Rabisu mu Batihost mu ?

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Erkan abiyle aram bozuktur, ama Batıhostun piyasadaki minecraft sunucusu satan diğer firmalardan üstün olduğu tartışılmaz bir gerçek.
ha benim tavsiyem Dedicated alacaksan direk Datacenterların kendi sitelerinden alman,ucuza getirirsin sunucuyu. Ama destekte istiyorum MC konusunda dersen Batıhost...

ArcSoro

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucuyu adam akıllı kullanmayı biliyor isen sana pek fark etmez. Destek ekibi batihost veya rabisu arasında seçim dersen batihost u seç derim rabisuda ticket çok geç cevaplanıyor düzgün bir şekilde cevap alınamıyor batihostda ayrıntılı bir şekilde cevaplıyorlar.
Ek olarak ping olaylarında pek fark görmedim ben tek sorun düzgün stabil bir sunucu açamayıp kötüleyenler var
Son olarak windows makine kullanmayın oyun sunucuları için linux serverler her zaman performans bakımından daha iyi verirler

EnesC05

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Hocam Rabisu al geç. Oradaki Eyüp Bey ile Kıvanç Bey zaten bilgili insanlar. Rabisu'dan sunucu aldım başka yerden de almam teknik desteği çok iyi.Makineler temiz

NightHawk99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
tabii ki Batıhost, 1 yıldır kullanıyorum.
Biraz araştırma yaparsanız Türkiye genelinde çalışan birçok büyük sunucu Batıhost ile çalışıyor.

Eroiser

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İki Side Para Etmez Bir Hostlar Kendi Fikrim ... İyi Forumlar

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
3. bir seçenek yöneltilmemiş ama aklınız da her zaman birden fazla, ikiden fazla şirket olmalı. Ben'de ikisini düşünüyordum dün @Kodzernet 'e rastladım anında sipariş ettim, sipariş ettiğim dakikadan itibaren kuruldu, 7 dakika içerisinde teslim edildi. Sunucu teslim edildikten sonra alan adı sipariş ettim zaten direk.
Kesinlikle 7/24 tam destek, full destek, kalite, hız arıyorsan @Kodzernet

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
tabii ki Batıhost, 1 yıldır kullanıyorum.
Biraz araştırma yaparsanız Türkiye genelinde çalışan birçok büyük sunucu Batıhost ile çalışıyor.

Düşünce şekliniz çok yanlış, çünkü büyük sunucuların Batihost ile çalışması Batihost'u iyi bir şirket yapmaz. Evet batihost iyi bir şirket bu arada, sadece düşünce şekliniz yanlış.

NightHawk99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Düşünce şekliniz çok yanlış, çünkü büyük sunucuların Batihost ile çalışması Batihost'u iyi bir şirket yapmaz. Evet batihost iyi bir şirket bu arada, sadece düşünce şekliniz yanlış.
Doğru büyük sunucular yanlış seçim yapıyorlar genelde o yüzden büyümüşler.
Neyse boş tartışmaya gerek yok. bana göre işini iyi yapan sunuculara destek veren hostinglerde iyidir. tabi sayım çoğunluğu varsa.

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Doğru büyük sunucular yanlış seçim yapıyorlar genelde o yüzden büyümüşler

Hayır anlamadınız dediğimi mesela şöyle örnek vereyim ;

Türkiye'de A sunucusu var ve Z hosting şirketi var A sunucusu Z şirketi ile çalışıyor A sunucusu çok iyi bir sunucu olduğu içinde Z şirketi illaki iyi bir şirket olacak diye bir şey yok :)

NightHawk99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hayır anlamadınız dediğimi mesela şöyle örnek vereyim ;

Türkiye'de A sunucusu var ve Z hosting şirketi var A sunucusu Z şirketi ile çalışıyor A sunucusu çok iyi bir sunucu olduğu içinde Z şirketi illaki iyi bir şirket olacak diye bir şey yok :)

Soru Batıhostmu rabisumu bunlar plugin kodlayıcı ve ya oyun modu tasarlayıcısı değil. Hosting olarak hangisi iyi sorulmuş
Z hostingi işini iyi yapmsa örnek: destek konusunda iyi olmasa sunuculari kalitesiz lagli olsa A,C,B,R'de Z ile çalışmaz.

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Soru Batıhostmu rabisumu bunlar plugin kodlayıcı ve ya oyun modu tasarlayıcısı değil. Hosting olarak hangisi iyi sorulmuş
Z hostingi işini iyi yapmsa örnek: destek konusunda iyi olmasa sunuculari kalitesiz lagli olsa A,C,B,R'de Z ile çalışmaz.

Sadede gelecek olursak o onunla çalıştı diye en iyisi o olur düşünceniz yanlış, batihost iyi bir firma destek ekibi ve fiyatlarıda bayağı uygun.