Rapor Skripti(Tamamen El Yapımı) (Muhteşem) [GÖSTERİM]

Verdiğiniz Puan (Puanınız herkes tarafından görülebilecek.) (Yani troll yapmayın pls)

• ★★★★☆ | Eline sağlık hocam muhteşem olmuş! (<3)

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    13

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler(bayanlar) bu gün size kendi yaptığım Rapor Skripti'ni göstereceğim.
Muhteşem olduğunu düşünüyorum. Ego kasmak için değil :D Gerekten güzel olduğunu düşünüyorum yani (5 Günde her gün 2 saat Notepad++ ile yazıldı.)

Yorumlarınızı belirtin lütfen ^^ (Video 10 dakikadır. 1080p60fps İZLEYİN.)

(Videoda sensörleme ve argo bulunmaktadır.)

SKRİPT BİLGİLERİ
1538 Satır
86027 Harf

NASIL ÇALIŞIYOR?

Video'yu izlemeyenler için buraya yazmak istedim.
Öncelikle skript, bir oyuncunun başka bir oyuncuyu 6 farklı sebep ile rapor edebilmesini sağlıyor. (Menülü bir şekilde)
Oyuncu ilk başta sebebi seçiyor ve daha sonra olayı açıklıyor veya bir kanıt belirtiyor. Bu şekilde skript oyuncunun raporunu zarflayıp kapatıyor ve diğer raporlar ile ayırt edilebilmesi için Bir ID veriyor. Zarflanan rapor Onay Bekleyen Rapor olarak işaretleniyor ve Onay Bekleyen Raporlar kısmına gönderiliyor. Bu bölüm, raporları spam mı değil mi ayrıştırmak için tasarlanmış bir bölüm. Rapor onaylama işini biz suncumuzdaki rehberlere yaptıracağız :D. Rapor eğer spam ise Çöp Raporlar değilse İşlem Bekleyen Raporlar'a gönderiliyor. Sonrasında kurucu veya üst yetkililer İşlem Bekleyen Raporları inceliyor ve şüpheliye gerekli cezasını veriyor, raporu işlem görmüş olarak işaretliyor yada raporu reddedip şüphelinin suçsuz olduğunu belirtiyor. Çöp rapor atanlar ceza alıyor. Oyuncu kendi attığı raporun durumunu raporlar menüsünden takip edebiliyor.

RAPOR SİSTEMİNDEKİ KENDİ MANTIĞIMLA OLUŞTURDUĞUM BAZI SİSTEMLER

* Yeni Sayfa sistemi *
(Düzgün bir yeni sayfa sitemi bulamamıştım, bende kendim en baştan yeni yarattım)
* Raporların işleyiş sistemi *
(Tamamen kendi kafamdan uydurduğum bir sistem, yani hiçbir oyun rapor sistemini veya sunucu rapor sistemini örnek almadım)
* Sıfır fonksiyon *
(Valla buna övünülmez ama ben fonksiyon sistemini hiç sevmem, bu yüzden skriptte hiçbir fonksiyon[function] kullanmadım)

Moderatör tarafından düzenlendi:

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Bence güzel olmuş, uğraştığın belli oluyor.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Saçmalamakta master yapmışsın.
10 satır ile yazılabilecek ve basit bir liste variablesi ilede lag yapmayacak bir şekilde tasarlanabilecek bir sistemi 1400 bilmem kaç satırla kodlamışsın.
Üzücü bu, gerçekten üzücü :/

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Saçmalamakta master yapmışsın.
10 satır ile yazılabilecek ve basit bir liste variablesi ilede lag yapmayacak bir şekilde tasarlanabilecek bir sistemi 1400 bilmem kaç satırla kodlamışsın.
Üzücü bu, gerçekten üzücü :/
Desene senden 2 adım öndeyim.
Tüm veriler hepsi liste şeklinde ve lazım olmadığında hepsi otomatik olarak silinebiliyor* :)

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Desene senden 2 adım öndeyim.
Tüm veriler hepsi liste şeklinde ve lazım olmadığında hepsi otomatik olarak silinebiliyor* :)
Kastım o değildi, raporu alması gerekenleri bir variableye komut ile ekle/sil, send "" to {variable::*} yolu ile gönder.
Bu kadar basit [emoji30]

SM-J3110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zor olmadı

Ne anlatmak istediğini anlamadım
Şimdi kardeş, sen bu skripti 1400 bilmem kaç satır yazmışsın ya, ellerine yazık.
Ufak bir sistem ile bir variableye komut yardımı ile isim eklersin (/yetkili ekle <isim>, bu komut {deneme::*} variablesine arg-3'ü ekler |set {deneme::%arg-3%} to arg-3|)
/rapor isim sa komutunu kullandıklarında da o yazılar {deneme::*} variablesinde olan herkese gider. 'send "sa" to {deneme::*}'
GUI yardımı ilede sadece belirlenen sebeplerle şikayet etmesi sağlanabilir.
Maksimum 50 satır tutar GUI ile beraber.
Yazık ellerine :/

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şimdi kardeş, sen bu skripti 1400 bilmem kaç satır yazmışsın ya, ellerine yazık.
Ufak bir sistem ile bir variableye komut yardımı ile isim eklersin (/yetkili ekle <isim>, bu komut {deneme::*} variablesine arg-3'ü ekler |set {deneme::%arg-3%} to arg-3|)
/rapor isim sa komutunu kullandıklarında da o yazılar {deneme::*} variablesinde olan herkese gider. 'send "sa" to {deneme::*}'
GUI yardımı ilede sadece belirlenen sebeplerle şikayet etmesi sağlanabilir.
Maksimum 50 satır tutar GUI ile beraber.
Yazık ellerine :/
Tüm menüleri kopyala yapıştır ile yazdım, öyle boş zamanı geçirmek için yazıyordum
Ben daha amaçlı ve gösterişli bir şey yazmak istedim yoksa tabii piyasadaki tüm rapor eklentileri skriptleri öyle ):