[ReaLDaWN.Nitrado.Net] (1.8+) {Dungeon War Challenge} /Kaliteli Server Arayanlara\

LoudCloin

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucuya daha girmedim girince görüşlerimi bildirecegim fakat konu ile bir yorumum var konu özensin ve hiç uğraşılmamış bi' konu düzenlerseniz sevinirim.

IaReLeGenD

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucuya daha girmedim girince görüşlerimi bildirecegim fakat konu ile bir yorumum var konu özensin ve hiç uğraşılmamış bi' konu düzenlerseniz sevinirim.
Düzensiz Derken Nelerden Bahsediyorsunuz, Söylerseniz Bende Yardımcı Olmaya Çalışırım..

IaReLeGenD

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Resimleri Göremiyorsanız DNS Ayarlarınızı Değiştirip Tekrardan Deneyebilirsiniz, Fakat Resimlerin Gözükmemesi Sizle Alakalı Birşeydir.

CihanYlmzCR

> PERISAN NETWORK <
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu güzel ama lapisde speedmine serbest olması kötü olmuş :|

ReaLTaiizor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
tabii ki Hilenin Yasak Olmaması Kötü. Ama Zaten Engellide Olsa Gene Açacaklardır Cezasını Versek Bile. Mesela Nuker Yasak Ama Açan Çok Cezası Olduğu Halde.

ReaLTaiizor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkezin Görüşüne Saygı Duyarım Fakat; Servere Giripte Bu Fikre Sahip Olduysanız Ne Mutlu Size, Lakin Bu Tanıtım Konumuza Bakıp Bu Görüşü Yapıyor İseniz Hata Yapıyor Olabilirsiniz.

ReaLTaiizor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bütun Faction Serverler Böyle: Lapissizler Hariç, Fakat Lapissiz Sunuculardada Online Sayısı Malum; İçler Açıcı Gibi Olmuyor. Bu Yüzden Fazla Açan Yok. Ama Factiondan Sıkılmış İsen SkyBlock veya Survival Tercih Et. Bildiğim HerHangi Bir Sunucu Yok Fakat Biraz Araştırırsan Kaliteli Bulabilirsin, Uzun Ömürlü..

IWhyReis

Ayyıldız[TİM] - BlackKinq
En iyi cevaplar
0

sunucumuzda reklam atıcak kadar düşdüyseniz bişi demiyorum yazık valla...

ReaLTaiizor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1. Sunucumuzda Reklamcı Bulunmamakta,
2. Ben O İsmi Daha İlk Defa Görüyorum,
3. Adam Herhangi Birisine Söylüyor, Yani Bizim Bi Alakamız Yok, Adam Beğenmiş, IP Vermiş İse Biz Mi Suçluyuz?