] ] ReallyCraft [ ] [1.6.4] ][ Tekrar Online! ][ İp: 31.210.111.72 ][ 16GB ] [ MiniGames ] 999 Kişi!

H3LLlTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Nickiniz nedir? şu an için düşünmüyoruz 2 tane d.rehber var fakat fazla online olmuyorlar rehber alımı %55 gibi bir oranla olur diye düşünüyorum.

HéRu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bir şey sorucam Kardeşim event saatleriniz belirlimi yoksa rastgele yoksa belirli bir oyuncu sayısnı oluncamı event yapıyorsunuz 12den beri serverdeyim merak ettim?

H3LLlTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Söylemek Gerekirse Belirli event saatimiz yok ama ayarlanacak şu an oyuncu sayısına göre yapıyoruz ama ''Saat 19:00'' Gibi saatlerde event yapıyoruz. Zaten şu an çok meşgulüz SERVER'a HG(Hungergames) Eklemekle meşgulüz ama eventleride oyuncularımız için aksatmamaya özen gösteriyoruz.

TheSuchDoge

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Suanda sunucumuzda spawn çalışması başladı

H3LLlTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Konu ''Güncellendi'' Konuya ''Bilgi bölümü'' Eklenmiştir serverimizde oynayan oyuncular o bölümü mutlaka okusunlar Önemli Konu [Güncel]

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sıradan lapis server diğer serverlerden hiçbir farkı yok.

H3LLlTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
@Tario76 Serveri oynamadım ön yargılı davranmayın gened teşekkür ederiz yorumun için.

RybeL1147

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Kardeş nie kapattın serveri açsana daha yeni geldim

akenathon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lapis Olsa Nolcakki ? :) Zaten Farklılıgımız Onlar Değil :) Mesela Otomatik Hammadde Yenilenmesi gibi bir sistem gibi şeyler farkından farklıyız.

oto hammadde bi farklılık olablir dediğin gibi 5 swde 1 yada 2sinde görülür fakat sonuçta tam bi farklılık değil.arkadaş objektif bi farklılık aramış.bu mapı kullanmanız bence baştan -1 axitrnin efsanevi hazır / standart mapı oldu bu map fakat fantastikcraft olarak bizdede oto yenilenen hammadde var(bunu zaten 1 plugin sağlıyor büyük bi olay değil :))

H3LLlTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
@akenathon Bak kardeşim 1.Yeni map çalışmalarımız başladı bu geçiçi bir map. 2.Başlık hem ilgi çekmesi için , hemde serverimizde bize öz olan özel taktikler pluginler warplar olması. 3.Bizene sizin serverden?

crafter050

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
server süpere benzior update ediorm gircem birazdan arkadas olmak isteyen oyundaki ismim WhiteSun