RaliveMC.batihost.com > Kolay Skyblock (Başlangıçta İronGolem SP!) > Büyük Ada! > [1.8]

Yigitt05

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Ram : 4 GB
Kişi Sayısı : 100 (Esasında sınırsız)
Sürüm : 1.8.X
TS3 : ÇOK YAKINDA!
İP : RaliveMC.batihost.com

Sanal Büyü Sistemi:
/ench Komutunu Girerek Birbirinden Güzel Büyüleri Büyü Masası Gerektirmeden ve Sadece EXP Puanınızı Kullanarak Satın Alabilirsiniz...

Sanal EVENT Sistemi:
Yetkililer /eventyap Komutuyla Hem Para Hem de Eşya Dağıtabilirsiniz.

Yükseltme Sistemi:
Bunun İçin Sadece /yükselt veya /yükseltme Komutlarını Girmeniz Yeterli..

Sanal Sandık Sistemi:
@RomanticWarior Arkadaşımızın Hazırlamış Olduğu Sanal Envanter Sistemidir. Yani Kısaca Şöyle Anlatayım. Belirli Eşyalarınızı Depo Etmek ve Hemen Ulaşmak İçin Hazırlanan Kaliteli Bir Sistemdir. /envanter Komutuyla Erişebilirsiniz...

Menülü Ceza Sistemi:

Yetkililer /cezaver <Oyuncu> Komutunu Girerek Basit Birkaç Menüyle Hem Ceza Verebilecek Hem de Cezalarını Kaldırabilecek...

Değiştirilmiş Açık Arttırma Sistemi:
Herkes FloAuctions Eklentisini Bilir. Bu Pakette de Onun Kodlarının ve Mesajlarının Tamamen Değiştirilmiş ve Düzenlenmiş Hali Var. Yani Gerçek Açık Arttırma Tadı Burada VAR... :D

Sanal Market Sistemi:
Bu Sistem İçin de Gidip ShopGUI+ Kullanmadım. Tamamen Elimle Hazırladığım ChestCommands Menülerine Dayalıdır. Toplam da 23 Menü Vardır. /market veya /vipmarket Komutuyla Ulaşabilirsiniz...

Türkçe Karakterli + Title Mesajlı + Komutlu Klasik Market Sistemi:
Burada da Yine Sizler İçin Yani Eski Usül Sevenler İçin /warp market Ayarlandı Ancak /setwarp Çekilmemiştir. Zaten Aşağıda Görüntüleri Göreceksiniz...

Sanal Köylü Takas Sistemi:
OPSkyBlock Sunucular İçin Hazırlanan 2 Sistemden Biri de Bu Sistemdir. Kırıktaştan Çıkan Eşyaları Bu Sistemden Dönüştürebiliyorsunuz. /köylütakas Komutuyla Erişebilirsiniz...

Sanal Zenginler Listesi:
Artık Zenginlere Bakmak İçin Sohbeti Takip Etmek Zorunda Değilsiniz. /baltop Yazın ve Sadece Ekranı İnceleyin...

İstatistik Sistemi:
Bu Sistemin de Resimlerini Aşağı da Göreceksiniz Zaten Yine de Ben Bahsedeyim. Binbir Türlü İstatistik Türünün Olduğu Bir Menüdür /stats veya /stats <Oyuncu> Komutlarıyla Erişebilirsiniz...

Rütbe Sistemi:

Bildiğiniz Klasik SkyLord Sistemidir. Toplamda 5 Rütbe Var (SkyLord - SkyKing - Zeus - Ares - RMC-Sky)

Spawn:

Zararlı Mob:

Arena:

Pasif Mob:

Balıkçı:

Kutular:

Ada türümüz İronGolem Spawner ile gelir örnek:

UMARIM OYUNDAN ZEVK ALIRSINIZ.
UNUTMAYIN SERVER ÇOOK UZUN ÖMÜRLÜ!
TUTARSA KAPATMAYACAĞIMI VE DEVAMLI YENİ SKRİPT OLSUN PL OLSUN EKLEYECEĞİMİ BİLİN
SİZ "OFF SIKILDIM" DİYİP ÇIKACAĞINIZ ANDA BİR ANDA YENİ SKRİPT EKLEYECEĞİM VE "BU NEYMİŞ LAN?" DİYİP O SKRİPTE DALIP KEYİFLİ VAKİT GEÇİRECEKSİNİZ.
EMİN OLUN BENDE ÜŞENMEK DİYE BİR ŞEY YOK EVE PL PAKETİ HAZIR AMA BEN SÜREKLİ ÇALIŞICAM BUNU BİLİN.
HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM GÖZLERİNİZDEN ÖPÜYORUM UMARIM SERVER DOLAR (VİP ALINMASA BİLE SW KAPANMAYACAK!)

İP: RaliveMC.batihost.com