[RazerCraftTR] Minecraftın İçinde Yaşamaya Ne Dersin | Role Play (Whitelistli) |

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
NEDEN KOMUTLARI KULLANAMIYORUM[DOUBLEPOST=1440530836,1440530764][/DOUBLEPOST]başvurumda polisim dedim ama değilim ne iş:D

PnowsMC

Beelzebub
En iyi cevaplar
0
Beni hapise attılar hiçbir komut kullanamıyorum :(

PnowsMC

Beelzebub
En iyi cevaplar
0
Hapisteyken çıkış yaptım oyuna girdim bu komutu kullanmaya yetkin yok diyo :(

PnowsMC

Beelzebub
En iyi cevaplar
0
Giriş yapamıyorum artık çıkar beni şurdan

ss333

。◕‿◕。
En iyi cevaplar
0
Kayıt Formu:
Role Play İsminiz (İngiliz): Lucas Johnson
Role Play Yaşınız: 20
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf): Küçüklüğünde babası ölen Lucas'ın ailesi babasının ölüm nedeninin hastalığı olduğunu söylemiştir.Ama bir gün rüyasında babasını görür ve ölümünün hastalığı olmadığını söyler. Lucas bu rüyadan etkilenerek babasını öldüren adamları aramaya başlar ve babasını öldüren katillerin kellesini uçuracağına yemin eder. (Bence güzel ^.^)
Kullanıcı adı: Lucas02p

Son düzenleme:

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uu whitelist başvurumu yapayım en azından bir bakalım madem.

Role Play İsminiz (İngiliz): Hector Berzelius (Neden İng. onu anlamadım. )
Role Play Yaşınız: 33
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf): Babası yüzyıllardır en iyi demircilerinin yetiştiği Pang kasabasından annesi ise son derece zeki bir doktor. Maalesef 5 sene önce ikisini de trafik kazasında kaybetti. Tek çocuk olduğu için kasabada daha fazla kalmak istemedi ve şehre taşındı ve babasının mesleğini devam ettirmek için bir dükkan açtı. Kendi çizimlerini ve gelen istekler üzerine demircilik yapmaya devam ediyor.

Son düzenleme:

BlackDia

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Role Play İsminiz (İngiliz): BlackDia
RolePlay Yaşınız : 16
Karakterinizin Hikayesi (en az 2 paragraf) : Siyah Elmas adındaki bir maden türü bulundu . Araştırmacılar yeryüzünde 1 tane olduğunu ve değerini tahmin bile edilmiceğini sölediler . Camı kırdığım gibi içeri girdim . Elması çantama koydum ve kaçtım . Tam eve giderken . Hükümet ajanlarına rastladım . Beni yakaladılar ve elması aldılar. O elması almaya yemin ettim .
RPG sunucularına hiç girmedim hep faction ve survival oynadım doğru yazdımmı :D
[DOUBLEPOST=1440541367,1440541303][/DOUBLEPOST]
Kayıt Formu:
Role Play İsminiz (İngiliz): Lucas Johnson
Role Play Yaşınız: 20
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf): Küçüklüğünde babası ölen Lucas'ın ailesi babasının ölüm nedeninin hastalığı olduğunu söylemiştir.Ama bir gün rüyasında babasını görür ve ölümünün hastalığı olmadığını söyler. Lucas bu rüyadan etkilenerek babasını öldüren adamları aramaya başlar ve babasını öldüren katillerin kellesini uçuracağına yemin eder. (Bence güzel ^.^)
Kullanıcı adı: Lucas02p
gülme krizi tutu :D

PnowsMC

Beelzebub
En iyi cevaplar
0
Role Play İsminiz (İngiliz): BlackDia
RolePlay Yaşınız : 16
Karakterinizin Hikayesi (en az 2 paragraf) : Siyah Elmas adındaki bir maden türü bulundu . Araştırmacılar yeryüzünde 1 tane olduğunu ve değerini tahmin bile edilmiceğini sölediler . Camı kırdığım gibi içeri girdim . Elması çantama koydum ve kaçtım . Tam eve giderken . Hükümet ajanlarına rastladım . Beni yakaladılar ve elması aldılar. O elması almaya yemin ettim .
RPG sunucularına hiç girmedim hep faction ve survival oynadım doğru yazdımmı :D
[DOUBLEPOST=1440541367,1440541303][/DOUBLEPOST]
gülme krizi tutu :D
Senin diamond la işin olmas lapis dir o

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hewal Mesajlarınızı Okumaktan Gözlerim Kanadı.Helvamı Fıstıklı Yapın :C