Rabiusu Vs BatiHost

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar biliyorsunuz HadesCraft diye bir sunucu açacağım fakat rabisu ve batihost arasında kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim. Fiyat olarak batihost daha uygun duruyor fakat hangisi daha kaliteli?

Daha önceki serverim nitrado idi fakat pişmanım :(

:bayrak:

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Normalde fiyat olarak Rabisu avantajlı idi ve tek iyi yanı buydu. Fakat artık öyle değil. Batıhost'un ücretsiz site scriptleri ile ücretsiz ts3 sunucusu verdiğini de hesaba katarsak, kesinlikle Batihost. (Batihost'un interneti Rabisu'ya 5 basar :) )

Resurft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Önerim Batihost pişman olacağını sanmıyorum.

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Normalde fiyat olarak Rabisu avantajlı idi ve tek iyi yanı buydu. Fakat artık öyle değil. Batıhost'un ücretsiz site scriptleri ile ücretsiz ts3 sunucusu verdiğini de hesaba katarsak, kesinlikle Batihost. (Batihost'un interneti Rabisu'ya 5 basar :) )
Şunu Unutmayın ki Verdikleri TS3 Aldığın Sunucuya Kurulu Geliyor Yani Sunucundan Feda Ediyorsun TS'ye Giden Gereksinimleri (Ram vb.) Benimde Önerim Batihost Ancak Sebebiyse Ödeme Sistemidir. İlk Ay Ücretsiz Diğer Aylar da 5 TL İle Site Açabiliyorsun Hem de Normal Sunucular Gibi. Ama Bütçem Yok ve Mobilden Ödüyorum Dersen Rabisuya Bak. Komisyonda Almıyorum Diyorlara-

HubOwner

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Rabisu çünkü işlemleri güçlü interneti iyi bir makine veriyorlar ilgi açısından destek taleplerine 4 saat içinde mutlaka hazır olmadan güzel bir yanıt geliyor.
Açıkçası bedava site diye batıhostu savunanlara bunu rabisu'da yapıyor iyice araştırmadan yorum yapmayınız.

Kısacası rabisu derim geçerim.

auctus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yanlış hatırlamıyorsam Rabisu, CraftWEB Mini adında bir script yaptırmıştı.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali

Ek olarak hediye ram'de veriyorlar.

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
Rabisu, 10 gün sonra 1.yılım dolacak sıfır sıkıntı.

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
Rabisu zaten 1 yıldır yok mu ya :)
Bende 1 yıldır Batihost kullanıyorum, iyi güzel, ama karşılaştırmak için ikisinide kullanmak gerekir.
Evet 1 yıldır var, çıktığı zamanlar geçtik :) 1 Ağustos 2016'da.

NeonZone

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
iki firmada birbirinden kalitelidir ve kıyaslama yapılamaz :D Bence

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Şimdi hemen anlatalım Rabisu ile Batihost'un internetini karşılaştırmak kadar saçma bir şey yok. İkiside 1 Gbps port kullanıyor. (Zamanında Batihost kullanmış biri olarak 60 Mbps upload vardı max)

Hattın yoğun olduğu zamanı kast ediyorsanız tamamen yanılıyorsunuz, ne zaman test yapsam hep bu sonucu alıyordum.
Şimdi karara gelelim. Rabisu kullanım kolaylığı ve taleplere hızlı ve hazır olmayan cevaplar vermesiyle biliniyor.
Batihost ve Rabisu site scripti ve ödeme sistemi veriyor.
Açıldığı zamanlardan beri Rabisu kullanıyorum sıkıntı yaşamadım ve yaşamayacağımı da biliyorum :)

Dipnot: Hız testi 1 yıl önce çekilmiştir Batihost'tan aldığım deneme sunucunun hız testi bu :)

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Rabisu kullanmadım yalnız anlık olarak batihostun internet hızı 8 server açık haldeydi olar etkilermi bilmiyorum yalnız batihost ve rabisu aynı interneti kullanıyor

AceOnward

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bir arkadaş Rabisunun internetini övüyordu bir ara bana, bilemedim.