Alımlar Bitti Razor Network - Yeni Çalışma Arkadaşları Arıyoruz!

FireArmyPvP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
R a z o r N W . m i n e c r a f t t r . c o m
Sunucu IP : R a z o r N W . m i n e c r a f t t r . c o m
Versiyon: 1.8.x

İstenilen Şartlar :
- Kesinlikle vasıfsız kişiler alınmayacaktır. Sunucuyu tutturmaya yardımcı olabilmesi , yönetim işinde iyi olması , insanlarla arasının iyi olması , sorun yaratma değil çözme odaklı ve saygılı bir birey olması gerekmektedir.
- Yüksek Aktiflik.
- Yaş Sınırı : 13+

Alımların Olduğu Yetkiler :

- Moderatör [ 1 veya 2 ]
- Rehber [ 2 veya 3 ]

Moderatör
Başvuru Formu

AD:

SOYAD:

HAFTA İÇİ GÜNLÜK AKTİF OLUNABİLECEK SÜRE:

HAFTA SONU GÜNLÜK AKTİF OLUNABİLECEK SÜRE:

DAHA ÖNCE AKTİFLİĞİN OLAN YETKİ (Ve Nerede?):

NEDEN SUNUCUDA YETKİLİ OLMAK İSTİYORSUN?:

AKTİF KULLANMAKTA OLDUĞUN DİSCORD ADRESİN:​

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
AD: Ufuk Eren

SOYAD: Çimen

HAFTA İÇİ GÜNLÜK AKTİF OLUNABİLECEK SÜRE: 17 Saat

HAFTA SONU GÜNLÜK AKTİF OLUNABİLECEK SÜRE: 30 Saat

DAHA ÖNCE AKTİFLİĞİN OLAN YETKİ (Ve Nerede?): Konya Craft Editörlüğü, Pixel Network Rehberlik, OttomanMc Rehberlik ve Moderatörlük

NEDEN SUNUCUDA YETKİLİ OLMAK İSTİYORSUN?: Tecrübemden başkalarıda faydalansın diye bir de artık bir yerde kök salmak istiyorum :p

AKTİF KULLANMAKTA OLDUĞUN DİSCORD ADRESİN: İskandinav#6005

FireArmyPvP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
AD: Ufuk Eren

SOYAD: Çimen

HAFTA İÇİ GÜNLÜK AKTİF OLUNABİLECEK SÜRE: 17 Saat

HAFTA SONU GÜNLÜK AKTİF OLUNABİLECEK SÜRE: 30 Saat

DAHA ÖNCE AKTİFLİĞİN OLAN YETKİ (Ve Nerede?): Konya Craft Editörlüğü, Pixel Network Rehberlik, OttomanMc Rehberlik ve Moderatörlük

NEDEN SUNUCUDA YETKİLİ OLMAK İSTİYORSUN?: Tecrübemden başkalarıda faydalansın diye bir de artık bir yerde kök salmak istiyorum :p

AKTİF KULLANMAKTA OLDUĞUN DİSCORD ADRESİN: İskandinav#6005
Kabul edildi. Discorddan iletişime geçilecektir.

_Skorpix

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Moderatör
Başvuru Formu

AD: Serhat

SOYAD:Gül

HAFTA İÇİ GÜNLÜK AKTİF OLUNABİLECEK SÜRE:En Az 2 Saat

HAFTA SONU GÜNLÜK AKTİF OLUNABİLECEK SÜRE:En Az 2 Saat

DAHA ÖNCE AKTİFLİĞİN OLAN YETKİ (Ve Nerede?):birçok Paralı Ve Aternos Serverlerinde Görev Aldım Çoğunlukla Yetkim Ortak Yada Pl ci Yada Admindir yada Başadmin Serverler: Mastercraft [MCNETWORK] Kendi Aternos Swm Var TheLastPvP [NİTRADO FFA] PokerPvP [PLAY] Play.PokerPvP.net BENİM SWM DİR VE PARA YETMEZLİĞİNDEN KAPANMIŞTIR BİLGİNİZE

NEDEN SUNUCUDA YETKİLİ OLMAK İSTİYORSUN?:Bu Sunucuyu zirveye taşımak için elimden geleni yaparım

AKTİF KULLANMAKTA OLDUĞUN DİSCORD ADRESİN: SerhatG#3838

Son düzenleme:

BerkeLovve

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Moderatör
Başvuru Formu

AD:Berke

SOYAD:Mutlu

HAFTA İÇİ GÜNLÜK AKTİF OLUNABİLECEK SÜRE: En Az 5 - 6 Saat En Fazla 8 - 9 Saat Aktif Kalabilirim

HAFTA SONU GÜNLÜK AKTİF OLUNABİLECEK SÜRE: En Az 5 - 6 Saat En Fazla 8 - 9 Saat Aktif Kalabilirim Tatilde 'Olduğumuz İçin'

DAHA ÖNCE AKTİFLİĞİN OLAN YETKİ (Ve Nerede?) Daha Önce BetaCraft ta Mod luk Yaptım İlk Açıldığı Haftalarda Aktifliğim Bayağı Onun Dışında Bayağı Serverlerde Yaptım İsimlerini Hatırlayamayacağım Kadar Aternos Serverlerde Felan Pluginerlik Modluk Adminlik Rehberlik Kurucu Yönetici Gibi Yetkileri Aldım Kendi Serverimde Vardı Batihosttan Ama Aktiflik OlmadığI İçin Kapatmak Zorunda Kaldım

İyiydi Çünkü Serverin Gelişeceğine İnanıyordum 10 Saatin Üzerindeydi Yanlış Hatırlamıyorsam

NEDEN SUNUCUDA YETKİLİ OLMAK İSTİYORSUN?: Benim Yetkili Olma Sebebim Hem Sizleri Hemde Kendimi Geliştirmek Ve
Bilgilendirmektir :)

AKTİF KULLANMAKTA OLDUĞUN DİSCORD ADRESİN: SR ⛧ Berke Ulaşabilirseniz Memnun Kalırım :)

AbbassYanbasann

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
AD:Arda

SOYAD:Korkmaz

HAFTA İÇİ GÜNLÜK AKTİF OLUNABİLECEK SÜRE:16:00 21:00

HAFTA SONU GÜNLÜK AKTİF OLUNABİLECEK SÜRE:12:30 20:00

DAHA ÖNCE AKTİFLİĞİN OLAN YETKİ (Ve Nerede?):Adminlik BlueMc

NEDEN SUNUCUDA YETKİLİ OLMAK İSTİYORSUN?:Bir sunucuyu geliştirmeyi hep istedim

AKTİF KULLANMAKTA OLDUĞUN DİSCORD ADRESİN:RanXeR (Arda)#7278

FireArmyPvP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Moderatör
Başvuru Formu

AD:Berke

SOYAD:Mutlu

HAFTA İÇİ GÜNLÜK AKTİF OLUNABİLECEK SÜRE: En Az 5 - 6 Saat En Fazla 8 - 9 Saat Aktif Kalabilirim

HAFTA SONU GÜNLÜK AKTİF OLUNABİLECEK SÜRE: En Az 5 - 6 Saat En Fazla 8 - 9 Saat Aktif Kalabilirim Tatilde 'Olduğumuz İçin'

DAHA ÖNCE AKTİFLİĞİN OLAN YETKİ (Ve Nerede?) Daha Önce BetaCraft ta Mod luk Yaptım İlk Açıldığı Haftalarda Aktifliğim Bayağı Onun Dışında Bayağı Serverlerde Yaptım İsimlerini Hatırlayamayacağım Kadar Aternos Serverlerde Felan Pluginerlik Modluk Adminlik Rehberlik Kurucu Yönetici Gibi Yetkileri Aldım Kendi Serverimde Vardı Batihosttan Ama Aktiflik OlmadığI İçin Kapatmak Zorunda Kaldım

İyiydi Çünkü Serverin Gelişeceğine İnanıyordum 10 Saatin Üzerindeydi Yanlış Hatırlamıyorsam

NEDEN SUNUCUDA YETKİLİ OLMAK İSTİYORSUN?: Benim Yetkili Olma Sebebim Hem Sizleri Hemde Kendimi Geliştirmek Ve
Bilgilendirmektir :)

AKTİF KULLANMAKTA OLDUĞUN DİSCORD ADRESİN: SR ⛧ Berke Ulaşabilirseniz Memnun Kalırım :)
Kabul edildi.

FireArmyPvP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Alımlar Şuanlık Tamamlanmıştır Başladığında Tekrar Bildirilecektir.

- İyi Forumlar !