[RazerCraftTR] Minecraftın İçinde Yaşamaya Ne Dersin | Role Play (Whitelistli) |

RandomMac5

KreeDome
En iyi cevaplar
0
Dostum elemalan arıyorsan yardım ederim modern rpgden anlarım :)
Builden falan yani :)

Laruca

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeş ip ne yazdım girmiyor

İp ne söylermisiniz

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuyu yeniden açma çalışması yarın başlıyor arkadaşlar.
Daha fazla yorum atmayın.

Laruca

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ne zaman açılacak bu server bekliyorum belirli bir tarih verirmisin

Role Play İsminiz (İngiliz): Jack
Role Play Yaşınız: 20
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf): Aslen Jack iyi bir çocuk olmasına rağmen ara sıra agresif biri oluyormuş küçükken ailesi katiller tarafından öldürülmüş ve içinde beslediği kini adamları öldürmek için kullanırmış fakat Jack asla bulunamamış bir an ortadan kaybolmuş 7 yıl sonra geri gelmiş ve bu sefer daha sakin çalıştığı yer ise sakin bir market aynı kendisi gibi kimseyi öldürmemek için sakin yerleri seçermiş park,sok. araları gibi fakat yinede o yapılanları unutmamış elinde sonunda öcünü alacakmış

Umarım Beğenirsin ☺☺☺

dogukankosen

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Role Play İsminiz (İngiliz): Leon Kennedy
Role Play Yaşınız: 21
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf):küçük yaşta yetim kalan bu çocuğu amcası yetimhaneye verir ve yetimhanede güzel bir kız arkadaşı olur yıllar sonra nedeni ve kim tarafından yapıldığı bilinmiyen bir yangından sonra yetimhane komple yanar ve Leonun sevgilisi ölmüştür leon üzülerek amcasının yanına döner ama oda kim ve kimler tarafından bilinmedik şekilde ölür bunları duyan bir mafya adamı leonu evlatlık alır ve leonun amcasını ve sevglisini öldüren adam ve adamlardan intikam almayasına yardımcı olur

server ipsi ne

TheKillerNova

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Roleplay Adı:TheKiller
Roleplay yaşı:18
Minecraft adı:Loppidy Sloppidy
Hikaye: İstanbulda Kötü şartlar altında yaşamış ve en sonunda hırsız olmaya kara vermiş ve asıl hikayesi başlamış

Hippomarket

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Role Play İsminiz (İngiliz): Hippomarket
Role Play Yaşınız: 33
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragaf): Bır gun kod adı Hippomarket olan isimli Ozel Harekat Komutanı Ozel goreve cagırıldı Toplantı yapıldı yapıldıktan sonra Gorevın cok zor oldunu anlamıstı cunku 5 kısılık takımla ucaktan atlama operasyonuyla dusman topraklarına ınecektı ıste

Operasyon zamanı hıkaye baslıyor

onikiasd

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Role Play İsminiz (Rus): Martin Tirbert
Role Play Yaşınız: 21
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf):Rusya da yaşayan ve Tüm hayatı sıradanlıkla geçen Martin hayatından bezdiği için *******a kalkışır.
60 katlı bir binanın tepesine çıkar Kendisini aşşağıya atıp atmamak konusunda Tereddüt ederken aşşağıya düşer hızla yere doğru düşen martinin şans eseri binadaki küçük bir hata martinin hayatını kurtarır civataları gevşemiş olan bir çerçeve yerinden çıkıp martinin kıyafetlerine takılır binadakilerin yardımıyla kurtulan çocuk patron ile görüşme yapar görüşme sonunda patronun onu işe alacağını ve kendisinin büyüteceğini söyler Bu iş adamının yanında büyüyen martin Büyük bir milyarderin çalışanı haline gelmiştir ve tatil olarak """""""(oyunun geçeceği şehir) e gider ve maceramız başlar.(nasıl bitirseydim)

Ardacan55

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Role Play İsminiz (İngiliz): Roy Darper
Role Play Yaşınız: 17
Karakterin Hikayesi (En Az 2 Paragraf): Roy 12 Yaşında Zorla Hırsızlık Yapan Bir Çocuktu Roy 14 Yaşına Geldiğinde Bırakıyorum Demisti Ve Polis Olmak İcin Elinden Geleni Yapmaya Çalısıyordu Aradan 3 Sene Gecmisti Roy 17 Yasındaydı Saat 13:10 Civarlarında Kapısı Caldı Roy Kapıyı Acmaya Gidiyordu Ve Açmıstı Kapısında 3 Polis Memuru Söyle Dediler ''Aramıza Hoşgeldin Roy Darper'' Roy Orada Napıcağını Şasırdı ve Polislerle Birlikte Polis Merkezine Gitti Ve Roy Şehrini Kötülüklerden Koruyucana Yemin Etmisti...

Kullanıcı Adı : iTzDarkX_

ahmetaltar25

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Role Play İsminiz (Türk): Mustafa
Role Play Yaşınız: 22
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf):

Mustafa evli ve 1 tane çocuğu olan bir adamdır.Hayatlarını eşiyle ve kızıyla güzel güzel sürdürürken şehrinin düşmanları olan Karşı şehirden adamlar şehri basar ve tüm evleri kül ederler.Mustafa ve ailesi kaçmayı zar zor başarmıştır ve yaşamak için huzurlu bir yer olan Los Santosa yaşamaya gelmiştir ancak tüm evi ve eşyaları kül olduğundan dolayı hayata yeniden başlaması gerekir.

Kullanıcı Adı : ali_x31