Real Noscoper*

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Biri bana F <3 R yapsin. Adam yardirmis. Bir bu adam yenilmez, bir de etiket genislemez.

LokumReyiz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu adamı forumda yayan kişi bendim :(
Bu arada +22 kişi daha doğrulanmamış
Simo Hayha benim büyük büyük amca la

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
/disconnect çekerdim savaşta o ne lan[DOUBLEPOST=1418427196,1418427162][/DOUBLEPOST]ben cs:go da dürbünle vuramıyorum kimseyi

Alkar

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mübariz İbrahimov ?
Tek başına 135 Ermeni askeri öldüren Milli Türk Kahramanı?

Düşünsenize TF2'de dürbün açmadan kafadan vuruş yapa biliyoruz.Adam S
pawn'dan çıkar çıkmaz ölürdü.[DOUBLEPOST=1418429382,1418429197][/DOUBLEPOST]
/disconnect çekerdim savaşta o ne lan[DOUBLEPOST=1418427196,1418427162][/DOUBLEPOST]ben cs:go da dürbünle vuramıyorum kimseyi
Tf2'de kimi kendisini prolaştıran sniper oyuncuları var.Gün de yaklaşık 3 saat kadar bir map de kendilerini eğitiyorlar sabit haraket eden botlar ile.
Adamlar dürbün kullanmıyor fazla sadece yaklaşan oldu mu hızlıca dürbün açıp ateş edip hemen kapatıyorlar ve Boom Headshot* bu tip oyuncular çok sinir bozucu oluyor ve genelde hile kullanmakla suçlanıyorlar ama hile kullanmıyorlar adamların camden izleyince anlıyorsun.
[DOUBLEPOST=1418430066][/DOUBLEPOST]Mübariz İbrahimov ?

Son düzenleme:

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mübariz İbrahimov ?

Tf2'de kimi kendisini prolaştıran sniper oyuncuları var.Gün de yaklaşık 3 saat kadar bir map de kendilerini eğitiyorlar sabit haraket eden botlar ile.
Adamlar dürbün kullanmıyor fazla sadece yaklaşan oldu mu hızlıca dürbün açıp ateş edip hemen kapatıyorlar ve Boom Headshot* bu tip oyuncular çok sinir bozucu oluyor ve genelde hile kullanmakla suçlanıyorlar ama hile kullanmıyorlar adamların camden izleyince anlıyorsun.
TF2'de sniper gibi klassları çalışmak isteyen varsa tr_walkway ve tr_aim öneririm günde 1 saat yapsanız bile yeter daha sonra pub girebilirsiniz.

Alkar

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
TF2'de sniper gibi klassları çalışmak isteyen varsa tr_walkway ve tr_aim öneririm günde 1 saat yapsanız bile yeter daha sonra pub girebilirsiniz.
Bi tek O degil diger sniper silahlarida klasik gibi olsa cok rahat ederiz. En rahat silah klasik,durbunlu ya da durbunsuz sol klik basili tutarak sarj et sonrada onune gelene bosalt %70 tek atiyor.

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bi tek O degil diger sniper silahlarida klasik gibi olsa cok rahat ederiz. En rahat silah klasik,dutbunlu ya da durbunsuz sol klik basili tutarak sarj et sonrada onune gelene bosalt %70 tek atiyor duz full sarj ile.
Ben genellikle stok silahları kullanıyorum ama classic noscope atmak için ideal :D

Zurinqun

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Evet o mapın adı tr_walkway. Airshot'larda çalışmak için çok etkili. TF2 de dürbün atmadan atış yapılamamasının tek nedeni ise oyun dengesini korumaktır. Düşünsenize Sniper'lar karşınıza çıkıyor. Zaten crosshair de var. Karşınıza çıktığınız anda ded. şu an tek yakından headshot yolu quickscope'dur ve bunu yapmak için de en az 0,5 saniye beklemeniz gerekir. Ve iyi sniper olmak isteyenlere önerim şu silahları kullanmanız yönünde olacaktır. Standart sniper, jarate, Bushwacka. Sniper'ı zaten bilyorsunuzdur. Öbür silahlarda jarate ile düşmanı ıslatıp bushwacka ile enemy'ye vurursanız kritik vuruş verebilirsiniz. Bu sayede hem yakın dövüşde hemde uzak mesafede ölümcül olursunuz.
Ben genellikle stok silahları kullanıyorum ama classic noscope atmak için ideal :D
Bi tek O degil diger sniper silahlarida klasik gibi olsa cok rahat ederiz. En rahat silah klasik,durbunlu ya da durbunsuz sol klik basili tutarak sarj et sonrada onune gelene bosalt %70 tek atiyor.
Mübariz İbrahimov ?

Ben noscope konusu açıyorum TF2 diyorlar. :(