Realm of the Mad God Oyuncuları | ROTMG Oyuncuları | Forum Grubu

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0

Önsöz
Merhaba arkadaşlar, Realm of the Mad God (Kısaltması ile ROTMG) bir 8bitMMO tarzı bir oyundur. 8bitMMO oyunları günümüzde ne yazık ki pek tutmayıp, sevilmiyorlardır. Kabam isimli oyun firması demiş biz bu oyuncu kardeşlerimize bu türü nasıl beğendireceğiz yeni şeyler görsünler diye sonra oyun yapalım demiş ve yapmışlar. Oyunu yaparken bu kadar tutacağını kimse düşünmemiş, bu oyun ortaya çıktıktan sonra 8bitMMO tarzında birçok oyun çıktı fakat hiç biri bu oyun kadar tutmadı. Oyun her ne kadar güzelde olsa bir "Hardcore" oyunu. Uzun lafın kısası öldüğünüzde oyundaki karakteriniz, eşyalarınız ve çantanızda bulunan her şey siliniyor! Merak etmeyin, eşyalarınızı saklamak için bir deponuz var. Oyunda birçok sınıf var fakat oyunda satılan her şeyi ne yazık ki gerçek parayla alıyorsunuz. Oyunda takas yapılırken kısaca POT dediğimiz iksirler kullanılıyor, bunları bu kadar değerli kılan şey ise içildiğinde POT'un ne olduğuna göre o statünüzü ölene kadar +1 arttırıyor, elbette her sınıfın kendine özgü maksimum statüleri var, bunları ne yazık ki geçemiyoruz. Bu oyun Türkiye'de çok yaygın değil, oynayan profesyoneller bile neredeyse yok. Türkiye'nin en iyisiyle başka ülkelerin normal seviyede oynayanlarla bile zar zor kıyaslanıyor. Ben ve bir kaç kılıç arkadaşım birbirimize gel "Guild" (Lonca) kuralım falan dedi sen aç dediler yok yapamam dedim ama iş işten geçti. Guildimizin adı "Potion Founders" bir kaç farklı anlamı olan bir kelime olan "Founders" hem dökmek, hem bulmak, hem kurmak anlamına geliyor, eh tabi ki bu fiil bizi anlatıyor...

Realm of the Mad God Nedir, Nasıl Oynanır?
Ne yazık ki bunu size anlatamayacağım, pek yazıyla anlatılacak bir oyun değil. Arkadaşımızın videolarını izleyip öğrenebilirsiniz;

Guildimize Kimler Nasıl Gelebilir?
Guildimize her türlü arkadaşlar gelebilir, özel bir sınıflandırmamız yok lakin cidden oynamak istiyorsanız gelin, nasıl gelebilirsiniz diye sorarsanız oyunda bana ./tell Pchaffer komutu ile ulaşabilir veya yorum atarsınız plan yaparız sizi buluruz. Oynadığımız sunucu hep USSouth2'dir bunun sebebi az kişi olması ve lagsız olmasıdır. Bizi her gün saat 19:00'da bir olay çıkmadığı sürece bulabilirsiniz. Veyahut Skype ekleyin oradan konuşabiliriz: karahan.buhan79 (TS Adresi yakında gelecek)

Evet arkadaşlar, konuya oyun ile ilgili sorunlarınızı paylaşabilirsiniz, unutmayın burası Guild konusu değil, forumdaki oyuncuları toplamak amacıyla açılmış bir konu. Birbirinizle buradan takas yapabilir, yardımlaşabilir veya plan yapıp birlikte zindan temizleyebilirsiniz!​

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Buna benzer pokemon oyununu oynuyordum online baya sarıyordu :D Ama altın almayın demek haksızlık olmuş bari desteklemek için alın

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben bu oyunu oynuyordum. Fakat oyunda pek kişi bulamayınca bıraktım.
Nasıl guild e katılabilirim ?

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Buna benzer pokemon oyununu oynuyordum online baya sarıyordu :D Ama altın almayın demek haksızlık olmuş bari desteklemek için alın
Altın almayın demedim yahu, pek mantıklı bir şey değil. Videoyu çeken ben değilim bu arada :D

FakeAngel

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@KRHN hocam hala aktifmisin oyunda ? Bende bu aralar yeniden oynamaya başladım sarıyor da. Hala aktif isen steam linkini atayim özelden ekle beni (yada sen bana at). Bu arada ilk defa stat fullediğim karakter (5/8 - 1200- fame) o da bu gün öldü onun ruhuna bir o7 lütfen :( (Ve evet hort :D)

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
@KRHN hocam hala aktifmisin oyunda ? Bende bu aralar yeniden oynamaya başladım sarıyor da. Hala aktif isen steam linkini atayim özelden ekle beni (yada sen bana at). Bu arada ilk defa stat fullediğim karakter (5/8 - 1200- fame) o da bu gün öldü onun ruhuna bir o7 lütfen :( (Ve evet hort :D)
Hala oynuyorum ya, 6/8 büyücü karakter. Açıkçası 7 ay gibi bir süre boyunca ölmemek güzel :D Ama klanı dağıttık :(

FakeAngel

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hala oynuyorum ya, 6/8 büyücü karakter. Açıkçası 7 ay gibi bir süre boyunca ölmemek güzel :D Ama klanı dağıttık :(
Benimkide wizard idi. Bi att kalmıştı 6-8 pot falan. Dayanamadı oryx gurdian a rushlarken can verdi ;( Atıyorum link.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Benimkide wizard idi. Bi att kalmıştı 6-8 pot falan. Dayanamadı oryx gurdian a rushlarken can verdi ;( Atıyorum link.
Skype'dan ulaş bana, ismin çok tanıdık biliyor musun :D Emre (KillboyS) ile sanki tanıdığım gibi biri hatırlıyorum seni. Adresim karahan.buhan79

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Halihazırda bir MMORPG oyun oynamıyor olsam 8bitlik oyunun da tadına bakardım, ancak oynadığım oyunun sistemi oyuna aşırı ilgi göstermeyi istiyor, bu nedenle başka şeylerle pek meşgul olamıyorum. Guildinizin adını beğendim. Oyunda başarılar.

PlayerFurkan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
300 saatimi bu oyuna harcadım sonra bıraktım. p2w bir oyun. Aptallık yapıp parayla sadece eşya aldım ve direk öldüm :D roguedi karakter. toplam 50 dolar harcadım o oyuna ama nedense hiç slot almadım :D Eh... Belki başlarım. 6/8 arkadaşım vardı bitane

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Halihazırda bir MMORPG oyun oynamıyor olsam 8bitlik oyunun da tadına bakardım, ancak oynadığım oyunun sistemi oyuna aşırı ilgi göstermeyi istiyor, bu nedenle başka şeylerle pek meşgul olamıyorum. Guildinizin adını beğendim. Oyunda başarılar.
Ne oynuyorsunuz hocam, başlarız belki bizde :D