RAGCraft > Modern Yaşam | +15 3D Silah | Araba,Helikopter | Soygun | Jackpot | Lucky Blok | AÇILDI >

Serverimizi beğendiniz mi ?

• Evet

Kullanılan: 23 69.7%
  • Evet

Kullanılan: 10 30.3%

• Kullanılan toplam oy
    33

LenixBR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sunucu yepyeni bir şehiri var artık arkadasalr SPOİLER bu olsun elimsizden geleni yapıyoruz fakat adminlerimiz cok ilgisizler bu sw acılması durumda pek iplermiyorlar giib geliyor yada bi sıkıntıları vardır hicbir fikrim yok fakat cok fazla emek verilen bir sw deyil göz ardı ediliryor habire

serverin ne zaman acılcagı hakkında bilgi veremiyoruz falan en kısa sürede acılmasını bekliyoruz Takipta Kalın

Dostum Adminler İlgilenmiyorsa Ve İlgilenmemeye Devam Edse Bile Senin Böyle Bir Şey Paylaşıp Adminleri Kötülemen Doğru Değil Moruk He Bu arada Hem GM1 Hemde Opsun Bence Kaşınma Gerekirse O OP'unu Aldırtırız.!!!!!
Dipnot: Kurucu Ve Admin Serverle İlgileniyor Hatta Yeni Şeyler Getiriyorlar.

Weak

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
sunucu yepyeni bir şehiri var artık arkadasalr SPOİLER bu olsun elimsizden geleni yapıyoruz fakat adminlerimiz cok ilgisizler bu sw acılması durumda pek iplermiyorlar giib geliyor yada bi sıkıntıları vardır hicbir fikrim yok fakat cok fazla emek verilen bir sw deyil göz ardı ediliryor habire

serverin ne zaman acılcagı hakkında bilgi veremiyoruz falan en kısa sürede acılmasını bekliyoruz Takipta Kalın

Açın artık sunucuyu :D

berk42L

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Açın artık sunucuyu :D

sunucu için bir süre ben bekledim o yüzden ertelendi kusura bakmayın pazar günü açmayı planlıyoruz merak etmeyin oyuncular
sürekli olarak map boş diye söyleniyordu bizde bunun üzerine tam bir şehir havası verdik oyuna arma 3 konseptinden çıkarak
sürekli olarak size gelişimleri aktarıcam bizimle kalın

iyi günler iyi oyunlar -berk42k

Weak

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
sunucu için bir süre ben bekledim o yüzden ertelendi kusura bakmayın pazar günü açmayı planlıyoruz merak etmeyin oyuncular
sürekli olarak map boş diye söyleniyordu bizde bunun üzerine tam bir şehir havası verdik oyuna arma 3 konseptinden çıkarak
sürekli olarak size gelişimleri aktarıcam bizimle kalın

iyi günler iyi oyunlar -berk42k
Gece 12'den sonra açıcaksınız deme sonuçta pazar dediniz :kaş:
Team speak açıkmı :D

Açılmadı sunucu TARİH 03.07.2016 Açıcaz demiştiniz :huh:

berk42L

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Gece 12'den sonra açıcaksınız deme sonuçta pazar dediniz :kaş:
Team speak açıkmı :D

Açılmadı sunucu TARİH 03.07.2016 Açıcaz demiştiniz :huh:

Bugün server açılacak saat vermek istemiyorum ama tahminen 18.00 da açılır veya daha erken .

Team speak sunucumuz açılacaktır makine sahibi arkadaş tatile çıktı ve bu sırada arıza nedeni ile makina çalışmayı durdurdu yarın ulaşıp ts yi açtırıcam en kısa sürede

iyi oyunlar

Weak

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bugün server açılacak saat vermek istemiyorum ama tahminen 18.00 da açılır veya daha erken .

Team speak sunucumuz açılacaktır makine sahibi arkadaş tatile çıktı ve bu sırada arıza nedeni ile makina çalışmayı durdurdu yarın ulaşıp ts yi açtırıcam en kısa sürede

iyi oyunlar
18:00'mı çok geç ama biraz erken açsanaız 13:00 fln

iyi oyunlar
Sunucu bugün açılmıyor muydu :D

JustPower

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
-Öncelikle Cümleten Selamın Aleyküm-
Ben Sizin Sunucunuzda Perma Ban Yemişim Niye
Kardeşim Tarafından IDarkBlueI Sinirlenmiş Falan Küfür Etmişler
Ben Banımı Açtırmak İstiyorum Oyüzden Buraya Bunları Yazıyorum
-------------------------------------------------------------------------------------------
Niye Ban Yedin?: Kardeşim Hile Açtı
O Senin Şifreni Nasıl Buluyor ?:Ben Giriyorum Çıkınca Tuşları CTRL+Z Yapıyor Hesabıma Sızıyor Direk
Ve Niye Açmış?: IDarkBlueI Sinirlendirmiş Bunu Sinir Hastası Tabi Dogaç Reisde Bunu Banlamış Banlayınca Sovmüş Tabi Dogaç Reis Haklı Ondan Ozür Dilerim
Kardeşimin Yaşı:15
Oyundaki İsmim: xYaman
------------------------------------------------------------------------------------------------
Not:Eger Kardeşim Başka Hile Açtıysa Bana Soleyin

berk42L

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
-Öncelikle Cümleten Selamın Aleyküm-
Ben Sizin Sunucunuzda Perma Ban Yemişim Niye
Kardeşim Tarafından IDarkBlueI Sinirlenmiş Falan Küfür Etmişler
Ben Banımı Açtırmak İstiyorum Oyüzden Buraya Bunları Yazıyorum
-------------------------------------------------------------------------------------------
Niye Ban Yedin?: Kardeşim Hile Açtı
O Senin Şifreni Nasıl Buluyor ?:Ben Giriyorum Çıkınca Tuşları CTRL+Z Yapıyor Hesabıma Sızıyor Direk
Ve Niye Açmış?: IDarkBlueI Sinirlendirmiş Bunu Sinir Hastası Tabi Dogaç Reisde Bunu Banlamış Banlayınca Sovmüş Tabi Dogaç Reis Haklı Ondan Ozür Dilerim
Kardeşimin Yaşı:15
Oyundaki İsmim: xYaman
------------------------------------------------------------------------------------------------
Not:Eger Kardeşim Başka Hile Açtıysa Bana Soleyin

İlgileniyoruz

18:00'mı çok geç ama biraz erken açsanaız 13:00 fln

Sunucu bugün açılmıyor muydu :D
Daha gün bitmedi

RigbGT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Doğaç abi ve berk abi bu polis sisteminin değişmesiyle beraber polislik çöktü

Polisler sebepsiz yere adam öldürüyor,tutukluyor. Suçsuz adamı kelepçeliyor, hatta ekip arkadaşlarına sorup kendi kendilerin atış izni çıkartıp öldürüyolar.

Polislik sistemine lütfen el atılsın !

berk42L

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

Polisler sebepsiz yere adam öldürüyor,tutukluyor. Suçsuz adamı kelepçeliyor, hatta ekip arkadaşlarına sorup kendi kendilerin atış izni çıkartıp öldürüyolar.

denemeye almıştık bu polislik sistemi demek öyle yaptılar biz onlara güzel bir el atıcaz sıkıntı yok
bi onları halledicez bir kaç sıkıntı daha varmış onlarda halloldumu server 0 sıkıntı çalışacak

YasinRafeAkkaya

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

Dostum Aynene sana katılıyorum new polis istemi oyuncuların oyundan sogutmasına hatta oyuncu kaybetmemize neden oluyor . Polisler bos yere adam öldürüyor hani öldürmesini geçtim sadece kelepce alarayak silah lı bir çaıtsmada araba ile tutuklayıp hapse atıyorlar hadi onuda gectim o kadar ./arananlar listesinin buglu oldugu söglesek bile 3 saatir beni hapse attıp duruyorlar ve alaycı bir tavırla oyuncuları aşalayıp oyundan zevk ve sinir krizi geçirmesine sebep oluyorlar(bende geçirdim) . bu arada yollar uzun oldugundan şehirden uzaklasınca etraf gene bombos gibi gözükiyor o kısımla dağlar ekleseniz iyi olr :) polislik sistemi denemk için oldugunu biliyororuz fakat role play yapsalar güzelce oynanır diye düşüynüyorum eksiklikler olarak lag vardı artık yok cok memnunuz fakat polislerin kelepcesi kalksa ne güzel olur diye düşünüyorum polislerin hiçbir şeyi kısıtlanmamıs ./ekipman daki silahlar hariç bu arada bayramınız mübarek olsun gencler :)

Bu arada 13.00 da swye girmek için baktım sw offline gözüküyor sebebi nedir ?