındaki diğer oyun firmalarını kötülemek amacıyla açılmadı. Sadece düzgün bir şekilde türkiyeden hosting arayan kişilere açıldı.
Eğer sabırsız birisiyseniz zaten vds aldığınız zaman size anında veriliyor. aldığınız zaman en fazla 30 dakika içerisinde vdsiniz panelinizde aktif gözüküyor.
Ben bu konuyu okuyan oyuncularıma ve gamer ailesine rabisuyu öneririm.

Son düzenleme:

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Rabisudan şikayet alan görmedim şimdiye kadar. İsim vermek istemem fakat rabisu kadar iyi 1 hosting var diğerleri ya çöp ya çok pahalı, oyna.****.com gibi alan adları alabilirlerse dahada güzel olacağına eminim.

bilektuğrul

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Rabisudan şikayet alan görmedim şimdiye kadar. İsim vermek istemem fakat rabisu kadar iyi 1 hosting var diğerleri ya çöp ya çok pahalı, oyna.****.com gibi alan adları alabilirlerse dahada güzel olacağına eminim.
Alan adı satıyorlar zaten. Barındırdığım alan adım var.

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kendi sunucum değil ancak 6 aylık bir tecrübenin ardından asla önermeyeceğim bir firma.

Konu sahibinin anlattığı gibi yılda bir böyle bir sorun olsa iyi. Ancak sunucular kapalıyken sunucu makinesinin kasması nedir? Makine o kadar yavaş ki 20 saniye sonra bastığım tuşu algılıyor. Bu makine sadece bize özel değil mi? Öyleyse bütün sunucularımız kapalıyken bu makine nasıl kasabiliyor?

Sunucunun internet bağlantısının birden kesilmesi ve akabinde chunkların bozulmasıyla her 15 günde bir tekrar tekrar sunucuyu düzeltmeye çalışmaktan ekip olarak yorulduk, hevesimiz kalmadı. Sunucudan atma sorunları vb. sorunlara geçmeyeceğim, devamını yaşayanlar anlatsın ben yoruldum rabisudan. Teknik destek olarak navicat backup dosyasını geri yükleyemiyorlardı.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Konu sahibinin anlattığı gibi yılda bir böyle bir sorun olsa iyi. Ancak sunucular kapalıyken sunucu makinesinin kasması nedir? Makine o kadar yavaş ki 20 saniye sonra bastığım tuşu algılıyor. Bu makine sadece bize özel değil mi? Öyleyse bütün sunucularımız kapalıyken bu makine nasıl kasabiliyor?

Sunucunun internet bağlantısının birden kesilmesi ve akabinde chunkların bozulmasıyla her 15 günde bir tekrar tekrar sunucuyu düzeltmeye çalışmaktan ekip olarak yorulduk, hevesimiz kalmadı. Sunucudan atma sorunları vb. sorunlara geçmeyeceğim, devamını yaşayanlar anlatsın ben yoruldum rabisudan. Teknik destek olarak navicat backup dosyasını geri yükleyemiyorlardı.
Bu konuyla ilgili destek talebinde bulunduysanız elbet sizi farklı bir makineye almışızdır. Veya makinenizi formatlamayı teklif etmişizdir.
6 ay önce bu sıralar alt yapı güçlendirme çalışmaları yapılıyordu atma sorunları oradan kaynaklı şuanda böyle bir sorun mevcut değil.
Başka sizi üzdüğümüz bir konu varsa özelden konuşabiliriz.

Renacr

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu bir güncelleme mesajıdır.

Renacr

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Maalesef yetkilileri yetersiz bir firma.
Ne konuda yetersiz ?
Eğer yardım amacından bahsediyorsanız daha sunucuya start vermeyi bilmeyen topluluğa bile yardım ediyorlar Kİ bunu o adamlara sormak yerine googleden "sunucu nasıl başlatılır" diye araştırsalar karşılarına cevabı çıkıyor.
Onun dışında şuana kadar rabisudan hiç yardım istemedim. konudada belirttiğim gibi pluginsel sorunlarımızı biz zaten kendimiz anlayıp düzeltiyoruz, onlar yüzünden olan sorunlar içinde destek talebi açıp belirtiyoruz sorununuzu düzeltin diye.