|ReaLDaWN.Nitrado.Net| Açılış:17.09.2016 |Faction-SkyBlock-VIPFaction|

TheDoCToRwHo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

1 Günde Kırılan Rekorumuz:

Herkese Merhaba Arkadaşlar. Öncelikle Açtığım İlk Sunucum Değil, Daha Öncede 2 Tane Server Açmışlığım Var. Gerektiği Kadar Deneyimli Olduğumu Düşünüyorum. Sunucumun Uzun Süre Açık Olacağına Emin Olabilirsiniz.

Öncelikle Sunucumuzda Reklamcı Bulunmamaktadır. Serverinizde Yapılan Reklam İçin Şimdiden Özür Dileriz, Ama; Bunun Sorumluluğu Bize Yüklenemez. Sunucunuzdaki Her Hangi Bir Reklamdan Dolayı Biz Sorumlu Tutulamayız.
Sunucu Kadromuz Yeterli Diye Düşünüyoruz. Sunucular Yeterine Basit ve Açık. Bunun Haricinde Zaten Bilinmeyenler ve Yeniliklerle Alakalı Menülerimizde Mevcut. Ekstra Olarakda Zaten YouTuBe Kanalımızda Gerekli Video Anlatımıda (Yakında) Bulunmaktadır.

Sunucu Adı: ReaLDaWN NeTWoRK
RAM: 38 GB
(Lobi 6+4 + Faction 16 + SkyBlock 6 + VIPFaction 6)
Sunucu Versiyonu: 1.8.X - 1.12.X
Sunucu I.P Adresi: ReaLDaWN.Nitrado.Net
Sunucu Lokasyon: TR

WhatsApp: 0543 929 32 10
YouTuBe: www.youtube.com/channel/UC9UGi6F-PZoIaq7K7YYQAPA

Taiizor
: Kurucu (Genel)

Buckzor: Kurucu (Genel)
Nyks_RS: Admin (Genel)

STaRWaRs3
: Admin (SkyBlock)

STaRMC25
: Moderatör (Faction-VIPFaction)

Faction:

Kısacası, Klanlı veya Klansız Diğer Oyuncularla Dost veya Düşman Olarak Dayanışma veya Savaş İçerisinde Olacağınız Oyun Türü. Savaş Yapabileceğiniz birçok Yer (Ormanlar,Arenalar,vs.) Vardır.

SkyBlock:
Amacı, Oyunun Size Verdiği Küçük Adanızda Çiftçilik, Hayvancılık, Odunculuk Yaparak Adanızı Geliştirmektir. Bunun Haricinde Para Kazanabileceğiniz veya Adanızı Geliştirebileceğiniz Görevlerde Mevcuttur.

VIPFaction:
Oyunun Amacı, Sadece Savaşmaya Dayalıdır. Size Sunulan Çeşitli VIP Eşyalarla (Kitlerlerle) Savaşıp En İyiler Sıralamasına Girebilmektir. Bunun Haricinde Servere VIP Olarak Başlarsınız. Ücretsiz Olarak Bütün Kitler Sınırsız Olarak Alınabilir.

Faction:

SkyBlock:

VIPFaction:

Daha Fazlası İçin Sunucumuza Hepinizi Bekler,
Vakit Ayırdığınız İçin Hepinize Teşekkür Ederiz,.

ReaLDaWN.Nitrado.Net

Son düzenleme:

Falsosuz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Acaba Serverinizde moderatör olabilirmiyim önceden moderatörlük geçmişim var size yeteri kadar yardım edebileceğimi düşünüyorum yaşım 17 Sizin Cevabınızı Bekliyorum önceden 2012-2013 Sezonlarında Moderatörlük Yaptım Asıl Hesabımın Adı BerkayDG fakat Çoğu kişi bildiği İçin Falsosuz ismini kullanıyorum ...

IaReLeGenD

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Acaba Serverinizde moderatör olabilirmiyim önceden moderatörlük geçmişim var size yeteri kadar yardım edebileceğimi düşünüyorum yaşım 17 Sizin Cevabınızı Bekliyorum önceden 2012-2013 Sezonlarında Moderatörlük Yaptım Asıl Hesabımın Adı BerkayDG fakat Çoğu kişi bildiği İçin Falsosuz ismini kullanıyorum ...
Servere Rehber, YouTuBer ve Reklamcı Dışında
Daha Üst Kademe Alımlar Yapılmayacak.

CreaxTR

Victory is only for those who believe him.
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımınız hoşuma gitti fakat çok sıkışık olmuş resimlerle yazılar arasında 2 boşluk olması gerekiyor

Baturlasukhj

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ben serverinizde rehber olabilirmiyim

ben serverinizde rehber olabilirmiyim oyuncularla aram çok iyidir

IaReLeGenD

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımınız hoşuma gitti fakat çok sıkışık olmuş resimlerle yazılar arasında 2 boşluk olması gerekiyor
Tekrardan Kısa Bir Düzenleme Yapılacak.

ben serverinizde rehber olabilirmiyim

Şu Sıralar Alım Yapmayı Düşünmüyoruz.

Veba_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Vip Faction ilgimi çekti güzel geldi fakat konu zayıf ve yetersiz olmuş.

Pandikk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neden 3 tane farklı konu var ?

hhhm

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serverde (VIPFaction) oynuyorum.Server cok ilgimi cekti.Güzel bir server.Sizin de oynamanızı tavsiye ederim. :)